Výměna skla pro plynovou varnou desku

Vyměňte sklo na varné desce

Specialisté servisního střediska „Clever Master“ dokáží opravit varné desky všech značek bez ohledu na složitost poruchy. Skla varných desek jsou vyměňována s maximální péčí v souladu se specifikacemi výrobce.

Základní termín. 6 měsíců, prodlouženo. až 3 roky!

Více než 93 % oprav v letošním roce provedli naši řemeslníci doma.

Vypracování formálního odhadu, ve kterém jsou podrobně popsány jednotlivé kroky.

Za návštěvu nemusíte platit. Tato služba je zcela zdarma.

Proč je sklo varné desky prasklé?

Výrobci tvrdí, že sklokeramické varné desky vydrží zatížení až 25 kg na cm2. To ale neznamená, že nemůžete být opatrnější. Návod k použití těchto spotřebičů je následující. Nedodržení bude mít za následek poškození. Aby nedošlo k prasknutí varné desky, nesmí být sklokeramické varné desky prasklé:

 • upuštění těžkých předmětů na povrch. hrnce, pánve (někdy stačí k odštípnutí nůž upuštěný svisle špičkou dolů);
 • Zapněte několik hořáků na plný výkon současně;
 • Nechte teplotu zapnutou po delší dobu;
 • polévejte horkou varnou zónu studenou vodou (to neplatí pro malé stříkance);
 • vysypete na něj cukr, který se rychle rozpustí. po očištění povrchu se v materiálu objeví drobná poškození, která snadno způsobí praskliny;
 • položte pánev na neočištěný povrch; pokud se přilepí, odlepí se i s částí skleněné pánve;
 • nechat vařící cukrový sirup bez dozoru, a tím spíše. džem, pokud přeteče, není možné je odstranit bez mikroporanění panelu;
 • vařte jídlo v hliníkovém nádobí s plochým nebo konkávním, nikoli však vypouklým dnem;
 • používat k údržbě abrazivní materiály, poškrábou povrch, vytvoří se mikrotrhliny. způsobí vážné poškození;
 • k čištění používejte tvrdé houby. je třeba používat sklářské houby a drátěnky.

Ale i když to všechno neuděláte, praskání je nevyhnutelné, pokud je sklokeramická deska původně nainstalována nesprávně: je položena v jedné rovině s okraji. Při roztažnosti způsobené teplem vzniká v materiálu napětí a následkem toho vznikají trhliny.

Pokud se sklo varné desky rozbije, může být příčina poškození určena podle typu poškození:

 • Při nárazu jsou trhliny rozvětvené, s čárkami;
 • při přehřátí se objevují ve varné zóně a směřují k okrajům;
 • Střed panelu je prasklý z důvodu chybné instalace.

Existuje několik typů poškození varné desky: malá tříska v rohu nebo prasklina, která prochází celým povrchem a spojuje nosníky. Bez ohledu na jejich velikost je však vaření na nich nebezpečné:

 • varná deska nefunguje správně;
 • Teplo uniká škvírami;
 • se zvětšuje velikost trhlin;
 • hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem, zejména pokud se mokré pánve dotknete rukama.
výměna, skla, varnou, desku

Bez ohledu na rozsah poškození se varná deska nesmí používat.

Pokud se varná deska rozbije, co musíte udělat? Existují pouze 2 možnosti: vyměnit panel za nový, opravit poškození. Výběr je dán velikostí trhliny a schopnostmi majitele. Existuje i třetí možnost, která je šetrná: panel a někdy i varná deska se vymění v servisním středisku na náklady výrobce, pokud je záruka ještě platná. To je možné, pokud je to způsobeno výrobní vadou. Pokud sklokeramická varná deska praskla v důsledku nesprávného používání varné desky, bude nutné ji vyměnit.

Oprava odštípnutého povrchu varné desky

I drobné škrábance se mohou stát velkým problémem: sklokeramický varný povrch popraská. Drobná poškození lze opravit dvěma způsoby:

 • pokryjte měkký hadřík pastovitou směsí sody a vody, krouživými pohyby povrch vyleštěte a zbytky setřete suchým ručníkem;
 • použijte přípravek určený k leštění kovových povrchů, pokryjte jím vatový tampon a otřete horní část desky; zbytky odstraňte papírovou utěrkou.
READ  Jaké nádobí je vhodné pro varnou desku

Před použitím zařízení je třeba vyzkoušet jeho funkci na malé ploše. Pokud je vše v pořádku, pokračujte v odstraňování mikropoškození.

Co lze dělat, pokud varná deska praskla a zasáhla varnou plochu?? Nejlepší možností je přivolat odborníka. Pokud umíte pracovat se sklem a lepidlem, můžete poškození opravit sami. Základním požadavkem na použité materiály je tepelná odolnost. Budete potřebovat:

 • Lepidlo. silikátové, Cosmophen (pokud není místo poškození zahřáté nad 50 stupňů) nebo kyanoakrylátové;
 • silikon;
 • Kousky skla o rozměrech 4-5×9 cm
 • epoxidové pryskyřice;
 • Hliníkový plech podle velikosti trhliny;
 • gumovou stěrkou;
 • Alkohol, benzen nebo aceton k odmaštění.
 • Odpojte panel od napájení.
 • odstranění panelu.
 • Opravu začněte důkladným odmaštěním.
 • Naneste lepidlo na trhlinu.
 • Vyztužte obvod skla (ale ne pod hořáky) kousky skla a utěsněte je silikonem.
 • Pokud chybí sklokeramické prvky, prázdná místa se vyplní epoxidovou pryskyřicí.
 • Místo třísky se zpevní připravenou hliníkovou deskou, která se přilepí pod trhlinu.

Po zatuhnutí pryskyřice a vytvrzení lepidla se panel opět sestaví.

Výměna varné desky

Lidé mají často řadu otázek, když to potřebují udělat. Připravili jsme odpovědi na tyto otázky.

Kde vyměnit varnou desku

Zjistíte, že sklo je prasklé nebo je jeho povrch rozbitý? Nejste si jisti, co dělat? Pro výměnu varné desky se musíte obrátit na odborníka!

Existují specializovaná střediska pro opravu spotřebičů.

Mohou to být zástupci společností, které vaši varnou desku vyrábějí. Velké značky jako Hotpoint, Bosh, Maunfeld mají jistě pobočky ve všech velkých městech.

Můžete se také obrátit na opravnu spotřebičů. Zabývají se širokou škálou poruch různých značek.

výměna, skla, varnou, desku

Důležité! Než požádáte o pomoc servisní firmu, ujistěte se, že má přímý přístup k výrobci vaší elektrické varné desky.

K výměně varné desky potřebujete sklokeramickou varnou desku. Nejsou volně k dispozici, a proto je lze zakoupit pouze u výrobce.

Způsob výměny skla

Pro výměnu prasklé varné desky se používá následující postup.

Objednávka

Servisní středisko lze obvykle objednat na dálku. Například telefonicky od operátora. Také vám přesně řekne, kdy máte čekat na technika.

Diagnostika

Před zahájením prací je vždy posouzena škoda. I když se vám zdá, že je vše jasné, mohou se skrývat některá úskalí. Je lepší svěřit záležitost odborníkovi.

Schválení připravovaných prací

Po provedení diagnostiky servisní technik zákazníkovi přesně sdělí, co je třeba vyměnit. Také vám přesně řekne, co je třeba udělat a kolik to bude stát.

Další fáze začne až poté, co se dozvíte všechny podrobnosti a souhlasíte s plánem nadcházející opravy.

Oprava

Pokud jde skutečně jen o výměnu prasklého skla, trvá tento proces několik hodin. Zvenku vypadá poměrně jednoduše. Vyžaduje však použití speciálního vybavení, originálních náhradních dílů a dobré dovednosti.

Přijetí práce

Závěrečnou částí celého procesu je kontrola fungování povrchu.

Důležité! Vezměte prosím na vědomí, že servisní střediska obvykle poskytují na svou práci záruku v délce jednoho až dvou let, v závislosti na společnosti.

Tato částka závisí na několika složkách: ceně potřebných náhradních dílů, ceně práce. Za naléhavé opravy může být účtován příplatek. Servisní střediska však obvykle provádějí diagnostiku zdarma.

Nejprve se posoudí složitost práce, kterou je třeba provést. Okamžitě

Náklady na výměnu varné desky tak činí přibližně 50-60 % ceny nové varné desky.

Výměna skla varné desky

Nalezeno 275 servisních středisek pro výměnu varných desek.

Jak si objednat technika varné desky pro vaši domácnost

Objednat si návštěvu je velmi snadné. stačí si vybrat způsob, který vám nejlépe vyhovuje.

Za nejpřijatelnější formu se považuje telefonický hovor. Popíšete povahu poruchy a adresu varné desky. Obsluha může požádat o údaje o varné desce, které pomohou identifikovat originální náhradní díly. Po obdržení všech informací vám poskytneme cenovou nabídku. Pokud jsou informace neúplné, operátor nabídne objednání primární diagnostiky.

READ  Jak připevnit varnou desku k pracovní desce

Pokud se necítíte dobře při telefonickém hovoru, využijte online službu na pravé straně webových stránek. Ve vyskakovacím okně podrobně zadejte důvod ošetření a vyčkejte na odpověď hlavního pracovníka.

Vyjíždíme na opravy povrchů v kterékoli čtvrti Moskvy a Moskevské oblasti:

Další informace získáte na těchto adresách: Koroljov, Chimki, Puškino, Mytišči, Balašicha, Ščelkovo, Krasnogorsk, Vidnoje, Reutov, Dzeržinskij atd.

WAO, YUVAO, YUZAO, ZAO, ZAO, SAO, SWAO, ZAO, WAO.

Všechny díly a komponenty jsme si přivezli s sebou.

8 /495/ 506-81-52. KAŽDÝ DEN SE TĚŠÍME NA ZPRÁVU OD 9 HODIN.00 BC 21.00

Mistr Pogrebnjak S. В. Přijel včas, zdvořilý, problém rychle vyřešil. Společnost pracuje poctivě. Kdyby všechny společnosti z jiných odvětví pracovaly stejným způsobem, byla by naše země v pořádku! DĚKUJI VELKÝMI PÍSMENY.

Dobrý den. Podali jsme žádost o opravu elektrického sporáku. Pán přišel ještě téhož dne. Za několik hodin. Byl zdvořilý a ochotný. O profesionalitě firmy nebylo pochyb. Udělal to rychle a velmi kvalitně, dorazil včas. Nemusel jsem čekat a dělat si starosti. Se službami, které jsme obdrželi, jsme velmi spokojeni. V budoucnu plánujeme vyhledat pomoc pouze tam. Přečtěte si kompletně.

Na konci listopadu 2020 se náhle rozbila trouba na elektrickém sporáku „Gefest“. Večer jsem zavolal do A-Iceberg One Stop Service a operátorka ihned přijala objednávku a předem si ujasnila podrobnosti. Odpověděl opraváři a řekl, že druhý den přijde opravář diagnostikovat problém s předchozím telefonátem. A tak se stalo. Pán ráno zavolal zpět, oznámil přibližný čas svého příjezdu a ve stanovený čas dorazil. demontoval pec, zjistil závadu a po mém souhlasu požádal o požadovaný díl. Druhý den zavolal technik a řekl, že je připraven přijet na konečnou opravu. Měl bych poznamenat, že díl (spínač trouby) byl vyměněn za lepší než původní (byl kovový, ne plastový). Mistr Vladimír udělal vše co nejrychleji a nejefektivněji. Při placení byla zohledněna sleva 5 %, což bylo potěšující. (ÚČTENKA 51861, NÁZEV PRÁCE A MATERIÁLŮ). 374514) Přečíst v plném znění.

Rád bych poděkoval společnosti A-Aisberg za perfektně odvedenou práci. Zvláště bych chtěl poděkovat mistru Litviněnkovi V. Н. Opravy trouby Zanussi jsou prováděny rychle a efektivně. Měl s sebou všechny potřebné náhradní díly. Děkuji!

výměna, skla, varnou, desku

Aisberga známe již dlouho, ale v nepřítomnosti. (Operátorka odpověděla rychle, v blízkosti byl servis, stejně jako několik referencí od přátel a nakonec i mé oblíbené magnety)) Proto, když otázka zněla: kam jít?? Použili jsme tento magnet (který mimochodem poskytuje slevu) a zavolali jsme Aisberg. Měli jsme problém s elektrickým sporákem: jeden z hořáků, ten nejběžnější s přepínačem velikosti plotýnky, přestal správně fungovat a vše se vařilo a pálilo i při minimálním nastavení. Takže už se nedalo normálně vařit. Operátor odpověděl rychle. Ptali se na všechny podrobnosti: jaký druh vařiče, co nefunguje atd. Vytvořil objednávku a bylo mu řečeno, že ji dnes předá servisnímu týmu. Mechanik mu zavolá, aby upřesnil podrobnosti a domluvil si návštěvu. Opravdu: během hodiny zavolal technik, mluvili jsme, orientoval se na náklady, ale přesně. po stanovení diagnózy. Během jednoho dne (poměrně rychle) přijel, provedl diagnostiku, diagnostikoval náš sporák, seznámil nás s ceníkem, díl byl u nás. Spálený vyměnil (v kuchyni odpojil proud z rozvaděče) a starý si nechal na památku (to je mimochodem důležité). Nefunkční díly by měly zůstat zákazníkovi, ne být odebrány. Znám tuto špatnou praxi od lidí, které znám). Pracoval velmi čistě, rychle a profesionálně. Bez dalších okolků a v plném souladu s dnešními hygienickými předpisy. Varná deska je opět v normálním provozním stavu a co je důležité, máme záruku na provedenou práci (což vám žádný kontakt z fór a platforem pro vyhledávání soukromých elektrikářů apod. neposkytne).

Volal jsem společnosti kvůli opravě elektrického sporáku. Technik dorazil v den poptávky. Oprava proběhla rychle. byla uvedena doporučení pro další použití.

Chci vyjádřit poděkování společnosti A-Aisberg Service za kvalitní práci, stejně jako mistru Solncevovi D. Г. Moje trouba nefungovala a technik přijel rychle, byl zdvořilý a vysvětlil problém a řešení. Opraveno rychle, je zde záruka, vše funguje, velmi spokojený! Nyní doporučuji tuto službu přátelům, protože jsem viděl kvalitu. Přečtěte si kompletně.

READ  Jak stoupá tlak v kotli

V listopadu 2020 jsem si objednal u společnosti A-Aisberg (webové stránky http://www).Servis varných desek a vestavných trub iceberg/). Osvědčení o údržbářských službách 007277. Slušná operátorka přijala objednávku, po chvíli mi zavolal zpět technik, se kterým jsme se domluvili na čase. Vše bylo provedeno efektivně a rychle (tentýž den). Běžné ceny. Jsem velmi šťastná! Tuto společnost používám neustále a nikdy jsem nebyl zklamán. Doporučuji všem!! Přečtěte si všechny podrobnosti.

výměna, skla, varnou, desku

Volání na opravu plynové varné desky (požadavek 369432). Příjemný a zdvořilý zaměstnanec, vysvětlil a vysvětlil vše o poruše a jak vyřešit problém. Opravil to dost rychle, bude volat znovu. máte k vařiči otázky i po jeho použití, ale nemohli jste je předvídat při opravě zařízení. Přečtěte si kompletně.

Sklo na varné desce je rozbité. nahradíme!

Naše společnost zajišťuje také výměnu skel varných desek všech značek a modelů (Bosch, Electrolux, AEG, Ardo, Ariston, Beko, Bompani, Candy, De Dietrich, Fagor, Gaggenau, Gorenje, Hansa, Hitachi, Hotpoint-Ariston, Ikea, Ilve, Indesit, Kaiser, Korting, Krona, Kuchenchef, Kuppersberg, Kuppersbusch, Lex, Midea, Miele, Nardi, Neff, Ore, Panasonic, Samsung, Schaub Lorenz, Siemens, Smeg, Teka, Weissgauff, Whirlpool, Zanussi, Zigmund Shtain atd.д.) s dokonalými rozměry a dokonalou perforací. Cena služby se vypočítává individuálně v závislosti na složitosti práce, výrobci materiálu, vaší lokalitě.

Mistr naší společnosti přijíždí do domu v kterékoli čtvrti Moskvy a regionu. Čas je s vámi předem dohodnut.

Užitečné články

Pračka neoplachuje Moderní pračky mají široký výběr pracích režimů, některé přístroje umí prát i boty. Funkce oplachování je k dispozici téměř u všech modelů, dokonce i u těch základních. Často se však majitelé praček setkávají s tím, že máchání nefunguje, a v důsledku toho je prádlo dodáno celé v pěně a pracím prostředku. Co dělat, když.

V pračce je spousta knoflíků a kostic podprsenky. To se projevuje charakteristickými příznaky. řinčením, skřípáním, nepříjemnými zvuky, které tam předtím nebyly. Tyto předměty obvykle zůstávají v bubnu. je snadné je vytáhnout. Ukážeme vám, jak to udělat a proč byste je neměli nechávat v bubnu.

Jak odstranit pěnu z pračky Praní prádla v pračce zahrnuje řadu úkonů. musíte vložit špinavé prádlo do nádrže, zvolit příslušný režim praní a kliknout na tlačítko „Start“. Hlavní výhodou praní v pračce. nemusíte kontrolovat proces, můžete dělat jejich podnikání, a po skončení procesu stačí pověsit již čisté oblečení. Někdy je proces.

Pokud jste energičtí, zodpovědní a samostatní!

Máte zkušenosti s opravami domácích nebo komerčních spotřebičů, pak se připojte k naší nejsilnější lize odborníků na spotřebiče! Zavolejte nebo pošlete životopis.

Sekvence oprav domů

Mistr přijíždí v přesně stanovený čas, přizpůsobí se vašemu rozvrhu. Další:

 • Blokuje plynový ventil.
 • Opatrně demontuje panel, částečně jej rozebere a zkontroluje.
 • Provede úplnou diagnostiku varné desky, vypracuje výkaz prací, které je třeba provést, a dohodne se na něm s klientem.
 • Opravy.
 • Montáž a instalace domácích spotřebičů na místě, připojení k plynové síti.
 • Kontrola varné desky v různých režimech za přítomnosti zákazníka.
 • Záruční list byl napsán na hlavičkovém papíře společnosti.

Po dokončení opravy vám mistr poskytne odborné rady ohledně správného fungování varné desky a poradí vám, jak se v budoucnu vyhnout poruchám.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS