Sterilizátor Philips avent do mikrovlnné trouby

Co je dobrého na sterilizátoru Avent do mikrovlnné trouby?

Každá matka přemýšlí, zda sterilizovat nádobí pro své dítě? A jakou metodu je nejlepší použít?? Někteří to dělají jako naše babičky. dávají lahve do vodní lázně. Dnešní rodiče, kteří šetří čas, však volí „pokročilejší“ způsob. kupují speciální sterilizátor, který stačí vložit do mikrovlnné trouby. Dnes se podíváme na funkce modelu Avent od společnosti Philips.

Někteří ne, ale většina rodičů raději chrání své dítě před různými nepříjemnými vředy, mezi které patří stomatitida a gastroenteritida. Protože imunitní systém dítěte je slabý a jeho tělo je křehké, je sterilizace lahví nezbytná.

Musí být na svém místě minimálně rok od narození, takže AVENT je dlouhodobou součástí vaší kuchyně. Nebo možná ne, záleží na tom, jak ji používáte.

Design se změnil již v 80. letech minulého století, ale funkce a použití zůstaly stejné. Existují dva druhy sterilizátorů: jeden elektrický, napájený ze sítě, a druhý, který se vejde do mikrovlnné trouby. „Philips Avent patří do druhé kategorie.

Rychlá a účinná parní sterilizace pomocí mikrovlnného sterilizátoru: Účinnost pouhé 2 minuty Zničí 99,9 % zárodků a bakterií Obsah zůstává sterilní až 24 hodin Vhodný pro mnoho typů lahví i jiných výrobků Vhodný pro sterilizaci kojeneckých lahví se standardním nebo širokým hrdlem Vhodný pro sterilizaci odsávaček mateřského mléka, dudlíků, příborů a kojeneckých lahví Kompaktní a lehký design Lehký design pro sterilizaci kojeneckých lahví na cestách Vhodný pro většinu modelů mikrovlnných trub na trhu Nevyhřívané západky uzamknou kryt

Technická specifikace Doba sterilizace: 2 min při výkonu 1200-1850 W, 4 min při 850-1100 W, 6 min při 500-800 W Objem: 200 ml Hmotnost a rozměry Hmotnost: 740 g Rozměry: 166 (V), 280 (Š), 280 (H)

Sada obsahuje: Sterilizátor pro mikrovlnnou troubu: 1 ks. Kleště: 1 ks. Fáze zrání Věk: 0-6 měsíců

© gorzdrav.Apteka 36.6 LLC, INN 7718280244, OGRN: 1157746965254, Registrovaná adresa: 121165, Ruská federace, Moskva, Kutuzovsky prospect, 26, budova 1, suterén. pokoj

Prodej a dodávky volně prodejných léčivých přípravků pro lékařské použití provádí společnost s ručením omezeným „APTEKA-A“.в.e-1″ (OGRN 1117746529691, identifikační číslo daňového poplatníka 7714844316, adresa: 121609, Moskva, Rusko). Moskva, ul. Podzim, h.23, místnost I, místnost 6) v souladu s Pravidly pro dálkový prodej léčivých přípravků pro lékařské použití (schválenými Ministerstvem zdravotnictví Ruské federace). Nařízením vlády Ruské federace ze dne 16. května 2020. 97) na základě povolení č. DT-77-000018 ze dne 1. 1. 2001.06.2020 г., vydané územním orgánem Roszdravnadzor pro město Moskva. Moskva a Moskevská oblast. Léky na lékařský předpis nelze vydat.

Sterilizátory Philips avent do mikrovlnné trouby.41 produktů

Od 6 990 ₽ 12 hodnocení Elektrický sterilizátor Philips AVENT SCF291/00 Koupit

Elektrický sterilizátor Avent 3 v 1. Vysokokapacitní, ale kompaktní sterilizátor s modulárním systémem. Vlastnosti: Integrovaná odkapávací miska chrání topné těleso před odkapávajícím mlékem, čímž snižuje riziko vzniku zápachu. Sterilizátor může být chytrý.

Od 10 440 ₽ 13 hodnocení Philips AVENT SCF293/00 Elektrický sterilizátor Koupit

Připraveno na krmení dítěte za pouhých 40 minut. Sterilizátor kojeneckých lahví Premium s funkcí sušení zničí 99,9 % patogenních zárodků pomocí páry a před automatickým vypnutím vysuší obsah silným proudem vyčištěného vzduchu

Od 2 750 ₽ 2 hodnocení Momert 1700 electric steriliser Koupit

Elektrický sterilizátor, pro 6 lahví, pro savičky a dudlíky, minimální doba sterilizace 8 min, světelná signalizace, automatické vypnutí, kleště součástí balení

Od 1 690 ₽ 65 hodnocení Kitfort KT-2304 Mikrovlnný sterilizátor Koupit

Sterilizátor Kitfort KT-2304 sterilizuje předměty horkou párou. Ohřev pomocí mikrovlnné trouby. Tento sterilizátor může sterilizovat kojenecké láhve, dudlíky, víčka, části odsávaček mateřského mléka a další kojenecké potřeby. Dítě můžete sterilizovat najednou.

Od 1 499 ₽ 12 hodnocení LS-B701 Mikrovlnný sterilizátor Koupit

LS-B701. Sterilizátor pro mikrovlnnou troubu bude v domácnosti s novorozencem nepostradatelný. Snadno použitelný, praktický přístroj na sterilizaci lahví, částí odsávaček mateřského mléka a bradavek. Vyrobeno z bezpečného nepřilnavého materiálu.

Od 2,254 ₽ 8 hodnocení Canpol Babies Sterilizátor do mikrovlnné trouby 2/847 Koupit

Sterilizátor je vhodný pro sterilizaci kojeneckých lahví, příslušenství a nádobí v mikrovlnné troubě. Vhodné do mikrovlnné trouby a zejména do většiny mikrovlnných trub. Umožňuje sterilizovat až 6 lahví s úzkým nebo standardním hrdlem současně.

Od 2.490 ₽ 3 hodnocení Sterilizátor pro mikrovlnnou troubu dr. Brown’s Buy

Vhodné do mikrovlnné trouby, pro 4 láhve, pro savičky a dudlíky, minimální doba sterilizace 2 minuty, kleštičky součástí balení

Od 1,111 ₽ 14 hodnocení Sterilizační sáčky Philips AVENT SCF297/05 Koupit

Sterilizační sáčky Philips AVENTSCF297/05 jsou praktickou ochranou dětského nádobí v mikrovlnné troubě. Můžete jím ošetřit: odsávačky mateřského mléka, láhve, lžičky, dětské talíře. Každý opakovaně použitelný sáček je opakovaně použitelný.

Od ₽ 3 499 ₽ Chicco Steril Natural Maxi Sterilizátor do mikrovlnné trouby Koupit

Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby rychle a účinně sterilizuje všechny kojenecké potřeby (láhve, dudlíky, šidítka, odsávačky mateřského mléka atd.).п.). Sterilizuje za pouhé 3 minuty a zničí 99 % mikrobů vašeho dítěte bez použití chemikálií.9 % bakterií. Příspěvek.

Od 4 990 ₽ Philips AVENT Warming Warmer SCF358/00 Koupit

READ  Jak nastavit hodiny na mikrovlnné troubě Samsung

Philips Avent Elektrický ohřívač lahví SCF358/00 Připravte kojeneckou výživu během několika minut s ohřívačem lahví, který za vás reguluje teplotu. Inteligentní regulace teploty zabraňuje přehřátí mléka nebo dětské stravy.

z 411 ₽ NDCG sáčků pro sterilizaci v mikrovlnné troubě. Koupit

Od 1 471 ₽ Elektrický sterilizátor Bebek 80200-DS Koupit

Sterilizátor, elektrický, pro 2 láhve, univerzální, minimální doba sterilizace 8 min, počet programů 1, světelná signalizace, automatické vypnutí

Od 2 990 ₽Kitfort KT-2313 Elektrický sterilizátor Koupit

Sterilizátor Kitfort KT-2313 je určen ke sterilizaci kojeneckých lahví a dalšího užitečného příslušenství. Lahve se umístí hrdlem dolů na sedátka v hrnečku a savičky a další příslušenství se umístí na horní podnos.

Od 1,035 ₽ Sterilizační sáčky Medela Quick Clean Koupit

„Kapesní sterilizátor“ pro domácí sterilizaci kojicích vaniček a příslušenství v mikrovlnné troubě. Každý sáček má kapacitu 20 sterilizací a okénko pro označení počtu sterilizací.Čisté, opláchnuté a sterilizované díly.

Výhody

Není pochyb o tom, že sterilizace hrnců a šálků pomocí tohoto typu zařízení je mnohem snazší. Teď už není třeba vařit vodu jako naše maminky a nosit horké láhve. Když máte doma takové zařízení, stačí do něj vložit veškeré dětské nádobí, vložit ho do mikrovlnné trouby, nastavit požadovaný čas a chvíli počkat.

Sterilizátor Avent má spoustu výhod, jak se dočtete v návodu k použití:

 • Pohodlí. Přístroj je lehký a můžete si ho vzít vždy s sebou na chalupu, na cesty, použít ho jako držák na láhev.
 • Rychlé. Sterilizace hrnců a nádobí trvá pouhých 6 minut.
 • Antibakteriální účinek. Zabíjí až 99,9 % všech patogenních bakterií.
 • Dlouhodobý účinek. Nádobí zůstává sterilní až 24 hodin se zavřeným víkem.
 • Bezpečné. Nejdůležitější je nezanedbat bezpečnostní opatření.
 • Kapacita. Zařízení pojme až 4 lahve nebo 2 odsávačky mateřského mléka.
 • Šetrné k životnímu prostředí. Materiály bez bisfenolu A.

Philips Avent SCF286/03 4 v 1

Napařovač 4 v 1 s velkou kapacitou v kompaktních rozměrech. Konstrukce umožňuje složení zařízení podle účelu použití. Malý modul je vhodný pro figuríny, střední modul sterilizuje odsávačky mateřského mléka a lžičky; kompletní sada sterilizuje 6 kojeneckých lahví.

Proces mytí nádobí trvá 6 minut, poté se automaticky vypne. Výkon 650 W, digitální displej. Při zavřeném víčku výrobce zaručuje sterilitu kojeneckých lahví po dobu jednoho dne. Náklady v průměru 7 000. Roubles.

 • existují speciální kleště na odstraňování horkých předmětů;
 • obsahuje košík pro předmytí lahví v myčce nádobí;
 • Jsou navrženy tak, aby si dlouhodobě zachovaly sterilitu;
 • Dobrá kapacita.

Elektrické zařízení Avent

Pod touto značkou je k dispozici několik značek, které se liší velikostí:

 • Malý. používá se k dezinfekci figurín.
 • Střední. lze použít na desky, jednotlivé části odsávačky mateřského mléka.
 • Velký. používá se k dezinfekci lahví.

Obsahuje pinzetu. Některé modely elektrických sterilizátorů lahví Avent obsahují integrovaný koš na mytí některých doplňků. Proces trvá 6 minut.

Technické vlastnosti sterilizátoru:

Zařízení má následující výhody

 • Díky nízké hmotnosti ji lze vzít s sebou do města a používat jako sklad lahví.
 • Rychle dezinfikujte dětské předměty.
 • Zabíjí až 99 % patogenní mikroflóry.
 • Sterilní po dobu až 24 hodin, když je víko zavřené.
 • Materiál bez BPA.

.

Díky pohodlí a efektivitě je oblíbenou volbou pro rodiče s dětmi.

sterilizátor, philips, avent, mikrovlnné, trouby

Dostupnost na prodejně

Mikrovlnný parní sterilizátor Philips Avent je účinný přístroj, který lze používat doma i na cestách. Přístroj dokáže sterilizovat 4 láhve Philips Avent (nebo 4 jiné výrobky) najednou. Lze jej použít také ke sterilizaci odsávaček mateřského mléka, dudlíků, příborů, kojeneckých lahví a dalších předmětů.

Obsah zůstává sterilní až 24 hodin se zavřeným víkem. Za pouhé 2 minuty je zlikvidováno 99,9 % bakterií.

VýrobceMožnosti pro přepravní společnosti
Výrobce Philips
Země výroby Spojené království
Šířka balení, cm 29
Výška obalu, cm 28
Délka balení, cm 17
Hmotnost včetně obalu, g 1000

Zdravotnické prostředky a zdravotnické vybavení Sídlo: c. Moskva, ul. Mitinskaya 16, Yes Business Centre

5% sleva za odběr našeho newsletteru

Informace a ceny uvedené na těchto webových stránkách nejsou veřejnou nabídkou ve smyslu článku 437 občanského zákoníku Ruské federace. Podrobné informace o cenách, termínech a dodacích podmínkách získáte prostřednictvím formuláře pro zpětnou vazbu nebo telefonicky na čísle 8(800) 700-5-200

Zdravotnické zboží a lékařské vybavení Sídlo: Moskva, ul. Moskva, ul. Mitinskaya 16, Yes Business Centre

Sterilizátor do mikrovlnné trouby Avent Naturally Express

Dodáváno z druhé ruky, bez návodu a kleští. Ale my už víme, jak ho používat. Kolik ho máme naplnit a na jak dlouho ho dát do mikrovlnné trouby, je napsáno na nálepce na boku víka sterilizátoru. Velmi užitečná položka, používaná na chalupě, t. к. Není snadné ani těžkopádné nosit s sebou běžnou elektrickou. Tento se pohodlně skládá a zavírá jako nádoba na potraviny. Hodí se také v bytě, pokud nemáte v kuchyni další zásuvku nebo místo pro elektrický sterilizátor. Sterilizační postup zabraňuje usazování bílých zbytků na lahvích stejně jako při vyvařování. Snadná demontáž, snadné čištění. Ještě jsem je nemusel odvápňovat, t. к. naše byla malá a byla odstraněna houbou se silným mechanickým účinkem. Můžete sterilizovat několik lahví, dudlíků atd. najednou. д. Т. к. Neměli jsme kleštičky, tak jsem lahve nechala vychladnout ve sterilizátoru, než jsem je otevřela. Plast sterilizátoru je bez zápachu a vysoce kvalitní, stejně jako všechny výrobky Aventov Klady: Mobilní, snadno přenosný. Zápory: Žádné jsem nenašel Doba používání: 7 měsíců Pořizovací cena: 500 Rok vydání/nákupu: 2016

sterilizátor, philips, avent, mikrovlnné, trouby

Tento sterilizátor jsem si koupila online, když jsem byla těhotná a připravovala se na narození svého dítěte. Viděl jsem sterilizátor na internetu. Uvědomil jsem si, že se mi to líbilo, protože je to docela prostorné a láhve na krmení a dudlíky, které jsem se chystal koupit stejnou společnost (mimochodem, obecně se mi líbí tato společnost). Jediné, čeho jsem se bál. Jediné, čeho jsem se bála, bylo, že se mi nevejde do mikrovlnné trouby, ale nevešla, vešla se v pohodě, sterilizovala jsem s ní dudlíky, lahvičky a odsávačku mateřského mléka, dokud dítěti nebylo asi 9 měsíců. Nyní s manželem plánujeme druhé dítě a budeme muset brzy znovu pořídit sterilizátor Klady: Pohodlný, velký, netrvá dlouho, než se sterilizuje. Zápory: Nenašel jsem žádné Rok/nákup: 2015

READ  Elektrický mikrovlnný transformátor, kde sekundární vinutí

S příchodem miminka se v našem domě objevila spousta různých dětských věcí: dudlíky, lahvičky, lžičky atd. Vše, co přichází do styku s dítětem, musí být sterilně čisté! Abychom si ušetřili práci s vařením vody a hrnců, koupili jsme si sterilizátor do mikrovlnné trouby Philips Avent. Avent je poměrně známá firma, která vyrábí výrobky pro pohodlí matek a jejich dětí. Mohu také říci, že společnost je spolehlivá a vyrábí velmi kvalitní produkt. Výrobce slibuje zničení až 99,9 % patogenních bakterií během 2 minut. Málokdo se však obtěžuje zmínit, že sterilizace trvá 2 minuty. sjezd! Vše závisí na výkonu vaší mikrovlnné trouby. V současné době žijeme u mých rodičů a jejich mikrovlnná trouba má výkon pouze 800 W, což znamená, že vše sterilizujeme 6 minut. Ačkoli to není mnoho, opravdu! Výrobce je ve Velké Británii a tento bod vzbuzuje důvěru. Takto vypadá samotný sterilizátor. Kulatá nádoba s víkem. Na tomto obrázku je po sterilizaci, takže jsou vidět kapky na víčku. Obvykle je plast matný. Sterilizátor lze rozdělit na tři části: spodní část (na obrázku níže), „polici“, kam se umísťují láhve a dudlíky (na obrázku ještě níže), a vlastní víko. Před vložením sterilizátoru do mikrovlnné trouby je nutné nalít na dno 200 ml vody. Na „polici“ pak umístěte vše, co je třeba sterilizovat: láhve, bradavky, odsávačku mateřského mléka. Také jsem nasadila nástavce na odsávání nosu a lžičku. Výrobce nás samozřejmě nabádá, abychom používali pouze jeho výrobky, ale pokud můžete do sterilizátoru vložit i láhve jiných výrobců, nemůže se nic stát. Mám například jen 2 dudlíky od výrobků Avent a lahvičky a další věci. Výrobce nás samozřejmě nabádá, abychom ve sterilizátoru používali pouze malé množství vody. Jediná nevýhoda. Ne všechno se hodí do stojící polohy, jako například láhev Chicco na obrázku. Ale úspěšně jsem ho odložil a sterilizoval. „Sterilizátor má poutko, které umožňuje velmi snadné vyjmutí sterilizátoru z vířivky. Takto vypadá sterilizátor zavřený. Západky dobře sedí. Jsou vyrobeny z modrého plastu, zatímco zbytek těla je modrý. bílé nebo průhledné. A existuje vysvětlení: západky se nezahřívají tolik jako celé tělo. Proto je nutné rukojeti po sterilizaci uchopit. západky. V opačném případě. Spálíte se. Rukojeť. otevřená západka. Moji rodiče hned nepochopili krásu parního sterilizátoru v mikrovlnné troubě a první měsíc po narození dítěte jsem od nich neustále slyšela poznámky, že by bylo jednodušší všechno vařit. Nyní si na to „zvykli“ a ocenili pohodlí: nalít vodu, všechno odložit a vložit do mikrovlnné trouby! Krásné! Ano, samozřejmě můžeme opařit figurínu nebo láhev vařící vodou, ale proč nevyužít pokroků vědy a techniky?? Koneckonců, kdybychom nezkoušeli nové vynálezy, pravděpodobně bychom dnes neřídili auto nebo nelétali do vesmíru. Je pravda, že tento úžasný „přístroj“ má i své nevýhody. Není jich mnoho, ale rád bych je uvedl:. Zařízení je poměrně objemné a nemusí se vejít do malé mikrovlnné trouby;. protože se používá v mikrovlnné troubě, nezapomeňte sterilizovat kovové předměty (příbory, plechová víčka atd.);. Nebezpečí popálení (ale tomu lze snadno předejít: neuchopujte nádobu ihned po sterilizaci, používejte držadla. klip nebo klipy pro přenášení a opatrné otevírání víka, abyste se nepopálili párou). S parním sterilizátorem pro mikrovlnnou troubu jsem více než spokojená! Používám ho každý den, někdy i vícekrát denně. Každý večer sterilizuju všechny dudlíky, odsávačky, lžičky atd., i když jsou nepoužívané. Bezpečnost mého syna je na prvním místě a není to na škodu. Doporučuji tento a další podobné spotřebiče obecně!. Klady: pohodlná, rychlá, kvalitní sterilizace během několika minut. Zápory: při používání je třeba dávat pozor, aby nedošlo k popálení Rok výroby/koupě: 2017

Tento sterilizátor jsme dostali jako dárek, mysleli jsme si, že bude zbytečný, ale žádné obavy! Jsem fanouškem společnosti Avent a tyto výrobky jsem si zakoupila již před několika hodinami! Základna sterilizátoru má mřížku a víko! Velmi snadné použití! Základní potřeby, láhve, dudlíky, podložky, dudlíky, lžičky atd. д. Umyjte dětským mycím prostředkem, já používám dětský gel na uši, opláchněte vodou, vložte na mřížku, přidejte 200 ml vody, pevně uzavřete, dokud západky nezapadnou na místo, vložte do mikrovlnné trouby na určitou dobu v závislosti na kapacitě vaší mikrovlnné trouby! Po vyjmutí sterilizátoru jej z mikrovlnné trouby ihned nevyndávejte, protože je horký. nechte jej 2 minuty stát a vychladnout. Je také třeba otevřít víko a dávat pozor, abyste si horkou párou neopařili obličej nebo jiné části těla! Velmi podrobný návod, vysvětluje, jak uspořádat láhve, aby se vešly do všech velikostí, vysvětluje bezpečnostní opatření! Kompaktní funkční sterilizátor!. Klady: Praktický pomocník. Zápory: Škrábance způsobené nesprávným používáním Doba používání: 2 roky Koupeno/staré: 2014

READ  Jak nastavit hodiny na mikrovlnné troubě bbk

Mikrovlnný sterilizátor Philips AVENT SCF282/02

Lehký a kompaktní mikrovlnný sterilizátor Philips AVENT je ideální pro použití doma nebo na cestách. Pojme 4 láhve a nástavce Philips AVENT a jiné nebo 2 odsávačky mateřského mléka. Se zavřeným víkem zůstává obsah sterilní po dobu 24 hodin.

Hlavní funkce:. Stačí nalít vodu, vložit předměty a vložit je do mikrovlnné trouby na pouhé 2 minuty. Přesná doba sterilizace závisí na výkonu vaší trouby: 2 min. Při výkonu 1100-1850 W, 4 min. pro 850-1000 W, 6 min. Mikrovlnný sterilizátor Philips AVENT s výkonem 500-850 W je vhodný pro použití ve většině dostupných mikrovlnných trub. Díky prostorově úspornému designu si ji můžete snadno vzít s sebou na cesty, abyste měli jistotu, že máte sterilní láhev připravenou na odchodu ve dne i v noci. Ideální také pro použití jako další sterilizátor, když jsou u vás na návštěvě prarodiče. Rozměry: 166 (V), 280 (Š), 280 (H) Bezpečnostní klip na boku sterilizátoru je navržen pro větší bezpečnost. Bezpečně uzavírají víko a zabraňují rozlití horké vody při vyjímání sterilizátoru z mikrovlnné trouby. Boční rukojeti nejsou zahřáté na vysokou teplotu, takže můžete sterilizátor bezpečně vyjmout Než bude imunitní systém vašeho dítěte dostatečně silný, sterilizace ho pomůže ochránit před obzvláště škodlivými mléčnými bakteriemi. Sterilizátor Philips AVENT funguje jako lékařský parní sterilizátor, který je rychlý, snadný a účinný, bez použití chemických látek. Obsah zůstává sterilní až 24 hodin, pokud není otevřeno víčko Vyrobeno z materiálů bez obsahu BPA Kompatibilní se všemi výrobky Philips AVENT.

Dodávka: Sterilizátor pro mikrovlnnou troubu: 1 ks. Kleště: 1ks. Standardní láhev 125 ml s dudlíkem Airflex pro novorozence (1 otvor): 2 kusy. 260ml Standardní láhev s pomalým průtokem Airflex Nipple (2 perforované): 2 kusy.

Návod k použití:

Obálka 2. Svorky 3. Košík 4. Základna 5. Jímky na láhve 6. Vybrání pro bradavky 7. Držáky víka 8. Velké přihrádky na láhve 9. Přihrádka na odsávačku mateřského mléka

Před prvním použitím: 1. Vyjměte koš ze základny. 2. Do láhve nebo odměrky nalijte přesně 200 ml vody z vodovodu a vlijte do základny

Poznámka: Potřebné množství vody je přesně 200 ml. Pokud základna obsahuje více vody, sterilizace nemusí být účinná. Pokud základna neudrží dostatek vody, může dojít k poškození sterilizátoru nebo mikrovlnné trouby.

Umístěte koš do základny 4. Přikryjte sterilizátor víkem (1) a stiskněte spony pro zajištění víka (2). 5. Vložte sterilizátor do mikrovlnné trouby.

Poznámka: Před sterilizací musí být mikrovlnná trouba suchá a čistá. Pokud používáte kombinovanou troubu, ujistěte se, že je trouba nebo gril vypnutý a vychladlý, než vložíte sterilizátor do kombinované trouby.

Zvolte požadovaný výkon mikrovln a dobu sterilizace (viz kapitola 4.3.1). v části „Použití mikrovlnného sterilizátoru“) a poté zapněte mikrovlnnou troubu. 7. Po vypnutí trouby ji otevřete a před vyjmutím sterilizátoru z trouby počkejte, až vychladne. 8. Otevřete svorky (1) a sejměte kryt (2) 9. Vylijte zbylou vodu a důkladně opláchněte dno a koš.

Před manipulací s předměty v koši je důkladně umyjte v myčce nádobí nebo ručně v horké vodě s trochou mycího prostředku. Ujistěte se, že jste odstranili zbytky mléka.

Poznámka: Ujistěte se, že jsou všechny sterilizační předměty zcela rozebrány, a vložte je do koše otvory směrem dolů, aby se zabránilo naplnění otvorů vodou. Položky neukládejte příliš blízko sebe. Aby byla sterilizace účinná, musí být mezi předměty dostatek prostoru, aby mohla pára proudit.

Naplnění košíku: Košík lze naplnit několika způsoby.

Čtyři láhve na krmení Philips avent 1. Vložte láhve do jamek na láhve dnem vzhůru. 2. Umístěte vsuvky do vybrání pro vsuvky 3. Nasaďte kroužky na bradavky

Poznámka: Kroužky s velkým průměrem se do sterilizátoru vejdou pouze tehdy, když jsou na bradavkách umístěny pod úhlem.

Nasaďte víčka do držáků víček

Dvě velké kojenecké láhve Philips avent (330 ml/11oz) 1 Umístěte strany láhví do přihrádek na velké láhve. 2 Umístěte savičky do prohlubní na savičky. 3 Umístěte kroužky na horní část saviček

Poznámka: Kroužky s velkým průměrem se do sterilizátoru vejdou pouze tehdy, pokud jsou naskládány šikmo na bradavkách.

4 Vložte víčka do držáků víček

Čtyři zásobníky Philips avent s víčky 1. Nádoby vložte do koše dnem vzhůru. 2. Víčka umístěte svisle vedle lahví.

Dvě odsávačky mateřského mléka Philips avent a dvě láhve na krmení Philips avent Do sterilizátoru nevkládejte žádné elektrické části. 1. Odsávačku mateřského mléka zcela rozeberte. 2. Okraje košíčků na mateřské mléko vložte do přihrádek zásobníku na mateřské mléko ve spodní části koše. 3. Vložte láhve do jamek pro láhve dnem vzhůru 4. Všechny ostatní neelektrické části odsávačky mateřského mléka uložte do volného prostoru v koši

| Denial of responsibility | Contacts |RSS