Split System Centek CT 65A09 Přehled

– 4. Schlegel Alexander

Profesionálové: Vybudovat kvalitu. Záclony vlevo vpravo na servopohonu z dálkového ovladače, ne každý má takové, většinou ruční ovládání, urychluje vzduch po celé místnosti. Věřte tomu, je to dobré plus. Střídač. Změna měkké teploty
Minusy: Žádný podsvícení na dálkovém ovladači, před spaním, budete si všimnout, nezapomeňte potřebovat svíčku v sadě))) hlučný v noci, s úplným tichem.
Posouzení: Vzal jsem si klima Ural, kde je teplo tři dny ročně, takže jsem nepřehlédl pro japonsky. Kvalitní shromáždění. Dobře, že pro Čínu je úžasné. Pro noční režim je hlučné, ale chladím maxima před spaním a vypnout, dost pro Ural, je to s největší pravděpodobností nevýhodou pro jih. Existuje zkušenosti s komunikaci s klimatizací klimatizací, ale pro výrobce metra, myslím, že je to normální.

– 5. Maxim

Profesionálové: Krásný vnitřní blok, téměř neslyšel, jak to funguje, rychle ochlazuje místnost
Minusy: nenalezeno
Posouzení: V noci nejsem slyšet, displej nevypadá ne otravný, později jsem se dozvěděl, že stejný split systém vyšel, ale s Wi-Fi. Chtěl bych vidět, co je s Wi-Fi.

– 5. Michail K.

Profesionálové: Cena, rysy
Minusy: Na dálkovém ovladači není podsvícení, není to úplně pohodlné. Lidé se špatným zrakem budou obtížné navigovat. Kromě toho konzole není Russified a značka se zdá být ruština.
Posouzení: Doplněk při instalaci. Letos neměl čas. No, to je vhodný počasí instalovaný, nainstaloval jsem byt. Testováno při teplu. Při minimálních revolucích spotřebovává 590-600 wattů, maximálně 732-740. Zkontroloval wattmetr, který je součástí výstupu. Teplota byla OT.7 až 2. Zahřívá se normálně, v domě 121 m2 teplota v dlouhých lůžkách pod 10 nepadly, kde stojí před 16. Stál týden na těsto, vlevo jen na malých zatáčkách. Nikdy nevěřil v zázraky, ale kondey se stále utopil.

CentEK CT-65A09 Recenze

Komentář: Objednáno přes internet, přišel včas, jak byl slíbil byl na stránkách. Pro nákup byly vypočteny 1 500 bonusů. ?Klimatizace je vynikající, vypadá v interiéru dobře. Není hluk. Místnost je velmi rychle ochlazena. Výrobce slibuje 3 rokovou záruku, která je také dobrá. Obecně platí, že každý je spokojen. Nařízen pro 16.500, který není drahý.

Výhody: Drží vynikající. zejména v turbo režimu.Externě vypadá skvěle.Mnoho režimů, úroveň nadprůměrný.Neexistuje žádný plastový treska. Cítit taky. Wi-Fi no (další možnost) v pravém dolním rohu (za interní jednotkou) byla snadno namontovaná zásuvka.

Nevýhody: Univerzální vzdálený pro mnoho modelů série. Podle výsledku nejsou některé funkce (ale na dálkovém ovladači) tlačítka a neaktivní) samolepky sotva svítí. Stopy zůstaly.

Komentář: Spokojená klimatizace. Pro 13,5 velkého zboží.Zprávy Aux. Podle názoru nejsou špatné.

Výhody: ne drahé klimatizace, zakoupené na akci, ne horší než slavné značky, s jeho úkolem, kopíruje se třeskem, i když je navržen pro 25 kV. Metry, Copeses s bytem v 43 kV. Měřič (i když pokoje, které máme přilehlé) dost a v kuchyni. Krásný design, na zdi vypadá krásně, tichý, v noci se ani nezapne v nočním režimu, hluk z něj nezasahuje (fan tauralit hlasitější).

Komentář: Dálkové ovládání není Russified

Výhody: klidná práce, krásný design, automatická údržba teploty

Komentář: Vynikající Split System. Docela tichý a snadný řídit. Existuje funkce automatické údržby teploty, je to zvláště důležité, když není doma. Nákup je spokojen))))

Výhody: Dobrý Conder s dobrou slevou

Komentář: Zvolte Split System zcela na radu konzultanta. Nějaký chápu super důstojnost. Sleva, záruka, vzdálená, všechno je v pořádku. Jediná věc, která je opravdu nutně, je režim odvodnění. Váženost v závažném problému země.

Výhody: Připravte Sani v létě a vozíku v zimě! 21. března proto kontroluje pouze na vytápění ohřívá vynikající blokový hluk minimální jako v místnosti a venku!

Nevýhody: Jaké jsou nedostatky pro tyto peníze!

Komentář: Vynikající stroj za přijatelnou cenu!

Výhody: Stojí to za třetí rok bez problémů a údržba.10 je součástí vytápění bez problémů Buggy, režimy mění poprvé

Nevýhody: malá nepochopitelná pracovní doba v noci stojí na místě, někdy začíná vychladnout. Ale v průměru je vše v pořádku

Komentář: Doporučuji posuzování podle recenze, dát průvodce z DNS. Žádné problémy, pouze na 3MU je nutné sloužit / vyčistit

Výhody: Velká cena a poměr kvality. Instalován sám bez speciálních dovedností. Perfektní práce.

Nevýhody: Není to špatné sotva sotva vychladnout, jen jsem ji nastavil na hodinu v dveřní místnosti zavírání potu z čela. Otírám odpadní koše kratší komentáře. Nebuďte oklamáni!

Komentář: Vnější blok holé válcované

Výhody: koupil kondidku 1Aravgust 2019, nainstalovaný první den letu je normální))) jsem si vzal speciálně rozpočet!

Nevýhody: Jakmile je nainstalováno, napsal externí blok. Pevný plastový skript se zastavil) a co jste chtěli 13 tisíc.

Plusy: ne hlučné, ne drahé, dokonale vychladlé, instalace vzala v DNS, která byla rychle a efektivně

Výhody: Set ! Všechno je dobré! bydlení ! Scoreboard v noci se vypne ! komfortní. Všechny spokojené!

Výhody: Není hlasitá práce. Dobře ochlazuje místnost 50 kostek. Zahrnuje vše, co potřebujete. Stylový displej. Mnoho funkcional. Relativně ne drahé devět. Ekonomický, není načíst e-mail. síť.

Výhody: Funkce jejich vlastních výkonů.

Výhody: Venkovní jednotka funguje opravdu tiše. Hodit se. Venkovní blok v rozměrech menších než ostatní výrobci.

Nevýhody: Krátký napájecí kabel.

Komentář: Nainstalovali dobří přátelé, kteří byli zapojeni do tohoto. Všechny náklady jsou asi 17 tisíc

Výhody: práce. klid. Hodit se.

Komentář: Kdo hledá ne drahý Conider. Perfektní volba

Výhody:. Sloučeniny Cena. ochlazuje místnost 12 čtverců za pár minut, to funguje tiše, můžete dokonce spát, pokud vnitřní blok nad hlavou je, ale za předpokladu, že režim přívodu vzduchu má hodnotu nízký

Nevýhody:. Indikátor teploty v noci svítí jako osvětlení a neumožňuje spánek. Musel jsem vzít modrou pásku.- Na dálkovém ovladači není spousta všech tlačítek jasná a k ničemu)), ale nechte je být vzlyky.

Komentář: Čím vyšší je teplota nastavena, tím méně často se chladicí jednotka zapne. Pohodlně sedněte při teplotě 24-25 stupňů.Objednal jsem si další 7-KU v hale, stojí 1000R levnější a z hlediska vlastností pouze 120W méně silných. Tento 1720 W 7. 1600thatpishi Pokud jsou hejna, zatímco všechno je více než spokojeno.

Výhody: cena k dispozici, plus instalace 6 tisíc. 20 tisíc těší. Nevidím bod přeplněného, ​​moje matka vzala tu stejný rok za 24 tisíc, nyní si stěžuje na vůni kouře, ke kterému instalační program řekl, že má čínsky a s dlouhodobým používáním bude cítit. A kde ne čínština?

Nevýhody: Ještě ne, všechno je super, když pocházíte ze 40 stupňů tepla domácí caigne.

Nevýhody: Koupil jsem si to zázrak 2ks jednoduchý a jeden s střídačem. Pro tři samostatná studia.Full der-?7 I vystavuji 16 g a 8 hodin v místnosti 15 kv horký.A střídač (také Sedk 9) po 30m již Dubb.

Komentář: lépe nakupovat dražší než uložit a žít vhoigno

Výhody: kvalita cen. Velmi tiše pracující. Za 30 m2 dost.

Nevýhody: konzole v angličtině, která není správná a porušování právních předpisů.

Komentář: Získaný pro 13599. Instalace systému byla provedena soukromým podnikatelem pro 1.5 hodin. Funguje dobře, ticho.

Centek CT-65×09 recenze

Komentář: Rychle ohřívá místnost v zimě a rychle vychladnout v létě. Silný. Doporučit.

Výhody: nic k porovnání, poprvé jsem vzal. Náklady v 18. plus Instalace asi 6tr.

Komentář: Drží se, oteplování, všechno je v pořádku. Vnější blok na balkónovém desce je namontován, když je hluk chlazení vůbec, ale když je vyhřívaný je hrozný hum.

Výhody: absolutně bezpečné při pomalé rychlosti. A také externí blok. Rozhodl se k decibelům, které se neobtěžují spát.Místnost na 20 čtverečních vychladne v turbo režimu za 15 minut o 10 stupňů.

READ  Invertorová chladnička mrazicí komora nefunguje

Komentář: Obecně platí, že nákup je velmi potěšen. A při nákupu je nutné vzít v úvahu peníze za instalaci asi 4-6 tisíc.

Výhody: Vynikající klimatizace! Dokonale vychladněte, zahřívá se také. Funkce spánku, výborná věc, střídač opravdu snižuje hluk externího bloku. Stylový krásný.

Nevýhody: hluk vnitřní jednotky, i když uvedl 24 dB, ale při maximální rychlosti způsobuje nepohodlí. Funkce lesního spínače.

Komentář: Vzal jsem na 23k, v té době téměř nejlevnější z inventáře, s tak velkým množstvím možností. Pracoval víru a pravé léto 2019, bylo konzervované na zimu. V květnu 2020, při prvním startu vydal chybu, externí jednotka nespustila. 60 dnů oprav, nahrazení obou správních tabulí, jako výsledek „ne letat“. Změním nebo projdu. Náhradní díly od výrobce jdou na velmi dlouhou dobu. Nezadávejte na instalaci od prodejce, může být vrácena v případě zboží s nízkou kvalitou. By bylo přesně stejné na skladě, by se na něm změnilo.

Nevýhody: chladně chladný, hluk je slyšet jako. Nebrzat samozřejmě, ale ne ticho. Normální pro hluk a sooooo chladně cool. Nedoporučujte. Pokusme se vrátit do obchodu, t. na. neodpovídá uvedeným charakteristikám

Komentář: Split System thrah 9

Výhody: Cool, zatímco ticho

Nevýhody: Nastavení uzávěrů Horizontálně ruční, i když je tlačítko k dispozici na dálkovém ovladači.

Komentář: Obecně jsem nikdy nelitoval, co jsem koupil. Cool, zahřívá se, jak by mělo být. Apartmán 32m

Výhody: ticho, v naší rodině Již druhá klimatizace této společnosti

Nevýhody: Obal je všechny roztrhané, je tam šupina. Jednoznačně buď předvádí vzorek, nebo co horší zboží. V konfiguraci nedošlo k žádnému šrouby v externí jednotce v samotném systému

Výhody: Pokoj ve 20 čtverečních ochlazuje jen blesk.Není špatný vzhled a kompaktnost vnitřní jednotky je nepochybně plus.Vnější blok téměř ne hlučné.

Nevýhody: vnitřní blok stále trochu hlučný, ale ne kritický.

Komentář: Dobrý Conder! S úkoly se vyrovnávají s úkoly.jsem potěšen!

Výhody: velmi pohodlný systém nastavení teploty.Funkce jsou provedeny. S naším současným počasím vůbec nechápete, co očekávat, takže jsme se rozhodli koupit. Dlouho studoval různé modely a nakonec získal na doporučení známých. Nelitoval se. Konfigurován snadno. Inteeis intuitivně pochopitelný. Pro mě je to zvláště cenné, že můžete zvládnout ze konzole. I postižený od narození a takového řízení, možná v mé situaci. Hlavně důstojnost. Vypadá to velmi slušné a estetické. Jak si koupil, nemůžeme sát. Miluji takové věci. Jednoduché, pohodlné a krásné. Doporučuji vám to zkusit.

Недостатки: Пока не нашли и не думаю, что найдем

Достоинства:Невероятно тихий как внутренний так и внешний блок. Компрессор работает по шуму как на современном холодильнике (его практически не слышно даже в упор).

Комментарий:Выбирал между этой и Beko. Выбрал эту так как этой фирмы стоят ещё две сплит-системы, которые прекрасно работают не один год. Поставили его только сутки назад, будет жара протестирую и дополню отзыв в комментариях. А так в целом очень интересная сплит-система.

Достоинства:- Тихий. На работе стоит Hisens (вроде так). Не знаю модель, правда, но тот прям более шумный. Сказать, что удивлен. málo. Это невероятно приятный бонус.- Cena. Самый дешевый был среди инвенторных. Брал за 18999. За эту сумму везде только неинвенторные.- Пуль в термометре. Правда, это скорее декларативно, так как не разобрался еще, как работает. Но, мастера-установщики сказали, что есть- Зверь. V místnosti, kde čokoláda roztavená na stole, chytila ​​chlad po dobu 7 minut.

Nevýhody:. Produktová trubka, která zahrnovala průvodce vyhozen. Řekl. Špatný. šňůra krátký, nyní prodlužovací kabel visí na zdi. Ne estetika.

Komentář: Šel jsem zkontrolovat práci montérů. Mistr říká. Zapněte to alespoň! A on. tak zapnutý, funguje. A není slyšet. Obvykle. Cool technika. Alespoň první dojem.

Výhody: Jednoduché, existují všechny potřebné funkce (časovač, noční režim, odvodnění). Deklarovaná záruka za 3 roky.

Nevýhody: Univerzální vzdálený, vhodný pro jiné modely, což je důvod, proč je nadměrný srazený tlačítko.

Komentář: Bez problémů se Copeses s místností v 17 kV. M. V noci se neobtěžuje, protože je správně instalována a fouká trochu na stranu.

Výhody: Jeden z mých přátel se poradil, že používal doma a byl potěšen, jsem také koupil a instalován v obchodě (musel jsem být umístěn v malém obchodě), a po několika měsících použití budu říkat, že zvuk není slyšet vůbec a velmi rychle vychladnout, a to navzdory tomu, že obchod se otevře hodně, zavře se vzhled je také krásný, stručně říkat ve srovnání s jeho cenou jsem spokojen zcela.

Nevýhody: Upřímně, nemám trochu přizpůsobit konzoli

Výhody: slušná možnost v této cenové skupině.

Nevýhody: Ještě nebylo nalezeno. Ne zcela moderní dálkové ovládání.

Komentář: Není úplná úplnost. Vnitřní jednotka byla bez krabice, byla zabalena pouze „pupyr“. Nebyly tam žádné ořechy spojující trubky chladiva.

Kompaktní systém s dobrým spektrem chlazení a topení. Pracuje bez nadbytečného hluku, management pohodlný!

Recenze Centek CT-65F07

Velmi tichý a mocný, postavil se, sousedé viděli totéž, když dali stejné. Venkovní bloky klidné, žádné vibrace nebo zvuky. Studio 25m2 je dobře chlazeno tímto modelem 7, prodávající uvedl, že je ve vysokém výkonu, a to se ukázalo. Jsme velmi spokojeni s nákupem.

Dálkový ovladač bez podsvícení, nenašel nic jiného

Vřele doporučuji, aby všechny recenze a recenze, opravdu chladná a levná klimatizace vypadala před nákupem a zároveň krásný design.

Velmi tichý a mocný, postavil se, sousedé viděli totéž, když dali stejné. Venkovní bloky klidné, žádné vibrace nebo zvuky. Studio 25m2 je dobře chlazeno tímto modelem 7, prodávající uvedl, že je ve vysokém výkonu, a to se ukázalo. Jsme velmi spokojeni s nákupem.

Dálkový ovladač bez podsvícení, nenašel nic jiného

Vřele doporučuji, aby všechny recenze a recenze, opravdu chladná a levná klimatizace vypadala před nákupem a zároveň krásný design. Na tom je dobrý přehled o tom https: // youtu.Být / ne27laodun0

Má japonský výrobní kompresor, tiše funguje, dost silný

Velmi praktický model s originálním sněhem bílým plastovým designem.Měl záruční dobu, která je 3 roky. Když poprvé zapnul, pak místnost se doslova za pár minut chlazil. Navzdory tomu, že na ulici bylo teplo, více než 35 stupňů. Stále potěšen funkcí self-defektu a provozních režimů. Split System je schopen nejen v pohodě. Ale teplo a větrání místnosti. Doporučit!

Rychlé chlazení, design, prakticky žádný hluk

Viděl jsem tuto klimatizaci od přítele a učit se jeho cenu a skutečnost, že přítel je spokojený, byl rozhodnut koupit totéž. Co chci oslavovat, takže to je to, co to velmi ochlazuje velmi rychle a bez přílišného hluku. Vypadá docela pěkně a přiblížil se k designu haly. Energie spotřebuje trochu a hodně, tady pro mě hlavní komfort. Také jsem dodal záruku, která je 3 roky. Obecně pro Split Systems v této cenové kategorii je docela dobré.

Příjemný vzhled funguje, jak je uvedeno

Bydlím v Krasnodaru, v 39 malém pokoji chladí dobře, ale ne tak správné mráz. Pokud se vám opouští s okny s záclony, stává se to ještě studené.

Levné, ale zároveň účinný systém rozdělení. Má všechny potřebné režimy pro pohodlné chlazení nebo topení. Práce i při maximální výkonu, hladina hluku nepřekročí hladinu hluku chladničky. Vnitřní blok nevypadá těžkopádný a zapadá do malých místností do 20 metrů čtverečních.M.

Kvalita, japonský kompresor, záruka 3 roky!

Vynikající Split System pro přijatelnou cenu! Jeho kvalita ve výšce má japonský kompresor GMCC, který v naší době je raritou, protože čínské zboží zaplavilo trh, velmi silný a rychle ochlazuje místnost. Záruka výrobce dává také 3 roky! Obecně jsem velmi rád, že jsem našel takový nádherný produkt.

O měsíc později přestal klimatizace fungovat, vnější blok se nezapne

Předepsaná instalace po dobu 5 dnů. Ale instalační program zpožděn, neodpověděl. A v důsledku toho se instalace měla stát o 10 dní později než dohodnou dobu. Skladová stížnost ignorovala.

READ  Jak odstranit podráždění po epilaci epilátoru

Pokoj 16 metrů. kV. Když 16 stupňů vystavovalo, nemůžu to říct velmi rychle. Čtení recenzí bylo jisté, že klimatizace se bude vyrovnat s tímto úkolem během několika minut, ale ne. Při instalaci (Chruščov, stropy 2,5 m) se ukázalo, že drát do zásuvky je velmi krátký. Visí nyní prodlužovací hráč, vypadá. Tato skutečnost mě velmi zklamala. Instalační program řekl, že můžete opláchnout, ale pak se přirozeně odstraní ze záruky.

Silný Split System, tichý a cena adekvátní.

V červenci jsme nainstalovali Split System. Apeloval na kluky o radu souseda. První věc, kterou chci zmínit. široký výběr. Zásady poskytování každé peněženky a různé finanční schopnosti. Druhý. Servisní a gramotnost manažera, a jen díky své konzultaci jsme pro nás vyzvedli vhodnou možnost. Obecně jsme velmi potěšeni. Rozdělit prakticky tichý, stylově vypadá, bydlení sněhobílé, záruka na 3 roky, má samočisticí systém a snadno použitelný. Po dobu tří měsíců užívání žádné stížnosti. Pouze pozitivní dojmy!

Velmi tichý a mocný, postavil se, sousedé viděli totéž, když dali stejné. Venkovní bloky klidné, žádné vibrace nebo zvuky. Studio 25m2 je dobře chlazeno tímto modelem 7, prodávající uvedl, že je ve vysokém výkonu, a to se ukázalo. Jsme velmi spokojeni s nákupem.

Dálkový ovladač bez podsvícení, nenašel nic jiného

Vřele doporučuji, aby všechny recenze a recenze, opravdu chladná a levná klimatizace vypadala před nákupem a zároveň krásný design.

Spokojeni, především práce výrobku a vzhled ve výšce.

Dojmy pozitivní. Jen šetří z tepla.

Velmi tichý a mocný, postavil se, sousedé viděli totéž, když dali stejné. Venkovní bloky klidné, žádné vibrace nebo zvuky. Studio 25m2 je dobře chlazeno tímto modelem 7, prodávající uvedl, že je ve vysokém výkonu, a to se ukázalo. Jsme velmi spokojeni s nákupem.

Dálkový ovladač bez podsvícení, nenašel nic jiného

Vřele doporučuji, aby všechny recenze a recenze, opravdu chladná a levná klimatizace vypadala před nákupem a zároveň krásný design.

Praskliny plastu při práci a někdy mimo podivné hromady

Plná vlna toto rozdělení, lepší další firma koupit

Algoritmus Yamarkerta. V únoru se zeptejte, jak mám systém ve středním pruhu Ruska. Jak polykat)

Příjemný vzhled funguje, jak je uvedeno

Bydlím v Krasnodaru, v 39 malém pokoji chladí dobře, ale ne tak správné mráz. Pokud se vám opouští s okny s záclony, stává se to ještě studené.

Aktualizace: O měsíc později si všiml prasknutí plastu v určitých bodech. Také nedávno se něco začalo „Chase“. Doufám že je všechno v pořádku.

V nočním režimu se nespustí chlazení, když je teplota zvýšena v místnosti. V noci musím vydržet jasný podsvícení.

Recenze Centek CT-65F07

Velmi tichý a mocný, postavil se, sousedé viděli totéž, když dali stejné. Venkovní bloky klidné, žádné vibrace nebo zvuky. Studio 25m2 je dobře chlazeno tímto modelem 7, prodávající uvedl, že je ve vysokém výkonu, a to se ukázalo. Jsme velmi spokojeni s nákupem.

Dálkový ovladač bez podsvícení, nenašel nic jiného

Vřele doporučuji, aby všechny recenze a recenze, opravdu chladná a levná klimatizace vypadala před nákupem a zároveň krásný design.

Velmi tichý a mocný, postavil se, sousedé viděli totéž, když dali stejné. Venkovní bloky klidné, žádné vibrace nebo zvuky. Studio 25m2 je dobře chlazeno tímto modelem 7, prodávající uvedl, že je ve vysokém výkonu, a to se ukázalo. Jsme velmi spokojeni s nákupem.

Dálkový ovladač bez podsvícení, nenašel nic jiného

Vřele doporučuji, aby všechny recenze a recenze, opravdu chladná a levná klimatizace vypadala před nákupem a zároveň krásný design. Na tom je dobrý přehled o tom https: // youtu.Být / ne27laodun0

Má japonský výrobní kompresor, tiše funguje, dost silný

Velmi praktický model s originálním sněhem bílým plastovým designem.Měl záruční dobu, která je 3 roky. Když poprvé zapnul, pak místnost se doslova za pár minut chlazil. Navzdory tomu, že na ulici bylo teplo, více než 35 stupňů. Stále potěšen funkcí self-defektu a provozních režimů. Split System je schopen nejen v pohodě. Ale teplo a větrání místnosti. Doporučit!

Rychlé chlazení, design, prakticky žádný hluk

Viděl jsem tuto klimatizaci od přítele a učit se jeho cenu a skutečnost, že přítel je spokojený, byl rozhodnut koupit totéž. Co chci oslavovat, takže to je to, co to velmi ochlazuje velmi rychle a bez přílišného hluku. Vypadá docela pěkně a přiblížil se k designu haly. Energie spotřebuje trochu a hodně, tady pro mě hlavní komfort. Také jsem dodal záruku, která je 3 roky. Obecně pro Split Systems v této cenové kategorii je docela dobré.

Příjemný vzhled funguje, jak je uvedeno

Bydlím v Krasnodaru, v 39 malém pokoji chladí dobře, ale ne tak správné mráz. Pokud se vám opouští s okny s záclony, stává se to ještě studené.

Levné, ale zároveň účinný systém rozdělení. Má všechny potřebné režimy pro pohodlné chlazení nebo topení. Práce i při maximální výkonu, hladina hluku nepřekročí hladinu hluku chladničky. Vnitřní blok nevypadá těžkopádný a zapadá do malých místností do 20 metrů čtverečních.M.

Kvalita, japonský kompresor, záruka 3 roky!

Vynikající Split System pro přijatelnou cenu! Jeho kvalita ve výšce má japonský kompresor GMCC, který v naší době je raritou, protože čínské zboží zaplavilo trh, velmi silný a rychle ochlazuje místnost. Záruka výrobce dává také 3 roky! Obecně jsem velmi rád, že jsem našel takový nádherný produkt.

O měsíc později přestal klimatizace fungovat, vnější blok se nezapne

Předepsaná instalace po dobu 5 dnů. Ale instalační program zpožděn, neodpověděl. A v důsledku toho se instalace měla stát o 10 dní později než dohodnou dobu. Skladová stížnost ignorovala.

Pokoj 16 metrů. kV. Když 16 stupňů vystavovalo, nemůžu to říct velmi rychle. Čtení recenzí bylo jisté, že klimatizace se bude vyrovnat s tímto úkolem během několika minut, ale ne. Při instalaci (Chruščov, stropy 2,5 m) se ukázalo, že drát do zásuvky je velmi krátký. Visí nyní prodlužovací hráč, vypadá. Tato skutečnost mě velmi zklamala. Instalační program řekl, že můžete opláchnout, ale pak se přirozeně odstraní ze záruky.

Silný Split System, tichý a cena adekvátní.

V červenci jsme nainstalovali Split System. Apeloval na kluky o radu souseda. První věc, kterou chci zmínit. široký výběr. Zásady poskytování každé peněženky a různé finanční schopnosti. Druhý. Servisní a gramotnost manažera, a jen díky své konzultaci jsme pro nás vyzvedli vhodnou možnost. Obecně jsme velmi potěšeni. Rozdělit prakticky tichý, stylově vypadá, bydlení sněhobílé, záruka na 3 roky, má samočisticí systém a snadno použitelný. Po dobu tří měsíců užívání žádné stížnosti. Pouze pozitivní dojmy!

Velmi tichý a mocný, postavil se, sousedé viděli totéž, když dali stejné. Venkovní bloky klidné, žádné vibrace nebo zvuky. Studio 25m2 je dobře chlazeno tímto modelem 7, prodávající uvedl, že je ve vysokém výkonu, a to se ukázalo. Jsme velmi spokojeni s nákupem.

Dálkový ovladač bez podsvícení, nenašel nic jiného

Vřele doporučuji, aby všechny recenze a recenze, opravdu chladná a levná klimatizace vypadala před nákupem a zároveň krásný design.

Spokojeni, především práce výrobku a vzhled ve výšce.

Dojmy pozitivní. Jen šetří z tepla.

Velmi tichý a mocný, postavil se, sousedé viděli totéž, když dali stejné. Venkovní bloky klidné, žádné vibrace nebo zvuky. Studio 25m2 je dobře chlazeno tímto modelem 7, prodávající uvedl, že je ve vysokém výkonu, a to se ukázalo. Jsme velmi spokojeni s nákupem.

Dálkový ovladač bez podsvícení, nenašel nic jiného

Vřele doporučuji, aby všechny recenze a recenze, opravdu chladná a levná klimatizace vypadala před nákupem a zároveň krásný design.

Praskliny plastu při práci a někdy mimo podivné hromady

Plná vlna toto rozdělení, lepší další firma koupit

Algoritmus Yamarkerta. V únoru se zeptejte, jak mám systém ve středním pruhu Ruska. Jak polykat)

READ  Mohu zapnout dělený systém během bouřky?

Příjemný vzhled funguje, jak je uvedeno

Bydlím v Krasnodaru, v 39 malém pokoji chladí dobře, ale ne tak správné mráz. Pokud se vám opouští s okny s záclony, stává se to ještě studené.

Aktualizace: O měsíc později si všiml prasknutí plastu v určitých bodech. Také nedávno se něco začalo „Chase“. Doufám že je všechno v pořádku.

V nočním režimu se nespustí chlazení, když je teplota zvýšena v místnosti. V noci musím vydržet jasný podsvícení.

Split System Centek CT 65A09 Přehled

Invertor kompresor, hlavní režimy: chlazení, topení, odvodnění, ventilace, noc,: 765x280x220mm, funkce IFEEL

CENTEK CT-65D09 Bílý Split System. Recenze o produktu

Dobrý model výhody je rychle ochlazen.nízký hluk externí blok.a interní.napsat, že toshiba kompresor.Zřejmě dává takovou práci nevýhody klimatizace nevýhody nepochopitelného provozu systému řízení. Více na Yandexu.Trh

Vynikající produkt! Výhody tichého, krásného komentáře používaného několik měsíců, zkontroloval všechny režimy, práce. Hluk není silný. Chladný. Více na Yandexu.Trh

Vynikající produkt! Výhody nejsou hlučné, multifunkční, poměrně silné nedostatky Žádný komentář Koupeno po opravě (podzim) v apartmánu Tento systém, tam jako v zimě v rohu byt je zima, a v létě. horké, a všechny druhy „dupitsy“ a fanoušků nepomohlo. Z výhod jsem všiml, že jsou snadné. Více na Yandexu.Trh

Vynikající produkt! Komentář Vynikající táhne všechny nepříjemné pachy. Pracuje tiše. Záruka byla uvedena na 3 roky.

Vynikající produkt! Komentář Model zakoupil asi před měsícem. V práci na párkrát zkontroloval, neexistují žádné stížnosti a na daném kvadraturu. Více na Yandexu.Trh

Vynikající produkt! Výhody jsou poměrně tiché, dobře vychladne, to nejlepší za svou cenu. Nevýhody nenašli poznámku k jejich penězům, nebudete litovat

Vynikající produkt! Výhody.Dobře cool.klid.dostupná cena.Kvalitní plast.Dobrá kvalita shromáždění nevýhody explicitních nevýhod, s výjimkou toho, že není velmi roztomilé dálkové ovládání, které nejsou docela zapadající do designu klimatizace, ale tyto vojáci komentují tuto klimatizaci v ložnici. S jeho úkolem dokonale Copeses. Většina všech překvapení nízký hluk. Pracuje tišší než můj notebook. Externí blok z ulice není slyšet vůbec. Výrobce dává záruku 3 roky, což je velmi potěšeno

Split System Centek CT-65A09

Při objednávce zboží z Dodacích kategorií I a II bude druhá jednotka považována za výrobek z kategorie II.

Příklad: Náklady na dodávku chladničky a konvice v rámci moskevského kroužku:

Lednička. 600, konvice (2. jednotka). 0

 • Chladničky
 • Mraznička
 • Pračky
 • Myčka nádobí
 • Elektrický. a plynárenské desky
 • Větrné skříňky
 • Vložené mikrovlnné trouby
 • Klasické kapuce, kupole, se sklem
 • Televizory s diagonálním skenováním více než 32 palců
 • Velké domácí kinem
 • Ohřívače vody od 80 l
 • Split System
 • Mobilní klimatizace
 • Venkovní vodní chladiče
 • Elektrické nářadí a zahradní zařízení o hmotnosti více než 20 kg

Priorita první jednotky zboží je určena většími náklady na dodávku.

Při objednávce zboží z Dodacích kategorií I a II bude druhá jednotka považována za výrobek z kategorie II.

Příklad: Náklady na dodávku chladničky a konvice v rámci moskevského kroužku:

Lednička. 600, konvice (2. jednotka). 0

Zdarma Dodávka objednávek od 1000 ₽ přes PVZ nebo Courier Ozon Rocket

 • Pouze malé domácí spotřebiče a příslušenství
 • Maximální rozměry. 1508080 cm
 • Maximální objednávka. 25 kg
 • Pořadí nákladů. od 1000 do 250 000 ₽

Dodávka Ozon raketa není k dispozici pro právnické osoby!

Můžete si vzít půjčku na webových stránkách holodilnik.Ru a maloobchodní obchody „Chladnička.Ru „:

Tento produkt si můžete zakoupit v splátkách bez přeplnění a první splátky. Splátky můžete umístit online a v maloobchodních prodejnách „.Ru „po dobu až 24 měsíců.

Nakreslete svou pozornost! Pro ozdobení splátek musí mít všechny zboží v koši vhodnou značku. Nákup zboží ve splátkách nelze použít jiné typy slev. Nákup v splátkách není k dispozici pro právnické osoby.

Jednotka akumulačních klubových privilegií. Proveďte nákupy, získat cashback bonusy a okamžitě je zaplatit až 50% nákladů na další nákup.

Společenství preferovaných zákazníků, kteří dostávají osobní a příznivější věty založené na určených preferencích.

Bonusy od partnerů

571 mil
1 122 bonusů
800 bonusů
od 519 bonusů

Doplňkové služby (pojištění, další záruka, instalace)

„Bezpečnostní technika“ 1 rok vám umožňuje chránit vás před finančními náklady ve ztrátě nebo poškození nákupu.

„Nad možností“ 2 roky kombinuje služby politik „technologie zabezpečení“ (první rok) a „životnost“ (druhý rok).

„Nad možností“ 3 roky kombinuje služby politik „Technique Security“ (první rok) a „životnost“ (druhý rok).

„Nad možností“ 5 let kombinuje služby politik „techniky zabezpečení“ (první rok) a „životnost“ (druhý rok).

Politika „bezpečnostní technika“ pro 1 rok vám umožní chránit vás před finančními náklady při ztrátě nebo poškození nákupu.

 • Oheň, výbuch, úder blesku (oheň v důsledku výbuchu nebo šokového blesku)
 • Účinek kapaliny
 • Přírodní katastrofy
 • Lupičský útok, loupež, chuligánství, krádež
 • Dopad cizích předmětů (padající stromy a / nebo jejich části; pokles letadel a / nebo jeho částí)
 • Dopad v důsledku nehody
 • Expozice elektrické
 • Mechanické poškození
 • Digitální technologie, včetně inteligentních hodin a sluchátek, které mají sériová čísla
 • Počítačové vybavení, kancelářské vybavení
 • Přenosná photo a video technika
 • Televize, domácí kina, hráči a hráči, akustický systém
 • Multimediální zařízení, herní konzoly, quadcopters
 • Velké, malé malé vybavení
 • Pro pojištění je přijata nová technika
 • Politika vstoupí v platnost 15. kalendářním dnem po platební politice.
 • Oprava franšízy a nepřítomnosti
 • Jednorázová franchise s naprostou smrtí franšízou 30%
 • Pojištění. 1 rok

Zásady „Ochrana obrazovky“ pro 1 rok umožňuje nahradit rozbité obrazovky na smartphonu v případě poškození.

 • Digitální technologie, včetně inteligentních hodin a sluchátek, které mají sériová čísla
 • Počítačové vybavení, kancelářské vybavení
 • Přenosná photo a video technika
 • Televize, domácí kina, hráči a hráči, akustický systém
 • Multimediální zařízení, herní konzoly, quadcoptery velké, jemné domácí spotřebiče
 • Velké, malé malé vybavení

Obecné charakteristiky

Japonský kompresor, záruka externě atraktivní, sněhově bílá

Zpětná vazba: instalována v ložnici. Funguje to tak tiše, téměř tiše, nestiskne hlavu, nezasahuje. Vývojáři přemýšleli, všechno je jednoduché při kontrole. Kompresor z japonského modelu, pro rok byl testován na vytápění a na chlazení, všechno je v pořádku.

Výhody. Že klimatizace pracuje s velmi nízkou hladinou hluku. Prakticky nepostřený.V režimu IFEEL, zadaný teplota vzduchu není podporována ne na místě vnitřní jednotky (obvykle pod stropem, kde je teplota výrazně vyšší) a vedle ovládacího panelu. Klimatizace má antikorozní povlak a samočištění. Má širokou funkčnost: chlazení, topení, odvodnění, větrání.

-: Nevýhody pro dobu užívání nebyly zjištěny.

Recenze: Hledal jsem na Son Air Conditioning v místnosti. si stěžoval na trvalé teplo a dubber. Hodně času bylo vynaloženo na výběr klimatizace v kategorii cen až do roku 20K. Nalezen Centek klimatizace a rozhodl se zůstat na modelu CT-65C09. Ihned po nákupu jsem ho nainstaloval do místnosti. byl potěšen designem, funkčností a prací této klimatizace. Žádný čas si nestěžoval. Kompresor Tento model je japonský GMCC.Na 3 roky je záruka.

Vynikající klimatizace. Hledal jsem levný, vysoce kvalitní, krásný, ne hlasitý byt, obchod doporučený společností Centek, byl jsem spokojen s nákupem. Rodiče koupili také sejejí. Používáme o něco více než rok.

Zpětná vazba: Vyberte si domácí klimatizaci.Po dlouhodobém házení od jednoho do druhého jsem se rozhodl zastavit výběr na modelu CENTEK CT-65C09.Okamžitě ohromen elegantní design.Správné sněhové bílé bydlení.Má minimální hladinu hluku, který je dobré pro klidný spánek. Různé režimy, jako je chlazení a topení, japonský kompresor. Na 3 roky je záruka. Samočistící. Jsem velmi spokojen s volbou. Doporučit.

Zpětná vazba: Split Works Fine, žádné stížnosti. Tichý, mnoho různých režimů, můžete optimálně nastavit. Japonský kompresor, 3 roky záruka. Externě vypadá hezky, interiér se nezkazí. K dispozici je také anti-korozi zastavil samočisticí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS