Vysavač Bosch bliká červeně a modře

Problémy s moderními vysavači, které lze vyřešit mrknutím oka

Každých 24 hodin obdržíte jeden článek do své schránky. Připojte se k nám na u.

Vysavač. Nepostradatelná pomůcka do každé domácnosti. Je to však spotřebič, který se někdy chová podivně. a to neznamená, že je vadný. Tento průvodce vysvětluje, jaké problémy s vysavači lze velmi rychle vyřešit.

Červená kontrolka výměny filtru nebo sáčku bezdůvodně bliká

Pokud je světlo uprostřed fotografie červené, nespěchejte do servisu. Jen zkontrolujte, zda se v něm netvoří podtlak.

Pokud jste si jisti, že váš moderní vysavač není přeplněný a filtrační sáček není starý, a pokud uvidíte blikat červenou kontrolku, nespěchejte do servisního střediska. Jde o to, že tato kontrolka začíná blikat, protože vysavač z nějakého důvodu nevysává prach. Znamená to, že je něco v cestě. Někdy se může stát, že v trubkách vysavače uvízne obyčejná sirka. Odpojte ho od sítě, vyfoukejte ho.

Existuje však ještě jeden oblíbený důvod pro váš alarm vysavače. Pokud bliká červená kontrolka, zjistěte, co vysáváte. Není linoleum? Linoleum není přilepeno k podlaze, ale leží samostatně, pouze je připevněno k obvodovým stěnám lištami. Pokud máte nový a velmi výkonný vysavač, může se stát, že i při nejslabším nastavení začne linoleum zvedat vlivem tažné síly, čímž vznikne podtlak a vysavač prach jednoduše nezachytí. Abyste tomu předešli, nezapomeňte používat režim rovné plochy s uvolněným kartáčem, a pokud se vám i v tomto režimu linoleum nasává a výsledkem je vysávání a neschopnost vysát prach, otevřete okénko na trubici na vhodný rozsah.

Vysavač žárovky netáhne, přestože žárovka není naplněna až po okraj

Pokud je žárovka prázdná a vysavač přestane táhnout (obvykle u starých vysavačů), pak něco blokuje část trubice nejblíže ke kartáči. Je téměř nemožné ji vyfouknout. Mohlo by se tam však nahromadit zvláštní hnízdo tuhých žmolků. Důležité pro domácnosti s chlupatými kočkami a psy. Pořiďte si háček na vázání kování. A pokud nechcete utrácet peníze, vyrobte si podobný háček ze silného drátu a zaveďte ho do odpojeného kartáče. Je docela možné, že váš drátěný háček vytahuje skutečné hnízdo tuhých žmolků. Problém je vyřešen, Hoover resuscitován!

Robotický vysavač nemá rotující kartáče

Převážná většina robotických vysavačů má jeden nebo dva boční kartáče. A některé modely mají turbo kartáč. Není překvapením, že jednou z nejčastějších příčin poruch je poškozený kartáč. Pokud váš boční kartáč nefunguje nebo se turbokartáč netočí, je pravděpodobně jen zanesený nečistotami, prachem a příliš velkým množstvím vlasů a chlupů. To je také důvod, proč může selhat jedno nebo obě kola současně. Proto je třeba košťata a kola pečlivě oddělit a pravidelně důkladně čistit. Kartáče jednoduše rozeberte a odstraňte nahromaděný prach a žmolky. Problém bude vyřešen.

READ  Kotel Bosch 6000 Jak zvýšit tlak

Robotický vysavač neustále naráží do věcí nebo se náhle zastaví

Jen se připravte na to, že na této podlaze nemusí robotický vysavač vůbec fungovat. /

Pokuste se odpovědět na otázku: do jakých barevných objektů robot neustále naráží a na jakém barevném patře se zastavuje? A nyní pro ty, jejichž odpověď COLOR BLACK. Černá podlaha je slabým místem většiny automatických úklidových robotů. Téměř od každého uživatele slyšíte, že jejich robotický vysavač nefunguje na černé podlaze a nevidí tmavý nábytek, vždy do něj řeže.

Jen málo produktů je schopno navigovat ve tmě. Tuto vlastnost chytrých vysavačů nelze označit za poruchu, ale spíše za nevýhodu všech robotických zařízení. Výrobci domácích spotřebičů se jednoduše domnívají, že černé podlahy a černý nábytek jsou příliš truchlivé na to, aby měly své místo a líbily se obyvatelům planety Země. Váš robot je v pořádku. Ale. C’est la vie!

Potřebuji pomoc?

Máte dotaz týkající se společnosti Bosch a odpověď není v příručce? Zde položte svou otázku Úplně popište problém a jasně položte svou otázku. Čím podrobněji problém nebo otázku popíšete, tím snáze vám ostatní uživatelé Samsung Galaxy A7 poskytnou vyčerpávající odpověď.

Uvolnilo se upevnění, lze ho opravit?? Kolik to bude stát?

Dobrý den,! Přístroj přestal fungovat a na nabíječce střídavě bliká červená a modrá kontrolka, co mám dělat??

Ztratil jsem nabíječku k vysavači Bosch Readyy’y Serie 2. Který z nich se hodí pro tento model??

Lze filtry čistit pod tekoucí vodou??

Dobrý den, ! Prosím, řekněte mi, zda se u tohoto vysavače vypínače?

Bosch Readyy’y Serie 2 BCHF220B Specifikace

Níže naleznete údaje o výrobku Bosch Readyy’y Serie 2 BCHF220B a uživatelskou příručku.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Odpověď na vaši otázku v příručce nenajdete? Odpověď na vaši otázku naleznete níže v našich často kladených dotazech o Bosch Readyy’y Serie 2 BCHF220B.

Váš vysavač Bosch může ztrácet sací výkon z následujících důvodů:. Sací výkon není nastaven na maximum. Přeplněná nádoba na prach nebo prachový sáček. Ucpaná hadice, kartáč nebo trubka

Čistý filtr je nezbytný pro udržení sacího výkonu vysavače. Proto ji pravidelně kontrolujte. Ucpaný filtr snižuje sací výkon a zvyšuje spotřebu energie.

Běžný způsob řešení nepříjemných pachů. Nalijte trochu pracího prostředku do koše nebo sáčku na prach.

Související uživatelské příručky

Bosch Readyy’y Serie 2 BCHF220B

Bosch Readyy’y BBH22041

Bosch Serie 2 BGB2X111

Bosch Readyy’y BCHF216B

Bosch Readyy’y BBH2P14L

Bosch Readyy’y BBH218LTD

Bosch Flexxo Serie 4 BBH3211GB

Bosch Unlimited Serie 6 BCS611AM

Bosch Unlimited Serie 8 BBS812AM

Bosch Readyy’y BCHF216S

ManuályPDF. url

Hledáte pokyny? ManualsPDF vám zajistí, že během několika sekund najdete to, co potřebujete. Naše databáze obsahuje více než 1 milion PDF příruček od více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nové verze příruček, takže vždy najdete to, co hledáte. Je to tak jednoduché: stačí zadat název značky a typ výrobku do vyhledávacího řádku a okamžitě a zdarma se vám zobrazí potřebné pokyny.

READ  Co je HEPA filtr z vysavačů

Můžete mi pomoci??

Máte dotaz týkající se společnosti Bosch a odpověď není v příručce? Zde položte svůj dotaz Uveďte úplný popis problému a jasně formulujte svůj dotaz. Čím podrobněji popíšete svůj problém nebo otázku, tím snáze vám ostatní uživatelé Samsung Galaxy A7 poskytnou vyčerpávající odpověď.

Dobrý den. Zvuk je tlumenější, jako by byl silně ucpaný, i když je zcela vyčištěný. Také se přestal točit kartáč. Hoover je starý přesně jeden rok, používaný pouze v bytě na laminátové podlaze.

Dobrý den,! Kartáčové válce běží, i když je vysavač vypnutý Co by mohlo být příčinou problému??

FILTROVÁ MYŠKA

Otočte filtr v přívodu vzduchu a mimo výstup vzduchu, dokud není výstup vzduchu vypnutý.

Pokud se vyskytne problém, dveře se otevřou a zavřou

Nepřipojujte se ke snaze ovlivnit osud bojovníků. Mezitím

Konečný protějšek v souladu s pokyny uvedenými v dokumentu

Pokud lze kůži odstranit, může být nutné odstranit kartáče.

Spodní část přístrojové desky tvoří polotovar z uhlíkových vláken.

Dávejte pozor, jak používáte ruce. To může být výzva

ochabnutí kůže. R o z h o d n u t í o z n a č e n í p r o s t ř e d n i c t v í m o ž n o s t i p ř i p r a v i t e l s t v í p r o s t ř e d n i c t v í

vysavač, bosch, bliká

Vaše chyba není na seznamu nebo nevíte, co je špatně?

Náš odborník vám poradí s jakýmkoli tématem! Zanechte nám své kontaktní údaje nebo nám zavolejte

Kvalifikovaný technik Bosch může být přivolán do 30 minut nebo dle vašeho uvážení mezi 9:00 a 22:00.

Žádosti přijímáme telefonicky na čísle 7 (495) 138-44-95 od 7:00 do 24:00 nebo prostřednictvím formuláře pro zpětné volání na webových stránkách 24 hodin denně.

Diagnostika závad spotřebičů Bosch do 60 minut

Provádění bezplatné diagnostiky hardwaru nebo softwaru pomocí specializovaného vybavení. Diagnostika je nezbytná pro zjištění přesné příčiny závady. Teprve po diagnostice technika lze stanovit čas a náklady na opravu.

Diagnostika je nezbytná pro určení přesné příčiny poruchy. Technik vám poradí, jak dlouho bude oprava trvat a kolik bude stát.

2letá záruka na provedené práce a použité příslušenství.

Po dokončení opravy vystaví specialista servisního střediska záruční list na 2 roky s razítkem společnosti.

Originální díly Bosch

K dispozici jsou pouze originální díly Bosch za cenu výrobce. Vždy skladem. Při objednávce opravy vám technik přinese vše potřebné.

Oprava vašeho stroje do 4 hodin

Technik vám sdělí odhadovanou dobu opravy nebo můžete zavolat na naši infolinku 7 (495) 138-44-95 a získat další informace

Praktické testy

Vysavač jsme otestovali v provozu, abychom změřili jeho výkon a zjistili, jak dobře si vede v terénu.

vysavač, bosch, bliká

Maximální výkon

Jakmile je váš produkt plně nabitý, přepneme jej do režimu turbo. Dostatečná výdrž baterie pro 11,5 minuty nepřetržitého a důkladného vysávání při maximálním výkonu s motorizovaným pohonem kartáčů. Tím se kompletně vyčistily podlahy třípokojového středně velkého bytu (70 m²).

Tato doba rozhodně nestačí na generální úklid, ale výdrž baterie je podstatně delší než výrobcem udávaných osm minut.

Minimální výkon, dlouhotrvající čištění

S běžným napájením a motorovým kartáčem jsme naměřili maximální dobu nepřetržitého čištění 34 minut. o 4 minuty déle, než bylo původně uvedeno v prospektu.

vysavač, bosch, bliká

Po plném nabití baterie jsme opět začali s minimálním výkonem a přepnuli jsme z podlahové hubice na nástavec na štěrbiny. Jedno nabití stačilo na vyčištění veškerého čalouněného nábytku a těžko přístupných míst v bytě po dobu 38 minut. To je o osm minut delší doba, než jakou doporučuje výrobce.

READ  Vysavač Kirby a porovnání s jinými vysavači

Čištění interiéru vozidla

Pohotovostní doba je více než dostatečná k úplnému vyčištění interiéru velkého kombi po týdnech cest mimo město. Je dostatečně výkonný, aby odstranil všechny druhy nečistot, písek, listí, suché jehličí a cigaretový popel z interiéru, koberců a těžko přístupných míst. Několik drobných mincí, které uvízly ve škvírách sedadel, vysavač také dychtivě a s potěšením spolkl. Pro těžko přístupná místa se vysavač používal bez nástavců, zatímco kartáčový nástavec byl velmi užitečný pro čištění sedadel a koberců.

Chytrý Bosch)

Dobrý den všem! Dříve jsem oznámil jeho boj s vysavačem) Obecně platí, že podstata je to, že před dlouhou dobou koupil vysavač Bosch pro domácnost, rozhodl se vyzkoušet typ kontejneru, zpočátku bylo vše v pořádku, ale pak asi 4-5 měsíců později začal „přehřívat“ často, vizuálně filtr není příliš, že a špinavý byl. Vysavač jsem poslal do servisu, když byl v záruce. Tam, kde mi dali verdikt vyměnit lamelový filtr, by to bylo v pořádku, ale cena 6tr s dodáním, to je trochu drahé pro filtr, který trval 4-5 měsíců. A to i přesto, že samotný vysavač stál 12 a něco. Zkoušel jsem čistit filtr, zhoršilo se to, čištění filtru se aktivuje častěji, vypadá to tak, že když vysáváte 5-10 minut, vypnete motor vysavače, zapnete motor na čištění filtru, tak třikrát, pak výkon klesne na 3-5% a dokud ho nevypnete a znovu nezapnete, výkon se nezmění. Pokusil se odstranit filtr nebo dát jiný, takže tento mor trvá a okamžitě skidet sílu) na 50% (Mimochodem fotografie bude viditelný bílý ventil. ) V poslední době jsem se unavil, že vysavač začal jít do čištění ještě rychleji, ne každých 5-10 minut, a 2-3. To znamená, že není co vysávat. Protože záruka už dávno vypršela, rozhodl jsem se ho rozebrat a zkontrolovat, jestli je všechno zaprášené, včetně teplotního čidla. Když jste otevřeli vysavač, žádný teplotní senzor, Zjistil jsem) Tlakový senzor detekován. Skutečný trik společnosti Bosch, tento senzor je pro několik věcí: 1) ochrana před dětmi a těmi, kteří mají rádi to, co by nemělo být vloženo do vysavače))) 2) podmíněná ochrana proti přehřátí motoru. Funguje to takto. Jeden konec snímače s trubičkou je vložen do spojky před hadicí a filtrem a druhý konec je vložen do pouzdra před motorem. Pokud je tlak před motorem nebo filtrem příliš vysoký, dojde ke zkratu snímače. Obecně platí, že je to nutné, ale vše je navrženo tak, aby častěji měnit filtr) Vzhledem k tomu, že nemám žádné sexuální záliby pro vysavač)) jsem tento snímač na obou stranách a voila vše začalo fungovat normálně. Přidejte termočlánek a připojte ho k motoru, a pokud se příliš zahřeje, snižte výkon. Ale zatím to stačí, vysavač stejně nepoužívám dlouho a desetiminutové intervaly mi stačí už několik let)

| Denial of responsibility | Contacts |RSS