Vakuový směšovač pro výrobu umělého kamene

Výroba pružného kamene

Dokončovací materiály v Rusku se stále aktivně rozvíjí. V roce 2018., Navzdory krizi v ekonomice se objem poptávky po nich zvýšil o 5,7%. V tomto segmentu se zobrazí nové produkty. Jedním z nich je flexibilní kámen (flexibilní nebo měkká cihla). Jedná se o spolehlivý a levný materiál, který vám umožní znatelně aktualizovat a zlepšit design místnosti.

Podnikatelé pro výrobu flexibilního kamene slibuje dobrý zisk, protože materiál má nízké náklady. Zde představíme podrobný obchodní plán pro organizaci případu, zvažte, že je důležité vzít v úvahu úspěšný start, a poskytneme příkladné výpočtové výpočty.

Vakuový směšovač pro výrobu umělého kamene s vlastními rukama

Proto jsem se rozhodl napsat tento příspěvek. Nechci dělat další příspěvek s hlavní třídou, což je také rybník hrdosti na internetu. A já ani neřeknu tomu, co můžete udělat ze sádry. Od sádry můžete udělat všechno. V tomto příspěvku řeknu o některých tajemstvích, které používáme v naší výrobě. Téma výroby forem bude pokryto v následujících příspěvcích. Tak kde začít? Pravděpodobně od výběru značky sádry. V závislosti na broušení je sádra rozdělena do skupin: i. hrubé broušení, II. Průměr a III. tenký. Pevnost tahu sádry je určena 12 značkami pro kompresi. Značky sádry jsou následující: M-2, pan, M-4, M-5, M-6, M-7, M-10, M-13, M-16, M-19, M-19, M-22, G. 25. Abych byl upřímný, nesplnil jsem se všechny tyto značky, a domnívám se, že ne všichni z nich jsou publikováni, takže tak neudělá vaše hlava, řeknu hned, budete potřebovat M-16, je také nazýván sochařský Je to nejmenší ze společných značek. A pokud je na výběr, pak bere lépe Samara Sádrová rostlina. Obecně platí, že je zjednodušena všechna omítka může být rozdělena do 3 odrůd.

To je stavba. Největší broušení, sochařské. Nejmenší broušení. A lisování, ale nemýrejte se, není nalita do forem a od toho. Jedná se o načervenalý odstín a slouží k výrobě jednorázových forem, a je nejzákladnější ze všech značek, aby porušila formu, aby nepoškodil obsazení. Prodáváme omítku v plastovém obalu 1 kg. Tak to vypadá.

Jdeme dál, omítka. Jediné pořadače, které se rozšiřuje a zahřívá se při kalení, v našem případě je rozšíření sádry je pozitivní majetek, t.na. Zároveň proniká nejmenších reliéfů, při odlévacích částech. Sádra se nedoporučuje skladovat po dlouhou dobu. Limit je tříměsíční trvanlivost. Bylo zjištěno, že po 3 měsících se sádr ztratí sílu 25-50%. Proto, pokud máte někde v loňském omítce, odvážně hodit, neztrácejte svůj drahocenný čas.

Dále připravujeme sádrokartonové roztok: nejprve v kontejneru nalít požadované množství vody, a pak nalije sádrovec a rychle se míchá. Roztok může být připraven pro různou hustotu. Pro plnění formuláře se používá kapalný roztok (na 1 litr. voda. 0,7 kg. Gypsum), průměrný nebo silný roztok se používá pro tahání (1 litr. voda. 1,5-2 kg. Sádra). Velký objem mixer mixer mixer. Malé množství mix lépe lopatu. Ale hlavní věc se nezastaví, brání ne více než 1 min., Zatímco hrudky nezmizí, jinak se sádra ztratí své vlastnosti a po úplném sušení bude uvolněno. Kapacita je lepší použít plast, pro malé svazky je velmi vhodné použít polovinu gumové koule. Po happování sádry se snadno čistí, mírně deformovat kontejner. V tomto případě se pozůstatky sádry rozpadají a odejdou. Sádra musí být připravena velmi rychle a okamžitě používat. Pokud se opět startovací kalení sádrokového roztoku znovu smíchejte s vodou nebo jednoduše smíchejte, sádra je vyhlazena a zastaví kalení nebo popadnutí. Není možné jej použít. Existují různé přísady pro zpomalení nebo rychlé nastavení, ale v naší výrobě nic nepoužíváme, takže to nebudu prohloubit. A nevíme, jak tyto přísady později „předpokládají“. V našem případě je výrobek zaručeno být šetrný k životnímu prostředí. Kdo potřebuje přísady, podívejte se na sebe. Existuje však jeden jednoduchý způsob, jak připravit omítku bez jakýchkoliv přísad tak, aby se roztok rychle zabavil a je více času pracovat s ním. Za prvé, vezměte vodu chladnější, za druhé, ve vodní kapacitě, kterou potřebujete nalít omítku, ale nemíchejte, ale dejte to, aby byl namočený vodou. Toto řešení může být použito o něco déle. Gypsum chytit velmi rychle 3-7 minut. Ale pokud spěcháte nikde, nevytáhněte produkt z formuláře. Pevnost po 1-1.5 hodin se zvýší o 2 krát a budete zaručeni extrahovat výrobek z formuláře bez poškození. Ale pokud čas stiskne, nebo v krátkém období potřebujete několik odlitků z jednoho formuláře, nemůžete odstranit ne dříve než omítka ohřívá, všimnete si toho, v závislosti na velikosti výplně se sádra zahřívá na 60 ° C 70 stupňů. Ale pokud si myslíte, že je to všechno, pak nemůžete hádat. Míchání sádry rychle, ale velmi pomalu dýchá. Zde je příklad týdenního produktu a 1-den.

READ  Voda v kotli Baxi je střídavě teplá a studená

Dokonce i obrázek ne lepší kvality, ale je patrné, že nos je mnohem bělejší rty. Proces úplného sušení trvá několik měsíců. Barva se liší od špinavé šedé až sněhově bílé. Produkt činí zvuky z hluchého před zvoním. No, jako vlhkost, produkt se stává všemem, je snadnější a jednodušší. Na následujících fotografiích, anatomické detaily různých stupňů sušení.

Tak, že tento proces prošel rychleji, místnost by měla být dobře větraná a musí být s dostatečně vysokou teplotou. Takovou sušící prostor jsme pro to vybudovali.

Tagy: vakuové směšovač pro výrobu umělého kámen s vlastními rukama

Merchant (sádro) mramor

Umělý mramor ze sádry je sádroková hmota, směs vody a lepidla, která roste až do vzhledu zrcadla třpytky. Podobné „toning“ umožňuje napodobovat takové přírodní minerály jako malachite a lapis-lapis.

Pro výrobu tohoto umělého mramoru budou vyžadovány žádné drahé materiály. Je možné jej připravit následovně:

 • Zkontrolujte, zda nejsou suché omítky a lepidlo.
 • Naplňte do směsi roztavené pryskyřice.
 • Složení míchejte a přidejte k němu pigment.
 • Směs se znovu zamíchejte, dokud se v něm neobjeví přírodní smrtí a rozvody.

Zdravý! Pokud chcete získat přírodní produkt, pak musíte míchat 200 g bílých humilků, 1 kg alkoholu (technický) a 50 g sádry. Chcete-li získat kávovaru, použijte oranžové gumilaky a přidejte anilinovou barvu, abyste vytvořili černý kámen.

 • Naplňte kapalnou hmotnost do plastové matrice.
 • Odstraňte přebytečné směsi. Chcete-li to provést, nasát roztok suchým omítkou.
 • Počkejte asi 10 hodin a vytáhněte hotový výrobek z formuláře.
 • Povrch produktu léčit silikonovým draslíkem, čímž se získá hotový hydroizolační kámen.
 • Suchý mramor a polsky to s měkkým cílem (můžete také použít specializované abrazivní léky, které poskytují hotový výrobek bohatší stínu).
 • Když se kamenný povrch stává téměř zrcadlem. umělý mramor bude připraven.

Taková výroba umělého mramoru a mozaiky je považována za nejjednodušší a cenově dostupnější. Díky sádi jsou kameny velmi snadné a trvanlivé. Tyto produkty jsou úspěšně používány v obytných oblastech.

READ  Jak udělat vzduchový chladič to udělat sami

Umělé mramorové. výrobní technologie

Lytyeva a flexibilní kámen. nejčastější typy umělého mramoru na trhu. Jsou vytvořeny z některých materiálů.

Křemen, mramorový písek, křemenný prach, přírodní mramorová drobky

 • Všechny komponenty jsou smíšené. Recepce směsi každého výrobce.
 • Formy jsou připraveny, vyčištěny, mazané s gelkuetem. kompozice, která dělá kamenné lesklé a trvanlivé.
 • Kapalný roztok se nalije do forem, pracovníci pečlivě odstraňují svůj přebytek.
 • Formulář je pokryta filmem. ponechá 8-10 hodin pro sušení.
 • Po propagaci kamenů udržujte uvnitř dalších 2-3 dnů.

Zařízení pro tepelné tváření

Akrylový kámen při teplotě 150-175 s změkčením a může mít jinou formu. Po ochlazení zcela obnovuje své vlastnosti. Na tomto vlastnictví je proces tepelného tvarování založen. získání částí komplexní konfigurace s povrchy různých stupňů ohybu.

artificial stone making veneer production line cultured stone making machine

V první fázi se akrylový kámen zahřeje k dosažení požadovaného stupně měkkosti. Je důležité přesně vydržet čas: Pokud je akrylový kámen přeexponován, změní barvu, pokud není teplá. když se ochladí, mikrotrakci, který je znatelně ovlivněn kvalitou.

Foto se zobrazuje stroj pro tepelné tvarování akrylového kamene

vakuový, směšovač, výrobu, umělého, kamene

Materiál je položen v matrici. negativní a pozitivní. Vzduch z dutiny se čerpá s vakuovým nasem. Vakuum poskytuje hustou lisovací matrici a jednotnou rozložení materiálu.

Hotový výrobek musí být zcela ochlazen. Teprve pak pokračujte do zpracování. broušení, leštění a tak dále.

Vakuové membránové lisy nebo topení hydraulické tabulky se používají k implementaci procesu, pokud je velký.

Specifikace

Topný stůl je vybrán podle následujících charakteristik:

 • Způsob ohřevu je pin, infračervený nebo kombinovaný;
 • Síla ohřívačů. k kw;
 • Výkon vakuové stanice;
 • Velikost pracovní plochy. označuje užitečnou plochu;
 • tlak v lisu;
 • Teplota topení. Pokud je zařízení navrženo pro oboustranné topení, je indikována teplota horní a dolní desky;
 • Rozměry stroje.

Vibrosito

Při výrobě umělého kamene, stejně jako všechny stavební materiály jsou vhodnější použít vysoce kvalitní, potopení inertního agregátu. To je způsobeno tím, že heterogenita frakce zhoršuje kvalitu směsi a nakonec hotový výrobek. Ve výrobě, za použití inertního agregátu děleného frakcemi, můžete snížit spotřebu cementu a výrazně zvýšit kvalitu řešení.

Technologie nezávislá produkce

Pro výrobu pružného mramoru můžete použít dvě osvědčené techniky. pomocí skleněného nebo tkaného substrátu.

První cesta je nejjednodušší

Použité substrát s malými protahovacími vlastnostmi, optimální se může stát skleněnými vlákny. Potřebujte také akrylovou oblázkovou omítku, je vybrána velikost zlomků, formou inkluzí, barva. Kompozice se aplikuje na výrobce v souladu s pokyny výrobce, dovolte na stanovenou dobu, aby byl výrobek zcela vysušen. Dále je obrobek řezán na listy pohodlných velikostí, budou lepší ohnuté, pokud jsou předehřátí na vysoušeči vlasů.

Tato technika opustí velký rozsah pro kreativitu: můžete použít různé přísady ke simulaci přírodní kamenné textury. Sklolaminát před použitím se doporučuje vypálit, aby se odstranil parafinovou vrstvu při výrobě.

Druhou cestu

Kus sklenice požadované velikosti tření vosku. Dokonce i reliéfní povrch zabalený hustým polyethylenem je vhodný v tomto případě textur hotového produktu nebude hladká. S tímto způsobem výroby může materiál zahrnovat křemenný písek, mramorový nebo žulový drobky nejmenší frakcí.

Komponenty jsou hněteny v polymerní akrylové látce nebo polyesterové pryskyřice, hmotnost se aplikuje na sklo a válečkem. O den později můžete odstranit listy ze skla a snížit na pohodlné fragmenty pro instalaci. Je nutné velmi pečlivě pracovat, protože materiál je extrémně pokračující. Pro zvýšení provozního zdroje domácího povrchového materiálu můžete použít těsnění. výztužnou síť pro omítku, gázu, sklolaminát.

READ  Jak vyčistit troubu od odolné mastnoty

Produkční technologie

Technologie výroby umělých kamenných vibrací zahrnuje takové kroky:

 • Příprava směsi;
 • aditivní barvivo;
 • Nalévání směsi na polovinu formy;
 • třepání na vibrakci;
 • proces výztuže;
 • Nalévání druhé vrstvy směsi;
 • opětovné třepání na vibručování;
 • Přenos formulářů do sušení.

Písečná síta na vible. Roztok se připravuje z jedné části cementu, tři části písku a jedné části vody. Zpočátku je voda zaplavena míchacím zařízením betonu, pak se přidají suché přísady, pigmenty a změkčovadlo. Hotová směs by měla mít tloušťku zakysané smetany.

Při výrobě barevného umělého kamene ke snížení nákladů na výrobu se formovací směs smíchá ve dvou betonových míchačích. V jednom, barevný roztok je připraven v druhé straně. obvyklé. Při prvním vyplnění formuláře je loženo tónovaná kompozice a druhá vrstva se nalije obvyklé.

Po naplnění první vrstvy ve formuláři je položena výztužná síť. Vlákno vlákno se přidá do směsi v procesu hnětení.

Pro lepší spojku kámen s roztokem a povrchem, na čerstvé betonové roztok, pásy se aplikují proužky s hřebenem špachtle.

Roztok zamrzne po dobu 12 hodin. Formuláře položené na paletách přes stohování stohů. Po vysušení je výsledný umělý kámen odstraněn z forem a propojen ve skladové místnosti až do konečného získání betonu pevnosti.

Po odstranění kamene se tvary praní zbytku. Zpomalení žlázy se odstraní kyselinou chlorovodíkovou. Před opětovným použitím formy pro výrobu umělého kamene je jejich povrch mazaný speciálním olejem.

Technologický proces

Technologie výroby umělého kamene je rozdělena do dvou typů.

První. vibrační otvory. Tato metoda se vyznačuje nízkými náklady zboží a plně mechanizované výroby. Tato technologie je vhodná pro výrobu velkého množství produktů.

Druhá metoda je vibrační. Jeho výhody. v nízkonákladovém vybavení, vysoce kvalitních povrchů, velký výběr výrobků, nasycených umělým kamenem. Vibrační technologie je vhodná při výrobě průměrného množství výrobků.

vakuový, směšovač, výrobu, umělého, kamene

Technologický proces zahrnuje několik po sobě jdoucích opatření:

 • Vytvoření hlavního modelu. Začít, tři kusy.
 • Příprava tvarů. Musí existovat nejméně deset, pokud potřebujete získat různé textury, protože každý formulář se používá pouze jednou denně.
 • Připravte si směs potřebných složek, míchání je v míchání roztoku homogenním stavu.
 • Nalévání výsledné směsi ve formách.
 • Těsnicí roztok na vibrační techniku ​​po dobu nejméně dvou minut. Z roztoku je tedy vyloučen vzduch.
 • Několik hodin (8-10) při teplotě 30 stupňů, roztok ve tvaru je v sušičce, dokud nebude zmrazit. Pak se převede do místnosti s běžnou teplotou a vlhkostí vzduchu po dobu dvou dnů.
 • Formy s zmrazenou směsí jsou přeneseny do speciální pracovní plochy a odděleny od nich. Poté vyberte vysoce kvalitní hotové výrobky, umístěné na paletách a odeslány do skladu.
 • Po dokončení práce se forma promyje kyselinou ze zbytku.

Výroba omítkových dlaždic má některé rozdíly od výroby jiných typů umělého kamene:

 • Formy pro odlévání. malá velikost a hmotnost;
 • Vibrotol se nevztahuje na výrobu;
 • Proces zbarvení hotového kamene je poměrně jednoduchý a ne náklady;
 • Dokončená sádroková směs má nízkou cenu.

Vyrábět dekorativní kámen. poměrně jednoduché a ziskové. Příslušný přístup k společnosti a vynikající kvalitě výrobků dělá příjmy vysoké a stabilní.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS