Vliv laserové odstranění na hormonální pozadí

Nejčastější dotazy týkající se laserového odstranění

Těhotenství a kojení období jsou absolutní kontraindikace pro odstraňování laserem.

Odstranění laserů vyžaduje dosažení dospělého věku. Pacienti do 18 let (ale ne mladší než 16) potřebují písemné povolení rodiče nebo oficiálního opatrovníka. Eliminace nežádoucích vlasů v tomto případě se provádí v přítomnosti rodiče nebo úředního strážce.

To je nebezpečné?

Je to nebezpečné, pokud máte kontraindikace.

 • Imunitní onemocnění;
 • onkologické onemocnění;
 • ostré formy herpes;
 • infekční choroby;
 • Těhotenství a laktace;
 • diabetes;
 • Otevřené rány a popáleniny;
 • Keloidní jizvy;
 • neurologické poruchy;
 • Šedé a práškové vlasy;
 • Nemoci hormonálního pozadí
 • Křečové žíly v zóně epilace.

Pacienti do 18 let potřebují písemné řešení rodičů.

laserové, odstranění, hormonální, pozadí

Žádná zvláštní příprava na postup není vyžadován. Předtím, než je požadováno, konzultace s kosmetička, která bude určena typem kůže, vlasů, vybraným vhodným laserovým přístrojem. Současně bude kosmetička říci, kolik dní před postupem (s přihlédnutím k míře růstu vlasů), musíte oholit zpracovanou zónu tak, aby byly chlupy potřebné.

Doporučuje se také vyhnout opálení v předvečer epilace, takže pokožka se netmívá a nestala se více vnímavajícím k laseru.

laserové, odstranění, hormonální, pozadí

Je třeba mít na paměti, že pokud je nadměrný růst vlasů na obličeji způsoben hormonálními problémy, pak je musíte před epilací vyřešit. V opačném případě nebude postup účinný. vlasy se stále objevují. Těhotné ženy se nedoporučují dělat laserové odstranění chloupků: jejich hormonální pozadí není také stabilní.

Jak je postup

Malé úseky kůže jsou ozářeny laserem na krátkou dobu. Zpracování „západní“ zóny s laserovým epilací obličeje u žen trvá 10-12 minut, bradu u mužů, kde jsou vlasy větší a jsou těžké. 15-20 minut.

READ  Lze chloupky po laserové epilaci vytrhnout?

Pacienti s vysokou prahovou hodnotou proti bolesti nemusí být požadována s nízkou bolestí a citlivými na zpracování, kůže je zpracována gelem s lidokainem. Většina moderních laserových instalací má chladicí trysku, která snižuje citlivost a odstraňuje bolest přímo v procesu epilace.

Celý postup na pacienta a lékař musí být vložen na ochranné brýle očí. Z tohoto důvodu nejsou obočí prováděny.

Indikace a kontraindikace

Pokud chcete vyřešit problém přebytečné vlasů na těle jednou a navždy, potřebujete laserové odstranění vlasů. © Getty Images

Indikace pro laserovou epilaci je touha zbavit přebytečné vegetace na těle (nebo obličej). Je důležité pochopit, že v některých případech je tento postup kontraindikován. Zde je malý seznam nejběžnějších tabu:

Obnova po registraci laseru

2-3 týdny nejdou z solária a neuntejte se na slunci. Na otevřených prostorách aplikujte opalovací krém s SPF nižší než 30;

Neprovádějte epilační postupy, kde jsou vlasy odstraněny z kořene (shigharing, vosk, mechanický epilátor, pinzety);

Pokud se epilace provádí na obličeji, nedělejte hluboké loupání s křovinami, nepoužívejte krémy s retinolem a prostředky s kyselinou glykolovou;

Rozdíly odstraňování laserových vlasů z jiných metod odstraňování nežádoucích vlasů

Dnes je koncept ženské krásy a hladké kůže bez vlasů neoddělitelný. Každá žena stojí před volbou při hledání nejlepších způsobů, jak vést krásu, a v jemném problému nežádoucího odstranění chloupků. Co si vybrat: bezbolestné laserové odstranění chlupů s dlouhodobým účinkem nebo voskovými proužky, záhadou, denní oholení? Většina žen dává přednost moderní metodě vedení estetické krásy. laserové odstranění. Je to rychlé, bezbolestné, dlouho.

Provádíme srovnávací analýzu populárních nechtěných metod odstranění vlasů.

Podstatu epilace techniky s laserem

Hlavním prvkem, na kterém je celá metoda založena, je laser. Zařízení generující úzké kontrolované světelné paprsky. Zdroj záření může být kapalný, plyn nebo pevný. V tuto chvíli existuje velký počet různých laserů, ale v kosmetologii, nejlepší je považována za LED. Vlnová délka a pulzní frekvence charakterizující je, aby se ukázalo, že je ideální pro zajištění vysoké účinnosti, bezpečnosti a bezbolestnosti postupu.

READ  Jak připevnit žehlicí prkno na zeď

Postup laserového epilace je založen na absorpčním účinku světelné energie. Tmavší vlasy, tím vyšší je koeficient absorpce. Je dobře známo, že melanin je zodpovědný za barvu vlasů. Pigment mající komplexní chemické složení a skládající se ze dvou frakcí:

Pouze eumelinin má schopnost absorbovat světlo, tedy až do nedávné doby, laserové odstranění vlasů bylo provedeno výhradně k tmavovlasým lidem, s lehkou pleť.

Naštěstí pokrok stále nestane a izraelská společnost Lumenis vytvořila nejnovější laserový systém Lightsheer Duet, který nemá žádné analogy na světě. To vám umožní odstranit vlasy lidem s jakýmkoliv fototypem. Mnozí z našich klientů ji již vyzkoušeli a s výsledkem zůstali spokojeni.

Jaká je podstata metody. Proces laserového odstranění vlasů je reakcí fototermolýzy. Světlo, tepelná zničení. V okamžiku impulsu, vlasová tyč absorbuje světlo a zahřívá se až na teplotu 70-80 ° C. Folikul je zničen. Vlasové pacifické buňky umírají s ním, takže růst vlasů není obnoven na dlouhou dobu nebo se zastaví vůbec.

Je důležité zvážit, že epilace laseru není jednorázový postup. Obvykle jsou vyžadovány alespoň tři. To je způsobeno dvěma faktory:

 • Vlčí folikul má vysoké schopnosti pro regeneraci a snaží se obnovit i po několika letech.
 • Životní cyklus vlasů se skládá ze dvou fází: růstový stupeň, když je nasycený pigmentem a spánkovým stadem, když jsou vlasy v klidu, není viditelné nad povrchem kůže a není tam žádný melanin. V takovém stavu není vystaven laseru.

Přechod ze stavu spánku do stavu růstu je 20-28 dní. Proto Cosmetologové předepisují opakované postupy pro odstraňování laserů v minimu v měsíci.

Proč oholit vlasy před postupem

Vyjměte vlasy s břitvou v oblastech, kde bude laser použit, není vtip kosmetička, je povinným požadavkem přímo souvisejícím s účinností budoucího postupu a pohodlí pro vás během jeho provádění. A to je jaké důvody:

 • Díky dlouhým vlasům nemusí energie z laseru dostatečná k dostatečnému folikulu, a z větší části je ztracena v těle samotných vlasů;
 • Čím delší vlasy nad povrchem kůže, tím je bolestivější postup je plstěný. můžete cítit silné brnění za tepla, a v případech laserů Axhrd mohou být mikro-chladiče v místech, kde došlo k vlasy dříve;
 • Postup demontáže diodového laseru se provádí s aplikací kontaktního gelu, který zajišťuje lepší chlazení postupem a pohodlným posuvným kůží na kůži laserové manipuly. No, gel, jak chápete, je lépe odstraněn s hladce oholenou kůží.
READ  Kyvadlová zařízení v šicím stroji je

Aplikace na webu, budeme Vás kontaktovat v blízké budoucnosti a odpovědět na všechny vaše dotazy.

Co nelze provést před postupem a po něm

Laserová instalace jsou velmi špatná „přátelé“ s ultrafialovým zářením. Proto alespoň 14 dní, a lepší 3 týdny před tím, než by se měl být vyloučen plážemi, nezúčastňujte solárium. Pokud jste otevřené slunce, platí pro oblasti těla, které plánují zpracovat, opalovací krém.

Týden před postupem nepoužívejte kohoutky, nedělejte chemické peelings v expozici zóny laserového odstranění.

 • Dodržujte doporučení lékaře pro péči o epilovanou zónu;
 • Pokud se krusty objevují v zóně pro zpracování laserů, v žádném případě je neodstraní mechanicky;
 • Neohrabejte na slunci nebo v soláriu;
 • Použijte vysoko SPF opalovací krém;
 • Zlikvidujte několik dní od hostujících lázní a saun;
 • Vyloučit jiné laserové postupy (broušení a t.D.) Na zpracované zóně.

Co2 laser Coscan. 1. část odstranění nežádoucího výrůstku


| Denial of responsibility | Contacts |RSS