Uzená kouřová lednička

Za studené uzené uzené kuřácké zařízení: Princip provozu krystalického kouření

Studené kouření doma umožňuje připravit neuvěřitelně lahodné uzené maso, které se stane vynikajícím doplňkem jakékoli tabulky. Výhodou tohoto způsobu výrobků vaření je, že připravená uzená masa jsou uložena po poměrně dlouhou dobu a pokud je navíc zmrazí, mohou být vhodné na půl roku.

Dnes můžete najít obrovský výběr kuřáků, kteří mohou být použity pro kuřácké za studena. Můžete si zakoupit design jak dobře známý výrobce a tuto společnost, která začíná pouze na trh. Samozřejmě, že preference je lepší dát osvědčené značky, které nabízejí vysoce kvalitní uzené kouření. Náklady na tato zařízení budou poněkud vyšší.

Stojí za zmínku, že v prodeji najdete různé typy kuřáků, které jsou vhodné pro kuřácké za studena. V této situaci stojí za to zvažovat, jaký druh výrobků bude připraven v budoucnu a v jakém množství. Na základě toho vyberte zařízení s nejvhodnějšími vlastnostmi a optimálními náklady.

Jak udělat chladničku kouření: studené a zahřívat kouření

Příprava na výrobu kryptilu z chladničky

Chladnička je vynikající základ pro výrobu udírny s vlastními rukama. Nejvýhodnější staré modely vyráběné v SSSR. Jsou charakterizovány odolnějším kovovým pouzdrem a minimálním množstvím plastových prvků.

Pozitivní výsledek je důkladná příprava. Bez ohledu na typ udírny, první začátek. mělo by být demontováno a odstranit všechny plastové prvky a gumové těsnění z chladničky.

Tato jednoduchá operace zachrání vaše kulinářské mistrovská díla z nepříjemného zápachu a škodlivých látek, které tyto materiály mohou přidělit při vysokých teplotách.

uzená, kouřová, lednička

Po demontáži gumové těsnění je nutné tuto otázku vyřešit, jak opravit dveře v uzavřené poloze. Na některých modelech starých chladniček je běžný mechanismus pro upevnění dveří.

Pokud jste šťastný majitel této modifikace. odvážně přejděte na další položku, pokud ne. je nutné zajistit další zařízení v případě, že poskytuje hustý fit dveří do skříně.

Pak musíte určit, jak budete míchat jídlo, když kouříte. Tradičně jsou buď zavěšeni nebo rozloženy na mřížích.

Většina držáků Koptylene dává přednost zavěšení produkty, věřící, že prostor je stále používán více racionálně.

Doporučujeme také, abyste zůstali v této volbě: jen upevnit pravidelnou mříž z chladničky pod stropem a umístit několik drátových háčků na něj.

Přípravná fáze je úspěšně dokončena, před začátkem dalšího musíte přesně rozhodnout, jak se typ kouření chce dostat.

 • teplá uzená zařízení;
 • Za studena kuřáky;
 • Univerzální (v závislosti na konfiguraci jsou schopny pracovat v jednom i jiném režimu).

Výhody a nevýhody domácí kryptování z chladničky

Použití pro kouření staré chladničky je skvělou volbou stacionární udírny, který nevyžaduje vysoké nářadí a čas pro jeho výrobu. Poskytuje schopnost připravit současně značné množství kouře.

READ  Jak se zbavit zápachu z lednice

S správnou operací je takový přístroj schopen sloužit vám mnoho let.

Pozornost! Nevýhody tohoto typu instalace by měly zahrnovat jeho rozměry a jako výsledek nedostatek mobility.

Pokud vy a vaše milované milují uzené produkty a místo na vašich stránkách vám umožní umístit zařízení jako impozantní velikost, pak kouř chladničky je vaše volba.

Pokud budete jíst zakřivě zřídkakdy, chcete být moci s sebou unipathouse v pěší turistice nebo místo na vašich stránkách je omezen. je možné projít lednicí na kovovém šrotu a koupit přenosný menší udírně.

uzená, kouřová, lednička

Jak udělat studený udírnu ze staré lednice

Výrobky připravené studeným kouřením v jejich složení všechny vitamíny a užitečné látky. Jsou připraveny při nízkých teplotách pod vlivem studeného bílého kouře. Tento způsob kouření je doporučeno výživy.

Studený uzený design kouření je poněkud složitější. Hlavním rozdílem je, že trup udírně a zaostření, ve kterém by měly být odděleny dřevěné čipy. Zaměření je spojeno s komínem kouře takovým způsobem, že kouř proudí do komory kouře při teplotě, která není vyšší než 30 stupňů.

Důležité! Kouř v uzené uzené uzené kouření kouření a zabíjí všechny škodlivé mikroby, vzhledem k jeho nízké teplotě by měl proces kouření pokračovat alespoň den.

Pro konečnou transformaci chladničky v uzené uzené kouřové komoře je nutné udělat díru pro komín v dolní části pouzdra. Pro zajištění proudění kouře do pracovní komory je nutné postarat se o tah: Pro to je zaostření mírně nižší ve svislé rovině a komín je umístěn pod náklonu.

Obtížnost spočívá ve správném výběru délky komínu. Délka je vybrána tak, aby kouř v komíně chlazen a přišel k pouzdru udírně na 27-30 stupňů.

Zkušenosti ukazují, že délka podzemního komínu musí být asi tři metry.

Experimentálně je vybrána přesnější číslice, protože závisí na mnoha parametrech komínového sklonu, průřezové oblasti, nástěnného materiálu a t. D.

Vytvoření studené kouření kouření kouření kouření, kromě udírny, vyžaduje samostatné uspořádání zaostření a komínu a je docela časově náročné.

Výroba horký uzené kouření kouření lednička: Instrukce krok za krokem

S horkými uzenými produkty jsou vystaveny kouři teploty sto a více stupňů, proces kouření sám zabírá docela čas, asi hodinu nebo dva. Předpokládá se, že s tímto zpracováním produkty ztrácejí část vitamínů, a za určitých okolností jsou karcinogeny vytvořeny.

Udělejte si horký uzený kouření kouře mírně jednodušší. Stačí umístit elektrický sporák na dno připravené kouřové skříně, umístění palety s čipem pro kouření na něm. A vyzvednout režim vytápění spirály, ve kterém čipy v paletě jsou tweet, ale v žádném případě se nerozsvítí.

Pozornost! Vždy podporovat čip v mokrém stavu, čímž se zvýšíte množství kouře, což minimalizuje riziko požáru.

Jako praxe ukazuje, Gourmet se podařilo vybavit kouření kouření Smokehouses jako venku a přímo v bytě.

Ulice

Zároveň se zvýšit zdroj, je žádoucí mezi dnem chladničky a zaostření připravenou přídavným plechem o tloušťce asi 3 mm.

Domácí metoda

Nedoporučujeme to dělat, ale některé jsou vhodné pro kouření přímo v bytě. Chcete-li to provést, kouřte s elektrickou pecí jako generátor kouře, vybavené komínem, spojující jej s výfukovým systémem skříně. Stojí také dále utěsnit svázané dveře do kamery, optimálně používat pro toto tepelně odolné gumové těsnění pro větrné skříně.

Skolna z chladničky to udělá sami

Využití výuky, kouřový dům z chladničky je snadné udělat pro otevřený prostor v zemi, ve svém dvoře. Chcete-li to udělat, nekomplikovanou akci. Budeme analyzovat 2 možnosti: Pro studené a horké uzené.

READ  Jak připojit novou lednici LZ

Studený kouření

Kroky jsou prováděny:

 • Chladnička je dokončena: vnitřní podšívka, plastové díly jsou demontovány.
 • Upevňovací prvky pro instalaci mřížek a háčků.
 • Na dně s pomocí vrtáku a nůžek pro kov je otvor rozbitý, což odpovídá průměru přívodní trubky pro tok kouře do skříně.
 • Instalovaný blokovací prvek ve formě háku na dveřích chladničky.
 • Z refrakterních cihel je pec stanovena v dolním yaru udírně, pokud není sklon, je vytvořen uměle: jáma pro ohniště a výkop pro pokládku potrubí.
 • Prvky kouře (pecu a skříně) jsou spojeny s trubkou pomocí úhlového prvku připraveného předem.
 • Další otvory nahoře pro tento typ kouření nejsou řezu, docela ventilace v oblasti dveří a další, které se objevily v procesu demontáže otvorů.
 • Na místě pro spodní polici je instalována paleta pro sběr kapecí tuku.

Horký kouření

Skříň kouře vyrobená z chladničky lze také použít jako zařízení, které provádí funkci kouření uvnitř. Důvodem je to krátkodobý proces přípravu procesu touto metodou.

Schollya z chladničky Udělejte to sami za horkou uzenou metodu:

 • Odstraněny z vnitřku chladničky plastové části obkladu. Magnetické těsnění mezi dveřmi a pouzdrem je vlevo.
 • Nainstalované držáky pro mřížky a háky.
 • Na dveřích kouřové skříně, uzavírací prvek ve formě háku.
 • Všechny pouzdry, které se objevily po zdokonalení, jsou horší pro těsnost skotské.
 • V horní části chladničky se otvor rozřezává, aby se instalovala ventilátor výfuku a upevnění potrubí, aby se odstranil kouř na ulici.
 • V připraveném otvoru instalovaný výfukový ventilátor. Potrubí je k němu připojeno a je zobrazena oknem na ulici.
 • Paleta pro kolekci maziva je instalována na spodní polici.
 • Spodní část chladničky je umístěno. Její napájecí kabel je zobrazen speciálně připraveným otvorem.
 • Jako kouřový generátor pro udírnu z chladničky je na sporáku instalována tlustá stěna nádoba s čipem.

Příprava sboru

Z vnitřní části skříně chladničky, pouze plastové lemování, vrstva minerální vlny nebo pěny nelze smazat. pomůže udržovat požadovanou teplotu v komoře metodou kouření za studena. Pro uzené za teple, všechny izolace odstraňuje a zavírají další otvory v několika vrstvách Scotch.

Pro zařízení, kouření uvnitř vrtáku skříně:

 • Další otvory pro mřížky, pro které jsou umístěny kuřácké výrobky;
 • Strop je upevněn z nerezové oceli háky pro kuřácké výrobky v pozastaveném;
 • Ve stropě vyvrtejte odvzdušňovací otvor, který je nutný na začátku extraktů;
 • Ve spodní části těla. díra shoduje velikost otvoru komína.

Rust, Semased bicí na stěnách a další skvrny jsou vyčištěny s brusovým papírem, kovovými kartáči a čisticími činidly.

 • Staré mříže vypouštějí hořák, aby se odstranil nátěr a vyčistil železným štětcem;
 • Kromě toho, vyvrtané otvory vloží drážky, ke kterým je šampon nebo železná síť připojena k ležení potravin pro kouření;
 • Potrubí k vstupu ve spodní části těla je svařena svařováním;
 • Nainstalujte ventilátor pod větrací otvor;
 • Ve spodní části jednotky dejte paletu tak, aby kapající tuk neroste na podlaze.

Pro zachování tepla vně lednice je vytvrzena tepelnou izolací. Dodržovat proces bez otevření dveří, jeden ze stěn je vybaven žáruvzdorným sklem.

Obecná doporučení

Pro domácí udírnu je nejlepší použít starší chladničky, jako v konstrukcích staré produkce existuje mnohem méně plastové a více kovů.

READ  Co se z vaší lednice ztratí nejrychleji

Když studený uzený, nejlepší barva dává třešně a olše, aroma. jabloň, hruška, švestka, třešeň. Aby bylo možné zachránit palivo, kouření je nejlépe umístěno na klidném místě, bez návrů.

Kouření úklidu tohoto druhu jsou také vyrobeny ze skříní nebo skleníků, ve kterých je spuštěna kouřová trubka.

SmokeSelock od staré ledničky je poměrně jednoduchá a ekonomická varianta pro krásný udírně, který bude sloužit po dlouhou dobu a potěší lahodné uzené. Jedním z důležitých výhod je také malé výrobní náklady.

Tak, můžete provést vynikající domácí kouř a jíst užitečné maso a ryby naší vlastní výroby, a nekupovat produkty pro kouření způsobu umělého kouření.

Vidíte video, ve kterém uživatel demonstruje podrobně, jak vytvořit kouřovou chladničku s vlastními rukama:

Jak udělat kouření kouření kouření ze staré chladničky Udělej to sami

Zpravidla milenci domácí lahůdky ve výrobě udírny ze staré chladničky dávají preferenci přesně chladné uzené. To je vysvětleno tím, že při vytváření vlastního zařízení tohoto typu budou vyžadovány méně technických operací a dalších zařízení, než při montáži zařízení pro teplé vaření. Proces rekonstrukce je velmi jednoduchý:

  Nejdříve musíte rozhodnout o umístění budoucího udírny. Pokud se oblast umožňuje instalovat jej lépe pod svahem.

Obecná doporučení

Pro domácí udírnu je nejlepší použít starší chladničky, jako v konstrukcích staré produkce existuje mnohem méně plastové a více kovů.

Uzení sýrů studeným kouřem | Gouda a hermelín | Z UDÍRNY #35

Když studený uzený, nejlepší barva dává třešně a olše, aroma. jabloň, hruška, švestka, třešeň. Aby bylo možné zachránit palivo, kouření je nejlépe umístěno na klidném místě, bez návrů.

Kouření úklidu tohoto druhu jsou také vyrobeny ze skříní nebo skleníků, ve kterých je spuštěna kouřová trubka.

SmokeSelock od staré ledničky je poměrně jednoduchá a ekonomická varianta pro krásný udírně, který bude sloužit po dlouhou dobu a potěší lahodné uzené. Jedním z důležitých výhod je také malé výrobní náklady.

Tak, můžete provést vynikající domácí kouř a jíst užitečné maso a ryby naší vlastní výroby, a nekupovat produkty pro kouření způsobu umělého kouření.

Vidíte video, ve kterém uživatel demonstruje podrobně, jak vytvořit kouřovou chladničku s vlastními rukama:

Blok: 6/6 | Počet znaků: 1061

Zpěv surovin

Tradičně nejlepší suroviny při přípravě výrobků, a to jak na otevřeném ohni, as pomocí kuřáků, jsou čipy nebo velké čipy stromů:

 • Použijte staré chladničky sovětské produkce, existuje jen velmi málo plastu v nich.
 • Můžete se rozřezat do dveří chladničky obdélníkový otvor a na něj hůl tepelně odolné sklo, v tomto případě můžete sledovat proces kouření bez otevření dveří.
 • Používat dobře sušené čipy nebo piliny, jinak přebytečná vlhkost v nich může vést ke kondenzátu na výrobku.
 • Nepoužívejte čip nebo piliny jehličnatých stromů. to povede k vzhledu hořké chuti ve vašem produktu.
 • Chcete-li ušetřit na požárním palivu, nainstalujte udírnu v místech, kde nejsou žádné návrhy.

Počet bloků: 17 | Celkový počet znaků: 24519 Kolitu použitých dárců: 4Informace pro každého dárce:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS