Sušička prádla zapáchá

Oživení pračky a sušičky

Pokud máte pračku se sušičkou, chcete si ji koupit nebo jste o tomto technologickém zázraku právě slyšeli, pak by pro vás měl být tento příspěvek užitečný.

Poznámka k historii: Existuje takový zázrak moderní technologie. sušička prádla. To je, když hodíte hromadu mokrých ponožek dovnitř a vytáhnete hromadu měkkých, suchých ponožek. K dispozici je možnost praní a sušení 2 v 1. To znamená, že vyhodíte hromadu smradlavých špinavých ponožek a vytáhnete horu suchých a čistých. [Člověk by si myslel, že přecházet z jednoho počítače na druhý je plýtvání místem a že lepší by bylo zařízení 2 v 1. Zato na čistě uymi programy pro různé typy tkanin, přesnější senzory vlhkosti a to vše. Sporné, bez odpovědi.

Samotný příběh:Jako majitelka LG 2 v 1 jsem nemohla být nadšená z toho, že nemusím hledat, kam pověsit peřinu a prostěradlo najednou. Ale před nějakou dobou se stroj začal nedostatečně sušit, doufali jsme, že se otupí senzory, záruka již byla vyčerpána, dobře, špatné sušení. nic, spustíme sušičku podruhé a uvidíme, jestli to pomůže (mimochodem, ne vždy to pomohlo)

A pak jsem narazil na toto (popis níže, není nutné se dívat, ale ať je to tady)

Stručně řečeno, co se stane: stroj v určitém místě ucpaný mikročásticemi tkaniny a špatně prochází horký vzduch pro sušení, což má za následek, že prádlo zůstává mokré, i když se dlouho suší. Vyřešeno sejmutím krytů, šroubovákem, několika páry úhledných nožiček a trpělivostí.

Z našeho jsme dostali podobnou skluzavku a při vymývání vyteklo do odtoku i něco jiného:

Jsou to kousky vláken (ne nitě, ale drobné částečky prachu), když jsou suché. jako plstěná bota v mokru. velmi snadno se rozpadne. A díky Cthulhu nesmrdí, protože je neustále tepelně upravován.

A hurá, po prvním spuštění se vše podařilo a oblečení je suché!

Zde je další podrobné video o demontáži LG, je v angličtině, ale s detailním záběrem všech šroubů:Vyhledal jsem filtr pro sebe, takže jsem příliš líný hledat jiné značky a doporučuji používat angličtinu a jiné jazyky, protože videa nejsou oficiální a nazývají se jakýmkoli jménem

Mimochodem, spodní hnusný šroub lze odšroubovat otvorem vlevo (s bílým plastovým víčkem), pokud k němu přesunete celý buben, ale možnost s vrtačkou také není špatná.

Poučení z tohoto příběhu. Techniku je třeba opravit a pak bude fungovat správně. Ne vždy je zřejmé, co s ním dělat, filtr ve spodní části stroje je jako každý běžný (a je tam spousta „prachu“, ale je snazší jej vyčistit).

Sušičky mají samostatný velký snadno vyjímatelný filtr, který výrobci doporučují čistit téměř při každém použití.

Další myšlenka: pokud se vše hromadí ve stroji, pak bez něj by všechen tento prach létal po bytě, ne smrtelný, ale opravdu znatelný. rozprostřete prostěradlo a nezanechává ve vzduchu nepříjemný opar.

Odpověď na oblíbenou otázku: „Ale prostěradla budou všechna pomačkaná. „. pokud vyjmete horký. nebude, účinek je jako parní generátor nebo dokonce žehlička. Pokud ji necháte v autě vychladnout. Je zmačkaná, fyzikální zákony.

Pravidla Společenství

POKUD NECHCETE BÝT ZABANOVÁNI, NEPIŠTE DO TÉTO KOMUNITY ŽÁDOSTI O POMOC S OPRAVAMI, NA TO JE TU DRUHÁ KOMUNITA:

Příspěvky s žádostí o pomoc s opravami jsou vytvářeny v přidružené komunitě: https://pikabu/community/HelpRemont

Ke zveřejnění jsou přijímány pouze tematické články s označením „Opravy zařízení“.

V komunitě jsou pouze dvě věci, které jsou přísně zakázané a trestají se zákazem:

Jinak platí základní pravidla hry Peekaboo.

Potvrzuji, rozebral můj, dostal valenki

Pokud je s vaším strojem něco v nepořádku, první krok: zkontrolujte záruku.

Pokud je stroj v záruce, zavolejte odborníka.

Mám stejný. K zadnímu filtru zatím nebyl přístup, ale vodní filtr (pod ním) se jednou za měsíc ucpe. Naštěstí se čistí poměrně snadno.

Přečtěte si příspěvek a dostal se do mého, všiml jsem si, že to začíná trochu špatně vyschnout. V důsledku toho je kanál téměř úplně ucpaný. Topné těleso se přehřálo a v důsledku toho víko topení prorezavělo, nebo spíše zkorodovalo, a buben také prohořel, zdá se, že je vyroben z nějakého druhu skleněného vlákna, které se v místě vyhoření rozpadá prsty.

Díky, náš stroj LG začal špatně fungovat asi rok a půl poté, co jsme ho koupili. Opraveno pomocí této metody. Nenechal se zkroutit a vyvrtal extra technologický otvor v zadní stěně, aby odstranil nepohodlný šroub, teď je to docela snadné rozebrat a jednou za rok ho vyčistím.

Právě jsem učinil objev století: režim „čištění bubnu“ vyčistí pračku včetně té bílé plastové věci, která se ucpává žmolky [záměrně jsem ji spustil v polorozloženém stavu a sledoval]. Nevyléčí úplnou zácpu, ale jako měsíční prevence určitě pomůže.

@moderátor, prosím, přidejte na začátek příspěvku poznámku „A abyste tomu zabránili, jednou za měsíc spusťte „čisticí buben““ (v případě, že někdo vygoogluje příspěvek)

Díky za video!Filc byl v oblasti celého poháru.

Nepohodlný šroub odšroubovaný pomocí ráčny a hlavy.

Jediná věc je, že jsem nemohl dostat ven bílou plastovou nádrž přes dno, musel jsem ji trochu rozebrat shora

Děkuji ti, můj drahý muži.) Právě jsem ze svého stroje dostal horu plsti. Mimochodem, skvěle se vymývá z ohnuté tuby, nemusíte se natahovat s něčím dlouhým.Dalším skvělým nápadem je označit typy šroubů fixem nebo lakem. Na tomto čističi je jich asi 5.

Vůně do sušičky Miele. recenze

Jakmile jsem se stala šťastnou majitelkou sušičky Miele, okamžitě jsem pro ni začala hledat dobré vůně. Pokud se nemýlím, na ruském trhu jsou pouze 3! Řeknu vám krátce o každém z nich, ale hlavní recenze nejchutnější-voňavé =)

Vůně do sušičky Miele COCOON

Vůně do sušičky Miele COCOON pro T1 udržuje vaše prádlo svěží a jemné. Vůně vytvořená parfuméry z Provence přímo pro Miele, vydrží až 4 týdny.

Po přečtení popisu jsem stále nemohla přijít na to, jak tato vůně voní. Byla v karanténě, ale za tuto cenu a s vědomím, jak voní jejich ostatní „provensálské vůně“, jsem se bála vzít ji naslepo.

READ  Co dělat s jídlem po odšťavbě

Hned napíšu, že nemám ráda silné vůně, příliš jasné, takže to smrdí na míle daleko.

Jak krásně zabalit malou kulatou drobnost? Společnost Miele odvedla nepochybně lepší práci než kdokoli jiný. Prezentace v krabici je špičková:

Všechny potřebné informace jsou uvedeny v rámečku

Je odolný proti manipulaci. Zde je prostě nenahraditelný. Níže vám řeknu proč

Sušička má pro něj speciální přihrádku

Ve skutečnosti existují dva, ale zpětná vazba od lidí, kteří používají oba)))) Jsem jen jeden z nich.))

Odemkl ochranný kryt a vložil vůni do sušičky

důležité! Stejně jako žirafa jsem zpočátku nevěděla, že intenzitu vůně lze regulovat, a jakmile jsem vůni nasadila, nechala jsem ji tam. Ale prádlo smrdělo jako hajzl. A teprve pak jsem si uvědomil, že se dá nastavit podle pruhu na horní straně hlavy světla

V této poloze (sotva) jsem nastavil intenzitu. Vydrží 2,5 až 3 měsíce. Fénuji třikrát týdně.

a nic není jasné. přeberte si to, jak chcete. Žádné recenze, nic na internetu. Prostřednictvím e-mailu. Zaměstnankyně pošty mi navrhla, abych si vůni poslechla sama, aniž by mi řekla, jak přesně Cocoon voní, a tak jsem jim napsala. Musel jsem počkat na konec karantény a při první příležitosti jsem se ocitl v salonu Miele. Dostal jsem brožuru jako Avon a potřel jsem ji))))

Modrá barva rozprašovače vůně: vůně svěžího mužného parfému (standard v porozumění). Rychle mě to přestalo bavit a začal jsem připomínat osvěžovač toalet „mořský vánek“. Možná jsem tuto nechuť pocítila, když vůně jela téměř naplno a já si při vyndávání prádla ze sušičky říkala „proč?? přátelé z Provence“))

Zelená barva vůně: doma jsem ji neměla, ale v salonu jsem stránku otřela a poprvé jsem slyšela jablečný osvěžovač vzduchu, což jsem prodavačce řekla. Dívka se velmi urazila a řekla, že jejich vůně obsahuje pouze přírodní oleje a že vůně vytvořili výrobci vůní z Provence. Nehádala jsem se a čekala, až se vůně rozvine. Dále jsem slyšel lahodné zralé jablko. Je v podstatě přírodní, ale byl trochu chemicky nabitý. Možná by se doma na prádle lépe otevírala.

sušička, prádla, zapáchá

Při tření stránky s Cocoon (žlutá) se mi vůně okamžitě zalíbila: teplá, velmi lehce s dřevitými tóny, vůně lihovin. Slyšel jsem dokonce něco orientálního. To se mi líbí, tak jsem to vzal. Na druhou stranu, když ho doma používám, slyším jen lahodně vonící parfém: ne květinový nebo svěží. Něco teplého, útulného a domáckého. je skutečný mír a harmonie))), ale můžete napsat na webu konkrétněji, poznámky například.

Důležité: nikdy. Při čištění filtru ho nikdy nevyndávejte ani neodkládejte. Jako „chytrá Máša“ jsem ho při praní filtrů hodila na horní část pračky a vyteklo to (výrobce mě na to upozorňuje). Takže čištění hadrem a rukama bez rukavic páchlo vším možným. Hadr se dal okamžitě vyhodit, ruce se nedaly umýt (žádné podráždění) a umyvadlo vonělo další 3 týdny! Buďte proto opatrní a pozorněji si přečtěte pokyny))))

Mravenci v letním domku

Také mi leze na nervy, když dají všechno prádlo na jednu hromadu a navrch nasypou speciální vonnou látku, třeba kvůli vůni.

Fly, „smradlavé kalhotky a některé dámy jsou přímo na vrcholu koše, přátelé i.“ Řekni mi, kdo je tvůj přítel, a já ti řeknu, kdo jsi ty!

Jak se utíráte po návštěvě toalety? Pravděpodobně si vezmete velký kus toaletního papíru, abyste měli dost na zadek i na předek. Musíte to udělat zvlášť, na dvou listech papíru. A je neuctivé k tvému zadku, že jsi líný věnovat čas tomu, abys ho úhledně vyčistil.

Díváte se na smradlavé kalhotky v košících svých kamarádek a cítíte jejich vůni?? Nedokážu vám říct, ve kterém koutě koupelny mají moje kamarádky koše se špinavým prádlem. Protože do koupelny si chodím jen umýt ruce, ne se dívat na špinavé prádlo.

Zajímalo by mě, proč někteří lidé tak voní.fuj

Je těžké si nevšimnout koše na prádlo na pračce, na kterém jsou růžová tanga.

35, moucho, proč se tak rozčiluješ?? Co vás na tomto tématu tak vzrušuje??))))

Flyi, prozradím ti tajemství! Před dlouhou dobou bylo vynalezeno takové zařízení jako bidet, které je velmi vhodné pro projevení úcty k vlastnímu zadku.

sušička, prádla, zapáchá

44 než ji použijete a znečistíte, promiňte mi ten výraz, sračkami, musíte se očistit.

moucho, prozradím ti tajemství, už dávno existuje takový lidský vynález jako bidet, je to velmi vhodné k projevení úcty k vlastnímu zadku! Zkuste to, určitě se vám to bude líbit

A jaký je rozdíl mezi radiátorem a sušičkou prádla?? Jen má chladič méně kalhot? Nebo letos v Kaščenku nedostali žádné radiátory. jen sušičky a koše s pokaděným prádlem?

Omlouvám se, z té mouchy jsem dostal schizofrenii

43, vzpomínáte si na Šarikova?? No, je to cítit? Víš, že to smrdí. V její specializaci!

Kolem krouží Mookha. „ve specializaci“! Čenichá kolem sebe, plazí se a otírá si tlapky o sebe.

Dunka Razdolbaeva, na chladiči může být prach a pak se vše dostane „tam“. A pak je radiátor taková věc, že je možná zapomenete uklidit, a pak host zvedne závěs a takový „pěkný pohled“.

můj podivný milostný příběh

Uživatel webových stránek Woman bere na vědomí a souhlasí s tím, že nese výhradní odpovědnost za všechny materiály zveřejněné částečně nebo v plném rozsahu prostřednictvím služby Woman. Uživatel webových stránek Woman zaručuje, že umístěním materiálu neporušuje práva třetích stran (mimo jiné autorská práva) a nepoškozuje jejich čest a důstojnost.

Uživatel webových stránek Woman má zasláním materiálů zájem o jejich zveřejnění na stránkách a vyjadřuje svůj souhlas s jejich dalším použitím vlastníky webových stránek Woman. Veškeré materiály na stránkách Woman, bez ohledu na jejich formu a datum zveřejnění na stránkách, mohou být použity pouze se souhlasem vlastníků stránek.

Použití a přetisk tištěných materiálů webu Woman je možné pouze s aktivním odkazem na zdroj. Používání fotografických materiálů je povoleno pouze s písemným souhlasem správy stránek.

Umístění duševního vlastnictví (fotografie, videa, literární díla, ochranné známky atd.).д.) na webové stránky mohou vkládat pouze osoby, které k tomu mají potřebná práva.

Copyright (c) 2022 Shkulev Media Holding Ltd

Osvědčení o registraci média EL č. FS77-65950, vydané Federální službou pro dohled nad komunikacemi, informačními technologiemi a masmédii (Roskomnadzor) dne 10. června 2016. 16

READ  Podložka pod indukční varnou desku pro to, co potřebujete

Zakladatel: Shkulev Media Holding Limited Liability Company

Kontaktní údaje redakce na vládní agentury (včetně Roskomnadzoru):

Co dělat, když vaše oblečení začne zapáchat??

Pokud z vypraného oblečení cítíte slabý nepříjemný zápach, jednoduše ho pověste ven.

Je příjemné, když je větrný a slunečný den. V takovém případě prádlo rychle získá svěží vůni. Sušením v uzavřeném prostoru se zápachu nezbavíte, ale spíše ho zvýšíte.

V případě silného a přetrvávajícího zápachu (plísně) z věcí byste měli přistoupit k oplachování ve vodě s přidáním vonného oplachovacího prostředku. Poté je nutné dlouhé sušení na čerstvém vzduchu.

Předpisy

Někdy k obnovení svěžesti vypraného prádla nestačí jeho opláchnutí a vyvětrání. Pak je vhodné použít některé účinné lidové prostředky, které jsou uvedeny v tabulce níže:

Složení Příprava Používání stránek
Bourine Vezměte 1,5 litru teplé vody a rozpusťte 50 g pracího prostředku. Namočte mycí látku do získaného roztoku a natáhněte na mycí nádobu potravinovou fólii. Nechte je 4 hodiny namočené, poté je opláchněte a vyperte běžným pracím prostředkem. Sušení na vzduchu pod širým nebem.
Soda Není třeba rozpouštět ve vodě a užívat přibližně 100 g. Vložte zapáchající předměty do bubnu. Do jednoho koše nasypte prací prostředek a do druhého koše jedlou sodu (asi 100 g). Zapněte standardní mycí program a na konci dvakrát nebo třikrát opláchněte. Pak prádlo usušte na vzduchu.
Ocet (9%) Zřeďte 170 ml octa ve 2,5 litru vody. Smíchejte stejné množství vody s vodou. Ponořte oděv do roztoku na 1 hodinu a vyperte jej běžným způsobem. Nalijte tekutinu do přihrádky na kondicionér a perte na standardním pracím programu.
Vodka Použití v čisté formě. Poměr 1:1 s vodou. Nalijte do lahvičky s rozprašovačem a ošetřete zapáchající předměty. Venku nebo na balkóně, zavěšení oděvu na provaze.
Alkohol Smíchejte alkohol a vodu v poměru 1:1.
Čpavek Zřeďte amoniak vodou tak, aby vznikl slabě koncentrovaný roztok. Posypte jím oblečení. Metoda vhodná pro svrchní oděvy a klobouky.

Chemikálie

K rehabilitaci prádla po selhání praní můžete použít speciální prací prostředky, které jsou vysoce účinné proti nepříjemným pachům.

Takže dr.Beckmann, vyrábí řadu výrobků pro péči o oděvy a tkaniny a také domácí spotřebiče. Jejich řada produktů je při odstraňování zápachu velmi účinná.

Jejich jedinečné složení ničí patogenní bakterie hluboko uvnitř vláken. Používá se podle návodu: přidejte ho do prášku nebo do oplachovacího prostředku.

Další možností je Denkmit Hygienespüler. Je vhodný pro všechny typy tkanin. Je hypoalergenní, a proto je vhodný i pro dětské prádlo. Díky tomu prací prostředek eliminuje prakticky 100 % plísní a bakterií v tkanině a tkaniny vypadají svěžeji.

Když smrdí na 1 oděvu

Po vyprání často nezapáchá všechno prádlo, ale jednotlivé kusy (např. froté ručníky nebo župany). Pračka za to rozhodně nemůže.

Příčinou je obvykle nesprávný prací prostředek nebo prací cyklus. Proto byste si měli předem zkontrolovat doporučení výrobce na štítku výrobku.

Dalším důvodem pro sušení zapáchajícího oděvu v uzavřené místnosti bez dobrého větrání je. Tím se zabrání úplnému vyschnutí spotřebiče, což může vést k tvorbě plísní.

froté výrobky by se proto měly v létě sušit na větraném balkoně nebo venku a v zimě na radiátoru nebo na elektricky vyhřívaném věšáku na ručníky.

Tuto nádhernou vůni můžete obnovit opláchnutím v octovém roztoku a následným vysušením na vzduchu.

Proč oblečení páchne vlhkostí, gumou a chemikáliemi??

Existuje řada důvodů, proč může vyprané prádlo vydávat nepříjemný zápach. Musí být vždy nainstalovány, jinak se problém nevyřeší. Ke vzniku zatuchlého zápachu přispívají také následující faktory:

  • Stojatá voda v bubnu nebo v gumové manžetě. Abyste tomu předešli, nesmíte dvířka ihned po mytí zavírat příliš těsně.
  • Ukládání špinavého oblečení do pračky. V těchto vlhkých podmínkách se začínají množit bakterie a plísně. Pravidelné praní nemůže odstranit zápach, který způsobují.
  • Nesprávná péče o pračku. Nepříjemný zápach mohou způsobovat například: vypouštěcí hadice, zásobník na prací prostředek, vodní filtr.
  • Vadné připojení hadice k odvodňovacímu potrubí. Pokud k tomu dojde, bude prádlo již po prvním praní zapáchat jako odpadní voda. Další příčinou této „vůně“ je hniloba starého ventilu, pokud byl používán po mnoho let.
  • Chybné prací prostředky v dávkování. Velké množství prášku se nestihne vyplavit a pokryje všechny prvky pračky. Tento kal se stává zásobárnou a místem množení bakterií.
  • Dlouhodobé skladování špinavých věcí v koši na prádlo. V takových podmínkách se daří mikrobům a plísním, které se rychle množí a způsobují nepříjemný zápach.
  • Ponechání věcí ve vodě příliš dlouho. Pokud se oděv nechá 2-3 dny namočený v míse, začne hnít a vydávat kyselý zápach. Situace ve stroji se může zhoršit také v důsledku náhlého výpadku proudu.

Pach gumy může být cítit z oblečení po vyprání v nové pračce. Proto všichni výrobci doporučují, aby první cyklus proběhl bez praní.

Chemický zápach je způsoben používáním velkého množství pracího prášku nebo jiných pracích prostředků. Nošení těchto předmětů je nebezpečné pro vaše zdraví, zejména pro malé děti a těhotné ženy.

Když se po každém praní z oděvu line nepříjemný zápach, který vychází z veškerého prádla, příčina se skrývá v pračce.

Pokud se jedná o jednorázový problém, je pravděpodobně způsoben příliš dlouhým skladováním špinavého prádla v koši nebo bubnu.

Někdy se stává, že nepříjemný zápach není cítit bezprostředně po manipulaci s věcmi v pračce, ale až po vysušení. Může se vyskytnout, když je vlhkost delší dobu zachycena ve vláknech tkaniny.

K tomu může dojít, když jsou věci volně zavěšené přes sebe, což brání správné cirkulaci vzduchu. Sušení v méně větraném a vlhkém prostředí může problém ještě zhoršit.

Tipy

Několik tipů od našeho zkušeného údržbáře může urychlit proces odstraňování nepříjemných pachů z pračky:

  • Ucpanou vypouštěcí hadici, kterou nelze vyčistit po prvním pokusu, je třeba vyměnit.
  • Pastou z jedlé sody (prášek rozpusťte ve vodě na práškovou konzistenci) lze rychle odstranit černé usazeniny a nepříjemný zápach z gumové manžety.
  • Síran měďnatý je účinným prostředkem proti nepříjemným pachům způsobeným plísněmi a houbami. Použijte roztok vyrobený v poměru 1,5 polévkové lžíce.л. síranu měďnatého na litr čisté vody. Otřete manžetu hadříkem namočeným v připravené směsi. Navíc se do bubnu nalije roztok síranu měďnatého a poté se spustí praní při teplotě vody 95 °C.

pračky a neměli byste zapomenout na osobní ochranné pomůcky. gumové rukavice a respirátor.

READ  Jak připojit dva radiátory k sobě

V této části najdete mnoho užitečných a důležitých informací o odstraňování různých nepříjemných pachů z předmětů a povrchů.

Pračka se sušičkou LG FH4G1JCH2N. viz

Už dlouho jsem si přála pračku a určitě i s funkcí sušení, protože není tolik místa, abych mohla dát obojí najednou.

Po pečlivém prostudování recenzí jsem se velmi obával, že se setkám s tím, co se často uvádí o kombinovaných modelech. zápach po sušičce, ale spoiler. žádný zápach!

A to není jediná výhoda tohoto modelu. Nekoupil jsem si ho za plnou cenu 99 tisíc. ale obrovská sleva na Eldorado za 49 990 a cena vám říkám, že to stojí za to. Za 99 bych to neudělal, ale prémiový šik za 49 000. docela)

Obecně lze říci, že pračka pere dobře, třída praní A (což znamená velmi čistá) testovaná na bílých prostěradlech a stopách jogurtu Wonder s marmeládou na nich v kombinaci s odstraňovačem skvrn Vanish, namáčením a funkcí „silné znečištění“ se umyla téměř beze stopy. Docela tichý, můj elektrický odsavač je hlasitější než pračka. Točí se poměrně hlučně jako každý jiný, ale ve srovnání s předchozím modelem je celkový dojem stejný. Mnohem tišší než moje stará dobrá Candy.

Obrovský 10,5kg buben myje i obrovský zaprášený pléd už tucet let a je to jen dovolená. Existuje samostatný režim „svrchní oděv“, moje bílá péřová bunda je v pračce také velmi pohodlná.

Sušička je trochu zvláštní. je to jen dovolená, není třeba věšet tyhle „smrčky“ po celém domě a brodit se liánami na balkoně a na chodbě a utírat špinavým tělem čisté prádlo.

Stiskněte tlačítko pro praní a sušení a vyndejte čerstvé, čisté a horké prádlo. Sušička usuší až 7 kg prádla, což je dostatečně velká kapacita i pro peřinu, kterou můžete vyprat a hned usušit, což je také velmi praktické.

Je třeba věnovat pozornost výběru žehličky v režimech sušení, pak oblečení nejen uschne, ale také nevyžaduje dlouhé vyhlazování (trička a ložní prádlo ani po tomto režimu nežehlím vůbec)

Výsledky praní při 1400 otáčkách za minutu v režimu bavlna. Na fotce to není moc vidět, ale v prádle jsou záhyby a trvá docela dlouho, než se vyhladí:

režim je označen jako „pro snadné žehlení“, ale pro mě to ani nevyžaduje žehlení.

Toto je kapka dehtu v tomto 10,5kg sudu. Nejprve trvalo dlouho, než se připojil k Wi-Fi, stále se zpožďoval, pak trvalo velmi dlouho, než se stáhly aktualizace. Potřetí, když už jsem byl zoufalý, se to konečně povedlo. Nepříliš uživatelsky přívětivá funkčnost, intuitivní a ne vždy přívětivá. Ale nabídka programů je příjemná, existuje dokonce cyklus nazvaný „Deodorant“, který má snížit nepříjemný zápach v oblečení a nevyžaduje praní, ve skutečnosti je to jen parní ošetření. Romantický název „období dešťů“ cyklus, který myje věci trochu mokré od deště, ale nemůže mackintosh. No, kreativní tvůrci samozřejmě nezůstali jen u toho a jsou tu názvy, které si můžete přečíst: „Péče o pokožku“ je režim, který účinně odstraňuje zbytky prášku z látky (člověk by si myslel, že ostatní režimy ho neodstraňují)) nebo například „Školní uniformy“). tento cyklus umožňuje odstranit záhyby ze školních uniforem. a moje otázka zní: když tam dám jinou než školní uniformu, záhyby nezmizí?) Celkově je tu spousta prostoru pro fantazii

Co je však opravdu užitečné, je funkce Smart-diagnostiky. Stroj provádí vlastní diagnostiku a v případě potřeby kontaktuje servisní středisko:

Obecně, ne stroj, jen dovolená. Zbývá jen naučit ji chodit po domě a sbírat prádlo a obecně to nebude stát za to)

Reakce na příspěvek „Sušička Express test

Vyzkoušela jsem to v jedné americké prádelně asi před 15 lety. Je to velmi cool a užitečné, i když ne příliš drahé (relativně).

V současné době jsou v prodeji dva hlavní typy sušiček. kondenzátory a tepelné čerpadlo. První jsou levnější (od 300), ale žravější, pokud jde o elektřinu. Tepelné čerpadlo (od 400). je to jako klimatizace nebo lednička. Jejich sušení trvá o něco déle, ale jsou úspornější.

Nedávno jsem dozrál na sušičku a koupil jsem si jednu s tepelným čerpadlem za cca 450. Řeknu vám něco o používání sušičky u nás na Ukrajině.

Nákup použité sušičky z Evropy. Na jednu stranu je lákavé pořídit si téměř novou sušičku za 200, například Bosch, ale bude se používat a potřebuje údržbu, než zemře. demontáž a čištění. Cena otázky. Polovina ceny nové sušičky v záruce. Stručně řečeno, existují rizika.2. Tepelné čerpadlo nebo kondenzace. je lepší mít tepelné čerpadlo. Sušení trvá o něco déle, ale je mnohem úspornější. Trochu je například cyklus bavlněné sady 4 ručníků 3 hodiny vs. 2 hodiny.5 pro kondenzaci.3. Původně jsem chtěl umístit sušičku na pračku a narazil jsem na to, že nemáme téměř žádné přechodové distanční prvky. Ale po zhlédnutí jednoho z našich instalatérských blogů v Americe. někdy dává do tupého jako distanční plech tlusté nábytkové dřevotřísky na oboustrannou lepicí pásku na straně pračky. Mám ho už šest měsíců. 3. V ideálním případě můžete k sušení použít také voňavé utěrky. A tady je ta zajímavost. lépe osvěžují prádlo, často najdete např. antistatické přípravky na vlnu (zdravíme milovníky domácích mazlíčků) atd.д. Největším problémem je, že je zde velmi obtížné je sehnat. Ale objednání z Amazonu v Americe problém řeší. Cena 25 za jeden rok za ubrousky.4. Oblečení po sušení jen super. Zejména ručníky. Měkké jako nové. Tohle je opravdu skvělé. Některé věci však mohou být více zkomolené. Ale je třeba provést test. Někdy vyrazí z prádla tolik prachu a vlasů, že se jen divíte. 5. Ručník můžete po sprše nebo koupeli osvěžit, abyste ho nemuseli prát. 20-30 minut a jako nové.

Co se týče praček a sušiček. Jako 2 v 1. Samozřejmě zasychá, ale je to nesrovnatelné. Pokud můžete, je jednodušší a levnější pořídit si samostatnou pračku a sušičku.

Zejména pro rodiny s malým dítětem je skutečný masthev. Pokud si to můžete finančně a prostorově dovolit, pořiďte si sušičku. nelitujte toho.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS