Výměna klapek v pračce gorenje

Opravy praček Gorenje

Opravujeme pračky Gorenje všech oblíbených modelů. Firemní vybavení, dlouholeté zkušenosti a odborný personál, dostupnost všech potřebných originálních náhradních dílů a spotřebního materiálu umožňují provést rychlou opravu doma do hodiny.

V praxi jsou poměrně časté typické poruchy, které nevyžadují rozsáhlé a levné opravy v domácnosti. Uživatel je může snadno odstranit, pokud správně identifikuje zdroj problému. Příčiny těchto poruch lze hledat ve „slabých místech“ pračky se sušičkou.

 • Nedostatečné odvodnění nebo špatný odvod vody. To může být způsobeno ucpanými hadicemi, vadným čerpadlem nebo napájecím obvodem.V takovém případě byste měli pračku urychleně opravit;
 • Silný hluk při provozu mohou způsobovat cizí tělesa v bubnu nebo selhání ložisek bubnu;
 • Žádný ohřev vody. Nejčastější příčinou takové poruchy je poškození topného tělesa pračky. V některých případech může být příčinou porucha elektronického systému automatického řízení.
výměna, gorenje

Poruchy, které je obtížné klasifikovat jako typické, nejsou neobvyklé. V takovém případě je nutné okamžitě zavolat servis, protože samostatná nebo předčasná oprava pračky Gorenje může zcela vyloučit možnost dalšího používání zařízení v budoucnu.

Stisknutím tlačítka „Odeslat žádost“ souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste plnoletí v souladu s podmínkami.

Všechny výhody v jedné aplikaci

14 374 zpětných vazeb od zákazníků za posledních 12 měsíců. Z toho je 13 833 pozitivních.

Děkujeme specialistům společnosti Remtech, zejména Eugenovi, Dmitrijovi a Alexejovi. Identifikován problém s poměrně starou pračkou Gorenje. Ukázalo se, že nefunguje ovládací skříňka, místo aby můj předchozí technik řekl, že je problém se zámkem, jak mu poradil kamarád. Jednotka. více

Mnohokrát děkujeme Sergejovi! Práci zvládl na jedničku s hvězdičkou. Potřeboval vyměnit starou vestavěnou pračku za vestavěnou myčku, nainstalovat novou pračku do malé koupelny zavěsit těžké umyvadlo, baterii, nainstalovat svítidlo zavěsit. více

Velmi vděčný řemeslníkovi za jeho pečlivou práci, efektivitu a smysl pro detail. Provedl diagnostiku starého stroje. Vzhledem k nedostupnosti dílu jak nového (ukončeného), tak použitého, demontoval starý (namontovaný „řemeslníky“, jako by ho měnil za. více

Objednávka byla vyřízena perfektně. Děkujeme Eugenovi za dobře odvedenou práci. V případě podobných problémů se obracím právě na něj.

Práce byla hotová a problém byl vyřešen. Mechanik reagoval rychle, záležitost byla projednána a skutečné ceny byly vyčísleny okamžitě. Přišel ve stejný den, což bylo skvělé. Rychle našel a odstranil problém a vyměnil díl, který měl technik s sebou. Zatím se mějte. více

výměna, gorenje

Je to skutečný profesionál. Opraveno za 15 minut. Opraveny všechny problémy. Skvělý nejen jako mechanik, ale také jako velmi otevřený a dobromyslný člověk. Mechanik zavolal dvě hodiny po dokončení práce a zeptal se na stav pračky. Super. Doporučuji tyto lidi všem.

READ  Jak prát tenisky v pračce

RemRada

Servisní střediska a domácí asistenční služby jsou společnosti, jejichž zaměstnanci nikdy nezahálejí. Ne každý je všeuměl, a i když ano, často nemáme čas na každodenní práci. Kromě toho.

Domácí spotřebič je vadný? Každému může zkazit den, protože bez ní jsme jako bez rukou! Nemluvě o díře v rozpočtu, se kterou jste pravděpodobně nepočítali V takových případech se můžete obrátit na odborníky v servisním středisku RemRad.

Tlumič se skládá z válce, vratné pružiny, pístu a těsnění.

 • Vadné díly. vadné díly se rychle kazí, i když je stroj nový
 • Systematické přetěžování nádrže;
 • nesprávně vyvážená jednotka při instalaci;
 • nadměrné používání nebo opotřebení stroje;. pravidelné přetěžování nádrže.

Aby bylo možné určit příčinu problému, provede technik diagnostiku. Pokud jsou příčinou tlumiče, je třeba je vyměnit. Oprava dílů je zbytečná, je nutná kompletní výměna. Specialisté v mistrovském servisním středisku Svoy používají pouze originální náhradní díly a na provedené práce poskytují záruku.

Postup výměny

Zjistěme, jak vyměnit tlumiče nárazů pračky vlastníma rukama. Budete potřebovat sadu šroubováků a klíčů. Především musí být snadno dostupné. U některých modelů stačí sejmout zadní kryt. Pokud máte tlumiče na přední straně, je třeba provést následující kroky

 • Vyšroubujte šrouby a poté sejměte horní kryt.
 • Vyjměte schránku na prášek a spodní plastový panel. Dávejte na sebe pozor! Nepoškozujte vodiče.
 • Odstraňte nákružky a uvolněte kovová pouta.
 • Odšroubujte všechny šrouby sejmutím přední části stroje.
 • Zcela odstraňte kabely nebo zámek dveří.
 • Odstraňte přední část skříně.
 • Na spodní straně stroje jsou tlumiče nárazů. Odšroubujte šroub, který upevňuje prvek ke skříňce, nebo odstraňte západku (záleží na modelu).
 • Odpojte tlumič od nádrže stejným způsobem, jak je popsáno výše.
 • Namontujte nový díl a poté jej v opačném pořadí smontujte.

V nejhorším případě je konstrukčně nemožné odpojit tlumič od nádrže. V tomto případě by stačilo vyjmout celou nádrž. Je to složitý postup. Pokud nechcete způsobit další škody, obraťte se na odborníka. Při nákupu nových dílů je vhodné věnovat pozornost číslům dílů, abyste si byli jisti, že jsou kompatibilní s vaším modelem stroje.

READ  Výměna topného tělesa v myčce Indesit

Známky poškození tlumiče nárazů

Tlumič tlumí vibrace nádrže při odstřeďování. Účelem tohoto prvku je zabránit přímému kontaktu nádrže s karoserií a součástmi z kovu a plastu. Tlumiče jsou obvykle umístěny pod bubnem.

Existuje řada varovných signálů, že je čas na výměnu tlumičů:

Neměňte tlumiče sami. Zejména pokud nemáte potřebné dovednosti a znalosti. Nejlepší je předem zavolat odborníka.

Výměna tlumičů stroje

Výrobci nevyrábějí samostatné náhradní díly pro tlumiče, není možné zakoupit potřebné těsnění, pružinu, tlumič pérování. Je lepší ji zcela vyměnit. Výměna tlumiče nárazů pračky probíhá postupně:

 • Demontáž panelu, demontáž poklopu. Odpojení kabeláže, která podporuje provoz zámku.
 • Po sejmutí krytu na zadní straně se pásek.
 • Je možné, že bude nutné odstranit systém čerpadla.
 • Díly připojené ke dnu nádrže a ke karoserii.

Rychlou a účinnou výměnu tlumiče zvládne pouze zkušený technik se zkušenostmi s opravami praček. Naši specialisté znají různé modely, takže mohou tlumič vyměnit během okamžiku. Mistr přijede k vám na kterékoli místo v Moskvě, kdykoli se vám to bude hodit.

Při své práci používáme pouze certifikované náhradní díly. Můžete si být jisti, že náš profesionální technik namontuje do vaší pračky originální, vysoce kvalitní tlumič od výrobce. Díly máme vždy skladem. I když tlumiče pro vaši pračku dojdou, okamžitě objednáme nové.

Před opravou nechte pračku zkontrolovat odborníkem. je zahrnuta v ceně opravy. Po dokončení práce získáte 12měsíční záruku., která se vztahuje i na náhradní díly. Pokud se námi namontovaný tlumič během této doby rozbije, vyměníme vám díl opět zdarma.

Chcete-li si objednat výměnu tlumiče, zavolejte nám nebo si vyžádejte zpětné zavolání. Do 15 minut po obdržení vašeho dotazu vám zavoláme zpět a probereme s vámi podrobnosti o závadě a případné příznaky abnormality. Naši technici k vám mohou přijet v den objednání služby nebo v době, která vám vyhovuje.

Všechny výhody v jedné aplikaci

Velmi rád pracoval s Alexey, 100% doporučuji! Rychlá odpověď na můj problém se strojem, video vysvětluje problém. Přijel ve smluvený čas, dokonce i trochu předem, ale to je úleva. Vypracováno jasně: nejprve zkontroloval, že vše funguje správně. také

výměna, gorenje

Skvělý řemeslník, odborník ve svém oboru: přijel v dohodnutém čase, pracoval s jistotou, cenu materiálu a práce okamžitě nazval, žádné stížnosti na kvalitu práce. Práce probíhaly ve dvou předem dohodnutých fázích, tj. nejprve proběhla generální. více

Toto byl druhý telefonát na opravu pračky a několik telefonických konzultací s dalšími mistry. Všichni jednohlasně prohlásili, že tento stroj je třeba opravit. Kluci přišli, pracovali asi hodinu a práci odvedli doma. Bylo to velmi. více

READ  Jak odstranit zámek z trouby Gorenje

Mistr si nevzal peníze! Doporučené stránky! Honest. Přijel se podívat, provedl diagnostiku, identifikoval problém a opravu provedl asi za 40 minut. Řekl, že bude potřebovat další návštěvu následující den. Nedostal žádné peníze. Přijel druhý den, hotovo asi za 20 minut. Zapnul jsem ho a zase ho zapnul. více

ledna 2022 m. Paveletskaya, Serpukhovskaya, Dobryninskaya, Oktyabrskaya, Polyanka, Tretyakovskaya, Novokuznetskaya

Jak zavolat opraváře praček Gorenje?

Pro návštěvu technika, který provede diagnostiku s následnou opravou vašeho stroje Gorenje, nás kontaktujte telefonicky 7 (495) 134-19-02 nebo prostřednictvím poradce na webu. Při potvrzování žádosti budeme potřebovat následující informace:

 • vaše bydliště;
 • výhodná doba návštěvy (můžeme vás zastihnout do 30-40 minut);
 • Název modelu vašeho stroje a rok výroby (pokud je to možné);
 • obecný popis problému.

Běžné problémy praček Gorenje

Pračky slovinské značky si zaslouží status odolného domácího spotřebiče. Ale každý mechanismus se opotřebuje. Oprava pračky Gorenje je nutná z důvodu nedodržení provozních předpisů, použití špatně filtrované vody, kolísání napětí. Typické poruchy:

 • Porucha topného tělesa;
 • Opotřebení ložisek, tlumičů;
 • porucha elektronického modulu;
 • Porucha drenážního čerpadla;
 • selhal zámek střešního okna.

Známky abnormálního provozu není těžké rozpoznat. Nepřehlížejte hučení, samovolné vypínání, zvýšené vibrace, neúplné vypouštění vody po praní, prodlouženou dobu cyklu. To vše jsou příznaky poruch, které vyžadují neodkladný odborný zásah.

Drobné poruchy netrvají dlouho. Rozsáhlé poruchy, které vyžadují demontáž skříně, obnova elektronických součástek trvá déle. Pokud celkové náklady nejsou racionální, opravář praček Gorenje vás informuje a doporučí vám nový model.

Můžete získat rady ohledně pokládání prádla, změkčování vody a preventivních opatření k prodloužení životnosti pračky.

Naše služby

Obnovení provozuschopnosti jednotky začíná diagnostikou. Jedná se o základní, neplacenou službu. Po identifikaci vadných dílů se určí příčiny závad.

 • Výměna filtrů, hadic a ventilů;
 • čištění trysek;
 • Vyměňte kartáče, řemen motoru;
 • Výměna topného tělesa;
 • nastavení nebo firmware elektronické jednotky.

Mistra pro opravy praček Gorenje můžete kontaktovat telefonicky, prostřednictvím formuláře na webových stránkách. Pracujeme rychle, abyste nemuseli trpět nepříjemnostmi.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS