Ventilátor nepracuje v indukční desce

Oprava indukční desky se nezapne vlastními rukama

Druhy poruch indukční desky jsou jednoduché i komplexní. Například podle důvodů částečného zapnutí produktu patří:

 • Zakázaná zásuvka, ve které je připojena indukční pec. Aby se ujistil, že se zapne záměrně provozovaným elektrickým zařízením.
 • Spálený krmný drát. Někdy se to stane, pokud výrobce z nějakého důvodu vytvořil vadný kabel. Pro ověření se používá multimetr, který je nosen každým živým drátem pro rezistenci. Nula na multimetrové měřítko označuje, že v kabelu je přestávka. A proto bude muset být zcela změněno. V případě, že multimetr nebyl v ruce, byl proveden další kabel a nainstalujte místo staré s zahrnutím zástrčky do výstupu. Získaný panel říká, že jste na správné cestě k správnému rozbití.
 • Zakázat kontakty. Docela často existují případy, kdy hoří. Abyste tomu věřili, musíte je prolomit, čistit alkoholem a znovu nainstalovat.
 • Poškozená fúze. Tento malý prvek vypálí, když napětí skoky. A pokud na lince, ve kterém je dieta domu vložena, existují skoky napětí, pak je to s největší pravděpodobností důvodem pro noroční kuchyňský spotřebič. V tomto případě je pojistka nahrazena novým.
 • Nefungující transformátor. To je jeden z nejdůležitějších prvků indukčních desek, které odpovídají za proudy uvnitř cívek. Jeho stejným způsobem jako všechny ostatní elektrické části desky, zkontrolujte multimetr pro odpor. Jmenovitá hodnota tohoto ukazatele je uvedena v pasu produktu. Pokud se na displeji multimetru objevila nula, pak byl mezi vinutí transformátoru vytvořen zkrat. Pokud „nekonečno“, pak se mezera objevila v řetězci.

Níže je uveden seznam často setkávaných vad indukčních desek, které ovlivňují fungování zařízení.

Dělat si vlastní ruce

Schéma napájení standardní indukční desky lze výrazně lišit v závislosti na konstrukčních funkcích modifikace, ale je nejčastěji zastoupena:

 • Feritový torus, který bude na síťovém drátu a potlačuje syfáze rušení;
 • standardní pojistka;
 • Filtrování kondenzátoru Impulzní interference vznikající během provozu;
 • odpor, spuštěný po vypnutí napájení;
 • usměrňovač určený pro indikátory výkonu a účinně chrání zařízení před přepětím;
 • Wired Shunt;
 • filtrační systém pro impulsní interferenci;
 • kondenzátor, který umožňuje vrátit energii z okruhu oscilace-induktor do mezilehlé části s konstantními proudovými indikátory;
 • rezonanční kondenzátor poskytuje nepřetržitý proud po tranzistorové zácpy;
 • Indukční zařízení, které je zaměřeno na přenos tepla z povrchu do spodní části použitého kuchyňského nádobí;
 • tranzistor transformace trvalého proudu na variabilní indikátory;
 • odpor pro opravu tranzistoru po vypnutí;
 • odpor pro potlačení vysokofrekvenčních proudových ukazatelů;
 • usměrňovač napětí v elektrické síti;
 • Aktuální regulátor VAROVÁNÍ Možné přetížení;
 • Regulátor napětí na kolektoru.
READ  Je možné dát pergamen v multicooker

V rozpočtových modelech existují pouze hlavní konstrukční prvky, které se odráží ve funkčnosti takového zařízení.

Nezávislá výroba jednoduché indukční desky zahrnuje přísnou dodržování všech norem, které provedou operaci takového zařízení zcela bezpečného. Významná složitost v procesu navrhování desky dochází ve stupni výběru vysoce kvalitního materiálu k vytvoření základny varné desky.

Indukční sporák s vlastními rukama. schéma

Takový materiál musí nutně lišit ve schopnosti řádně provádět elektromagnetické záření, neprovede proud a vydržet režim vysokého teploty.

Domácí varné vybavení výrobce továrního výrobce, které zahrnují všechny moderní indukční talíře, je vyrobeno s použitím poměrně drahé keramiky.

Z tohoto důvodu je nezávislá výroba indukčních desek na vaření doma spojena s určitými problémy s výběrem slušné alternativy k keramickému povrchu.

indukční

Tepelná pistole je dobrá, protože rychle distribuuje teplo. Tepelná pistole je velmi jednoduchá.

Oprava indukční desky

Jak vypočítat ztrátu tepla doma, budete se z těchto informací naučíte.

Doporučení pro výrobu peletového hořáku to sami najdete zde.

Když je elektrický sporák správný

Ne vždy sporák nebo kuchařka vyrazí stroj nebo Uzo kvůli rozbití. A v některých případech může problém vyřešit nezávisle. To jsou typické situace.

 • Vysokozdvižný vidlic, šňůra nebo vývod. Opatrně zkontrolujte zástrčku, kabel a výstup. Pokud je poškození detekováno, odstraňte je sami nebo odkazujte na elektrikář.
 • Selhání stroje nebo obvodu. Je nutné zkontrolovat elektrické zařízení a v případě potřeby nahradit nové. Pokud nejste přátelé s elektřinou, zavolejte elektrikář.
 • Vlhkost z kontaktu. Často se sporák začíná odrazit zátky poté, co se umyje, nebo pokud je miska silně „přesvědčena“ při vaření. Vzhledem k vlhkosti od vstupu do kontaktů (například spínače Cork Power) je zkrat a klepadlo na vaření. Nepoužívejte sporák asi den, vlhkost se uschne a problém zmizí.
 • Nesprávná připojovací deska. Elektrická bezpečnostní bezpečnostní technika je připojena k samostatné obložení pro zastřihovač s jeho automattomatem. Extra Uzo lze také instalovat (32-40 ampérů). Pokud není únik vyžírce nebo prostředky ochrany vypočteno na výkonu desky, pak při zahřívání hořáků (v době největší spotřeby elektřiny) dojde k přetížení a stroj se bude konat. Další běžnou chybou při instalaci desky v svorkovnici je zmatená fází, nuly a uzemnění.
READ  Jaký typ drátu je potřeba pro indukční varnou desku?

Poznámka! Nesprávné připojení desky může vést k jeho selhání. Neniskradujte techniku ​​- vyhledejte pomoc od specialisty, pokud nechápete elektrikou.

Blok: 2/4 | Počet znaků: 1612

Je možné odstranit hluk vlastním rukama?

Většina zvuků publikovaných elektrickým sporákem při práci může být odstraněna nezávisle. Nepoužívejte například nádobí s tenkým a nerovným dnem. Používat suché pokrmy.

Některé zdroje zvuků musí být prostě považovány za správné, například zvuk vyrovnání železného plechu, se změnami teploty.

Pokud je humored svědčí poruchu elektrického sporáku, pak byste neměli eliminovat problém s vlastními rukama. Pouze specialisté, kteří mají zvláštní přijetí do práce s elektřinou, mohou pracovat s elektrickými zařízeními. Jakékoli zásahy s prací non-specialisty může způsobit škodu lidskému zdraví. Kromě toho, v nepřítomnosti požadovaných znalostí, můžete zhoršit zhroucení, a to komplikuje budoucí opravy a učinit to dražší.

Jak opravit členění

Bez odborných diagnostických nástrojů a zařízení, objasnit přesnou lokalizaci rozbití, jeho příčina, propojenost s dalšími možnými vadami není možná. Pouze specialista s profilem vzdělávání, a který je mnohem důležitější. zkušeností v této oblasti, může přesně identifikovat všechny uvedené nuance. Volání do workshopu je potřeba, která vám zaručuje komplexní a kvalifikovaný přístup k řešení problému.

Důležité! Nekvalifikovaný zásah vede k výraznému nárůstu nákladů na následné opravy. Nedoporučujeme, abyste riziko. odvolání odborníkům v oboru jsou vždy ziskové a spolehlivější řešení.

Vlastnosti indukčních desek

Přes hojnost informací, kupující stále pochybují o bezpečnosti a proveditelnosti použití indukčních desek. DICKNIC kuchyňská linka v obchodech často obejít. Kategorie zákazníků, která se stále rozhodne získat neznámý výrobek, brzy má své pokročilé funkce a schopnosti. Tyto kuchyňské spotřebiče, vaření, ve kterých se provádí v důsledku indukovaných vírových proudů. Ten jsou vytvořeny v důsledku střídavého elektromagnetického pole (došlo po napájení elektrického proudu do cívky). Zařízení s takovým topným mechanismem má řadu nesporných výhod:

 • rychlá doba vaření;
 • úspory elektřiny;
 • nedostatek potřebné větrání prostor;
 • nedostatek rizika popálenin;
 • Možnost instalace přesných teplot;
 • Vyloučení spalování na potravinářském zbytkovém panelu.
READ  Neslouží vodu ze stroje

Bylo prokázáno, že magnetické vlny střední frekvence nepříznivě ovlivňují lidské zdraví. Proto můžete zařízení bezpečně ovládat. Je důležité si vybrat nádobí z příslušného materiálu k indukčnímu povrchu vaření. Semované pánve, na které můžete bezpečně připojit magnet. Ty jsou litinové pánve a nerezové cévy. V obchodech mají tyto produkty štítek s obrazem spirály.

Blok: 3/6 | Počet znaků: 1355

Oprava pevných panelových chyb to sami

Povrch vaření je jedním z nejdůležitějších zařízení v kuchyni, a stejně jako jakákoli jiná technika, podléhají poruchám, ale je snadné opravit s vlastními rukama. Pokud byla v průběhu záruční doby nalezena porucha. vaše deska opraví zdarma.

Expert v oblasti interiéru, stejně jako vedoucí prodeje tkanin

Ale pokud se členění došlo k několika let později, můžete se pokusit o opravu vaření panelu s vlastními rukama, protože odvolání na odborníky může stát trochu levnější koupit nové desky.

indukční

V tomto článku našli naši specialisté uvedli všechny závady vaření panelů a posiňují se v průběhu procesu opravy chyb s vlastními rukama.

Profesionální pomoc z „opravář

Všechny nedostatky a vady domácích spotřebičů neznají zaměstnance „opravář“. Denní aplikace a pozitivní zpětná vazba od zákazníků ukazují výsledek produktivní práce celého týmu společnosti.

Naše služby si užívají jednotlivců, individuálních podnikatelů a velkých společností. Zvýšená pozornost je věnována kvalitě služby. Oprava zařízení je vyrobena doma ve vhodném čase pro zákazníky. Hodinky pro návštěvu mistrů jsou diskutovány předem.

Objednejte si opravy indukční technologie nabízené nebo na webu. Centrum specialisté jsou připraveni upevnit desku jakéhokoliv modelu bez ohledu na rok výroby a typu montáže. Čekáme na vaše hovory od 7:00 do 23:00 bez dnů volna!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS