Stroj nezíská hybnost při tikání

Žádná rychlost zisku v pračce

Často existují případy, kdy pračka nezískává hybnost během žíhání. Externě, vše je v pořádku, auto stále vymaže, provádějící všechny fáze pracího programu: mytí samotného, ​​opláchnutí a spin. Program je dokončen včas a systém sebevyjádření je tichý, aniž by vydával všechny systémové chyby. Ale stále je něco špatného. A je jasné, že se stane, když odstraníme zcela mokré věci z bubnu.

Je jasné, zda se obraty bubnu klesnou nebo nejsou navždy rekrutovány, nebude normální. Proč se to děje, budeme se snažit vypořádat s tímto problémem na této publikaci. Jen v případě, „varovat na břehu“, pokud máte techniku ​​nonlaada, lépe kontaktujte mistra, nevylézejte na pračku, abyste se vyhnuli velkým problémům.

Nesprávný provoz

Nejčastěji se majitelé čelí situaci, kdy pračku nezískává hybnost během spřádání.

Zaino je nesprávný provoz zařízení.

V některých případech majitelé postrádají trpělivost, aby si přečetli návod k obsluze a dělají chyby, že v budoucnu se stanou příčinou poškození.

Při porušení lisovací funkce v důsledku přetížení zůstává ložní prádlo mokrý a bude muset ručně odšroubovat.

Nezapomeňte, že režimy spínacího provozu by měly dojít při vypnutí napájení. O tomto nuance často zapomíná. Výsledek těchto akcí se stává selháním v programu.

S nesprávnou operací dochází k riziku selhání agregátů a částí stroje ve druhém třetím roce, kdy je záruka zastavena.

Většina problémů vytvořených kvůli nesprávné operaci se mohou vyloučit.

Co dělat, když během žíhání není pračka neobdrží hybnost? Příčiny

Obvykle jste hodil spodní prádlo v pračce, spustil příslušný program a přepnuto na jiné případy. Po nějaké době, přijít zkontrolovat, jak proces jde, a pochopíte, že se zdá, že je to program, který nyní musí stisknout, a vaše pračka není získána hybnost a buben se stále spustí pomalu, jako by byl v režimu mytí.

READ  Jak nastavit teplotu v chladničce Stinol

Samozřejmě, pokud pračka nezískává hybnost, prádlo zůstane zcela mokré a budete muset stisknout ručně. Co dělat?

Hlavní věc není panice. Je možné, že můžete samostatně najít důvod, proč je motor pračky špatně získávání hybnosti.

A řekneme vám, co musíte nejprve věnovat pozornost:

  • Zkontrolujte, zda není stisknuto tlačítko Tiskové nastavení. Funkčnost absolutní většiny praček umožňuje nastavit sílu lisovaného. Možná jste náhodně zvolili verzi Rescript s redukovaným otočením. Zvláště často se to děje, pokud vaše pračka má nastavení revolucí s mechanickým regulátorem.
  • Zkontrolujte vybraný prací program: Pokud jste si vybrali vlnu / jemnou tkáňový mycí program, pak nízké rychlosti během žíhání je normální, protože je to takový elegantní tisk neublíží vaše věci a ušetří svůj krásný vzhled.

Neplatné instalace

V některých případech se věci v bubnu zůstávají v důsledku banálního nepozorování. Někdy uživatelé ve spěchu nevybírají žádný režim praní, který plánuje. Aktivujte jiný program, jehož nastavení rotace není poskytována nebo nastavena na minimální revoluce. Tato situace může být dodržena, pokud funkce začínají:

Výběr jednoho ze zadaných programů byste neměli očekávat od stroje plného spin. Po zjištění toho, že věci v bubnu jsou mokré, stačí spustit funkci odděleně, vykazující požadovaný počet otáček.

Na ovládacím panelu LG stroje existuje tlačítko „bez stisknutí“, náhodou tím, že jej při aktivaci programu aktivujete, připravte se na to, že věci zůstanou mokré.

Hnací řemen se chystá zlomit

Problémy s pásem se mohou dotýkat pouze majitelů praček vybavených sběrným motorem s přenosem pásu. Majitelé střídače rovně přijímající Eraklok mohou bezpečně eliminovat tuto příčinu zlomení. V kolektorových strojích se obrat motoru elektromotoru přivádí do řemenice přes hnací pás, a pokud se guma protáhne, špatně natažená a sklouzne, motor nebude schopen dispergovat buben na požadovanou rychlost.

Stává se to, že hnací pás prostě mouchá nebo přestává, ale v takové situaci tato technika nedovolí žádné z pracích programů vůbec, čím více spřádacího cyklu. Proto v datech „příznaky“, totiž stroj je špatně lisovací spodní prádlo, je přípustné říci přesně o tahu gumy. Zkontrolujte řemenový řemen následujícím způsobem:

  • de-vymazat podložka;
  • Posuňte psací stroj ze zdi, abyste měli volný přístup ke stěnám případu;
  • Demontujte zadní panel jednotky, kroucení šroubů, který ji zamkne;
  • Zkontrolujte napětí řemene, zkuste ho ručně houpat a posouvat řemenici.
READ  Jak řídit psací stroj s kyselinou citrónovou

Pokud hnací řemene jednoduše bije dost a sklouzne na řemenici bubnu, znamená to, že je natažený a musí být nahrazen.

Samsung stroj nebude schopen tisknout věci normálně, dokud nebude guma vyměněna. Uživatel bude muset zakoupit originální pás vhodný pro konkrétní model podložky, demontovat starý prvek a vytáhnout nový podle pokynů. Po opravě by se měl problém rozhodnout. motor volně vypne buben na požadované otáčky.

Hybnost. řešené příklady

Co dělat, pokud pračka nezískává hybnost

Zvažte důvody, proč pračka nezískává hybnost během žíhání, které nejsou způsobeny poruchou. Nejprve zkontrolujte, zda je možnost s „nula“ nebo velmi nízkým zapne na ovládacím panelu. Stisknutím příslušného tlačítka vypnete (snižuje rychlost) lisu, bez ohledu na instalovaný režim. Také ve většině Styras existuje delikátní režim praní, jehož program neposkytuje lisované věci.

stroj, nezíská, hybnost

Kromě toho často prací stroj neumožňuje vytočit nastavenou rychlost, spouštěcí systém ochranného systému, který reagoval na:

  • Nadbytečné hmotnosti věcí naložených do bubnu;
  • Nevýhoda pro provádění tiskového programu naloženého prádla. Stačí přidat jednu nebo dvě věci a stroj se normálně stane;
  • Nerovnováha věcí v bubnu (nejčastěji se vyskytuje při naložení velkého počtu malých prvků oděvů). Chcete-li spustit stroj v normálním režimu, stačí, aby tyto věci distribuovaly ručně a opakujte rotaci;
  • Nízké napětí v napájecím zdroji. Nestačí pro provoz elektromotoru v režimu zvýšené rev. Snažte se pokračovat v mytí v jiném čase (nejlepší v noci, když se zatížení na mřížce snižuje).

Nicméně, poměrně často se pračka nezíská hybnost v důsledku poruchy jednoho z uzlů. Definujte vadný uzel pomáhá Samo-diagnostický systém stroje, zvýraznění odpovídajícího chybového kódu na srovnávací tabulce.

Nesprávný provoz

Nejčastěji se majitelé čelí situaci, kdy pračku nezískává hybnost během spřádání.

READ  Měď dlouhé hořící s horním zatížením

Zaino je nesprávný provoz zařízení.

V některých případech majitelé postrádají trpělivost, aby si přečetli návod k obsluze a dělají chyby, že v budoucnu se stanou příčinou poškození.

Při porušení lisovací funkce v důsledku přetížení zůstává ložní prádlo mokrý a bude muset ručně odšroubovat.

Nezapomeňte, že režimy spínacího provozu by měly dojít při vypnutí napájení. O tomto nuance často zapomíná. Výsledek těchto akcí se stává selháním v programu.

S nesprávnou operací dochází k riziku selhání agregátů a částí stroje ve druhém třetím roce, kdy je záruka zastavena.

Většina problémů vytvořených kvůli nesprávné operaci se mohou vyloučit.

Proč se verze centrifugy stávají nejčastěji

Odstředivka v poloautomatickém pračce lze správně považovat za nejslabší část designu. Tento uzel je co nejjednodušší. TOT je přímo připojen k hřídeli motoru. Z krátkých obvodů v důsledku vody, které dostávají ty, chrání pouze žlázu. Je připojen k Baku a podléhá trvalému opotřebení.

Ulnění se nezdaří nejen kvůli častému použití lisovaného. Může se zhoršit s jednoduchým zařízením. To znamená, že guma je griste, praskliny jsou tvořeny na něm. V důsledku toho vznikají úniky, které mohou končit krátkým uzavřením motoru.

Jeden důležitý detail je zde uzavřen. Pokud se takový členění stalo, musíte změnit nejen jednotku. Spolu s motorem bude muset nainstalovat nové těsnění. Pouze tak může být chráněno před únikem a přestavbou.

Poloautomatická pračka

stroj, nezíská, hybnost

Podobné problémy jsou v jiných uzlech poloautomatického počítače. A můžete s jistotou prohlásit, že vznikají kvůli zjednodušenému designu. Existují například potíže s vodními švestkami. Při banálním důvodu nedostatku filtru na vstupu čerpadla a ventil se nevyrovnává s velkým počtem znečištění. V práci pracího uzlu jsou potíže. Zejména se převodovka může selhat kvůli úniku v opotřebení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS