Vysavač Kirby a porovnání s jinými vysavači

Srovnání Hoover

Voda v přírodě zajišťuje čistotu a zdraví všeho živého. Nic nečistí tak jako voda.

Rainbow používá vodu jako filtr, přirozený a nejdokonalejší filtr.

Další vynález. odlučovač. Díky exkluzivní technologii zlepšuje separátor čisticí schopnost vody. Vyrobeno z vysoce odolných materiálů a otáčí se rychlostí 28 000 otáček za minutu., vytváří v nádrži skutečnou bouři. Prach a nečistoty se mísí s vodou. A mokrý prach nelétá! Vzduch je až z 99 % čistý.97%. V průběhu let dosáhla kombinace odlučovače vody úrovně čistoty, kterou nám závidí celé odvětví.

Nový Rainbow kombinuje sílu vody s HEPA filtrem. To dále zachycuje mikroskopické částice, jako jsou pyly rostlin, spory plísní, houby, bakterie stafylokoků, zbytky roztočů a mnoho dalšího. Výsledný stupeň čištění v novém filtračním systému je fantastický! Do vašeho domova vstupuje pouze čistý a čerstvý vzduch.

Odlučovač vody HEPA = Rainbow Clean World

vysavač, kirby, porovnání, vysavači

Hoover s prachovým sáčkem

Již více než 100 let je známý vysavač symbolem čistoty v domácnosti. Vědecký výzkum však ukázal, že tradiční metody čištění mohou poškodit lidské zdraví.

Bohužel ne každý ví, že vysávání představuje určité zdravotní riziko. Vysavačem lze odstranit pouze viditelné nečistoty. Ani ty nejdražší mikrofiltry a odlučovače prachu neřeší problém mikroprachu. Zachycují velké částice prachu a nečistot. Nejmenší částice, které jsou nejškodlivější, se dostávají do vzduchu, který dýcháme. Tomu se nelze vyhnout. Zejména mikroprach, který představuje závažný zdravotní problém. Dříve či později se s tímto problémem budeme muset vypořádat všichni.

Prach a nečistoty ucpávají filtry vysavače a rychle blokují proudění vzduchu. To snižuje průtok vzduchu, a tím i účinnost čištění. Filtry je třeba často vyměňovat, protože použitý filtr. zdrojem prachu a bakterií.

Čím hustší jsou filtry a čím větší je jejich počet, tím větší je potřeba výkonu motoru vysavače, a tedy i vyšší spotřeba energie. Výsledek je v podstatě stejný.

Vysavač Kirby

Mnoho našich zákazníků nás při předvádění nebo po telefonu žádá, abychom jim vysvětlili rozdíl mezi vysavači Rainbow a Kirby a jaké výhody má jeden vysavač oproti druhému.

princip fungování

Vysavače Kirby používají stejný princip filtrace jako běžné suché vysavače, tj.е. používá prachový sáček. Filtr není vzduchotěsný, takže se prachové částice mohou uvolňovat zpět do vzduchu. Přístroj je také vybaven velkým 6kilogramovým prachovým sáčkem, který je třeba při vysávání nosit s sebou. Kirby vydává při provozu velmi hlasitý zvuk.

Rainbow používá výkonný vodní filtr, přes který se prach jednoduše usadí ve vodní nádrži a nemůže proniknout do vzduchu. Po vyčištění stačí špinavou vodu spláchnout do odtoku. Vysavač Rainbow je mnohem tišší než vysavač Kirby.

Typy vysavačů Kirby

První generace vysavače Kirby byla uvedena na trh v roce 1935. Hlavním rozdílem bylo nožní nastavení výšky. Během 33 let prošel mnoha změnami a v roce 1968 byl uveden na trh poslední model první generace.

Druhá generace se vyráběla 20 let, od roku 1970 do roku 1990.

Nyní je k dispozici třetí generace, která byla kompletně přepracována a vyrobena ze zcela nových materiálů. Základní sada se skládá z 10 modulů.

Základní sada pro třetí generaci se skládá z 10 modulů

Tisíc maličkostí

Často si vybíráme jednu nebo druhou variantu na základě dalších funkcí. Možná nejsou tím nejdůležitějším, ale jsou zodpovědné za snadné používání. Odborníci zvažují vysavače a kontrolují jejich ovladatelnost, kluznost a schopnost vypořádat se s nečistotami na lištách.

Hmotnost

Podle měření byl nejlehčí z testovaných vysavačů Vitek (5,6 kg), nejtěžší Bosch BGS5ZOOO1 (8,92 kg). Čísla se zdají být podivná? Ano, může, protože v příručce je uvedeno pouze to, kolik váží hlavní jednotka, a váží kompletní modely. s tryskou, hadicí a filtry. Hmotnost čističe má velký vliv na další aspekt. Odborníci společnosti RosControl použili podvozkový dynamometr k měření síly, kterou musí uživatel vyvinout před tažením čističe po koberci.

Manévrovatelnost

Důležitým faktorem je, jak dobře čistič následuje svého majitele a nezasekává se ve dveřích. Na našem testovacím pracovišti byly simulovány dva typy pastí. V prvním případě musí těleso vysavače samo vyjet z rohu, ve druhém případě musí pokračovat v pohybu po tečném kontaktu s překážkou. V testu manévrovatelnosti měly přednost jednotky se skrytými kolečky. z nábytkových „pastí“ se snáze dostanou sklouznutím po hladkých stranách. Modely s velkými koly jsou obvykle zavěšeny právě za tato kola. V neposlední řadě je pro ovladatelnost vysavače a snadné čištění důležitá délka kabelu a trubice vysavače. Nejdelší šňůru. a tedy i nejdelší akční rádius „úklidu z jedné zásuvky“. testoval LG Kompressor VK89382HU (7,8 m), nejkratší byl kabel vysavače od Viteku (5,1 m). Pokud jde o délku trubky od rukojeti k hubici, zvítězil sáček Philips FC 9176 (1,33 m), nejkratší pracovní „rameno“ bylo u Dyson DC52 Animal Turbine (1,15 m).

Posuvné a soklové lišty

Vysavač Vitek VT-1848/BK klouzal po pracovní ploše nejlépe ze všech, velké modely Bosch se pohybovaly nejhůře. Odborníci také testovali schopnost vysavače čistit podél stěny nebo podlahové lišty a měřili nečištěnou plochu, kterou tryska zanechala. Nejlépe si vedl kompresor LG VK89382HU, oba modely Philips a Bosch BGS52530. Outsidery testu podstavců jsou modely od společností Vitek a Dyson.

Na základě kombinace výsledků průběžných testů se v kategorii komfortu nejlépe umístily modely Bosch BGS5ZOOO1 a Philips FC 9176. Samsung SC20F30WC byl nejchytřejší, ale nebyla to příliš dlouhá pracovní část (od rukojeti k trysce) a středně dlouhý síťový kabel, který mu bránil získat vysoké známky.

READ  Aplikace Mi home nevidí robotický vysavač

superbarok

Hračka. roztoči pro centrum pro astma pro děti.

Rozhodl jsem se o tom napsat, protože už mě nebaví pravidelně narážet na „investigativní žurnalistiku“ o tom, jak k někomu domů přišli drzí prodejci Kirby a snažili se mu prodat nějaký vysavač za obrovské peníze, strašili ho roztoči, astmatem a prachem.

Odkud se berou všechny ty lži o čištění vzduchu a super výkonu, které mají spotřebitele přesvědčit, že ve skutečnosti nejde o vysavač, ale o něco víc? Stojí Kirby nebo jiné stroje distribuované takovými sítěmi za peníze??

Zatím jsem se nesetkal s jediným textem, který by se snažil odhalit příběh této talentované ukázky, po níž se lidé snadno rozloučí se svými penězi a pak toho litují. Nikdo mi zatím přesně neřekl, v čem prodejci lžou a v čem mají pravdu (i když si to asi sami neuvědomují).

V polovině 90. let se v Rusku rozmohla společnost Herbalife. V souladu s nejlepšími tradicemi síťového marketingu. s písněmi a tanci a drogami, které stoupenci polykají a investují všechny své úspory do rozvoje sítě. Kromě senzačních společností Herbalife a Zepter však existovaly i další řetězce, které nabízely jiný produkt a měly jinou strukturu. Jeden z těchto řetězců. je Rainbow.Zde je tato kráska, prodaná za 2000 dolarů v roce 1996, tedy asi za 12 milionů, kdy minimální mzda, pokud se vůbec vyplácela, byla asi 100 tisíc. Doufám, že chápete, kdo si mohl takový stroj koupit, a to i na splátky. Ale přesto jsme si ji vzali.

Vysoká cena Rainbow umožnila, že síť nebyla tak gigantická a víceúrovňová jako ostatní. Výplata byla jednoduchá. 200 dolarů za stroj, ale pokud čtyři lidé, které jste do systému zapojili, uskutečnili za měsíc malý počet prodejů, dostali jste stroj. Můžete si ho nechat, můžete ho prodat.

Tato věc byla pro zákazníka jedinečná. Tehdy ještě nikdo netušil, že vzduch lze čistit vodou a odlučovačem. Můžete vysávat mokrý koberec.Nádherný design byl úchvatný a působil na představivost. Tehdy měli lidé doma litinové rakety a burany. Dělaly velký hluk, když se draly po schodech, nebo novodobé vysavače, které vypadaly jako rakve na kolečkách. Působivý byl samozřejmě i vibrační kartáček. Tak úžasnou kvalitu a spolehlivost komponentů dnes nenajdete ani v obchodě.

A samozřejmě, že ukázka takového vysavače byla z 90 % stejná jako ta, kterou předváděli prodejci Kirby, i když to nebyl Rainbow, kdo s tímto nápadem přišel.

Zeptáte se mě: „Tak jaký je mezi nimi sakra rozdíl??“ A řeknu vám, že Kirby ve srovnání s ním. je to pytel sraček.

Vysavač Rainbow měl oproti všem vysavačům výhodu v tom, že neměl filtr, což znamená, že se při vysávání neucpával. Do motoru se nedostává prach. Přes zuby odlučovače se do lopatek ventilátoru dostala jen silně znečištěná voda od líné paní domácí a po chvíli byl vysavač přikryt duralovým umyvadlem.Po včasném vyčištění baňky (spláchnutí do záchodu a nalití nové vody) vše fungovalo a funguje dodnes.Pro ty línější byla v přídavné sadě větší baňka. Tlak zkrátka neudržoval obří filtrační vak vypouštějící do atmosféry kilogramy horkého prachu, ale vodní filtr, který se snadno ovládal a rychle měnil. Slogan Rainbow: Nemáme žádný filtr, takže nejsme vysavač.Z těchto různých důvodů oba tyto vysavače po důkladném vysátí „normálním“ vysavačem k hrůze paní domácí vysaje z povrchu ještě trochu prachu.

Druhá pohádka, kterou vydali kirbisté: „je to čistička vzduchu“ (jsem si jistý, že to říkají) má také kořeny v 90. letech a nemá nic společného s Rainbow.

Aniž bych byl nějaký velký šprt, řeknu vám, co jsem viděl. Pro astmatiky mohou být výfukové plyny z vysavače a zbytky roztočů okamžitou a přímou cestou na jednotku intenzivní péče. Proto tak žijí. Viděl jsem byty astmatiků, kde jediným měkkým nábytkem byla pohovka, která se často vysávala tak, že se otevřela okna a nemocné dítě se odkoplo pryč.Už jste někdy pozorovali tříleté batole, jak při zvuku vysavače utíká rychlostí kočky do protějšího rohu bytu a zalézá pod stůl?? Už jsem ho viděl, ale nechci ho vidět znovu.Rainbow tedy fungovala tak, že nepředstavovala žádné nebezpečí pro astmatiky a ty, kteří by se mohli stát astmatiky zásadně požitím prachu. Měli šanci žít normálně. Mezi lidmi, kteří nebyli chudí, se to šířilo rychleji než samotná síť a některé byty měly Rainbow už před mým telefonátem. Tato vlastnost byla testována na lidech.

sergeitch byl i v osmnácti letech mazaný tvor, a tak, nemaje bohaté kontakty, rychle kontaktoval pediatra, který takové děti viděl, a mohl navštívit některé pacienty. Dělili se na tři typy: 1) neměli peníze, 2) už měli Rainbow a 3) nezajímalo je utrpení dítěte.

Nakonec však Rainbow samozřejmě neměl žádnou funkci čištění vzduchu.Mimochodem, Američané to vzali chytře a dali tam velký filtr, ale to kazí celý koncept „bez vysavače“.

Němci také nejsou žádní hlupáci a vytvořili si vlastní kopii. „Delfín“ chytrým otáčením lopatek separátoru. (Porovnejte design.).

Kde se vzala ta ukázka se vší tou mytologií o čištění vzduchu, super výkonnosti a snu ženy v domácnosti?? Proč všichni ti prodejci vysavačů říkají nesmysly o tom, že neprodávají vysavače??

A tady je její původ.O něco později začala po kancelářích Duhy tajně kolovat VHS kazeta s filmem-demonstrací z 80. let s burácivým překladem, na níž k tetě domů přišel muž a detailně předváděl podivný vysavač s kónickým filtrem (no, Buran a Buran), který vypadal jako ze hry Fallot. Ukázka trvala známých 45 minut a z 90 % se týkala toho, co jsme vám ukázali a řekli o Rainbow.Pravděpodobně marketéři „Duha“ nebo v Evropě nebo v Rusku, prostě ukradl demonstraci prodávat hloupé Sovki údajně megadevice, což není přesně to, co to bylo. A nyní Kirby dělá totéž, ale už úplně ztratil soudnost.

READ  Jak připojit Wi-Fi v chladničce LG

Vysavače Kirby nejsou v souladu s GOST!

Ve dnech 10. a 11. března 2016 se u okresního soudu v Balakovu projednávaly hned tři podobné případy. I. Černěv. Balakovo, kteří si od místního podnikatele zakoupili vysavač Kirby, model G10E Sentria, a nebyli se svým nákupem spokojeni, se rozhodli zařízení vrátit. Když jejich nároky vůči prodávajícímu (I. Chernyaev I.А.) zůstaly bez odpovědi, obrátily se ženy na soud.

Všichni si stěžovali, že stroj je příliš těžký, pomalu se s ním manévruje a je hlučný. Kromě toho jeden ze žalobců, L., filtrační sáčky nebyly předány. Druhý, F., A poukázal na to, že podle smlouvy měl výrobek širokou škálu funkcí a byl prodáván jako systém domácí péče. Při používání čističe si však ženy opakovaně stěžovaly, že nedokáže nasát vodu ani jinou tekutinu, jako to umí prací vysavače.

Vysavač Kirby, lidově nazývaný letecký vysavač, nebyl dost dobrý na to, aby stál více než sto tisíc dolarů. Forenzní zkoumání potvrdilo, že zařízení neodpovídá ruskému standardu GOST. Stroj proto nemohl být v oblasti certifikován a nebyl bezpečný pro lidské zdraví. Existují i další závady.

Žalobce B. Také hluk, který vysavač vydává, a těžkost stroje. Po koupi žalobce zjistil, že záruka se nevztahuje na spotřební materiál (prachové sáčky, hnací řemeny kartáčů, elektrické žárovky, kartáče, zadní kola). To vede k nejistotě v případě záruční opravy. Řada funkcí vysavače vyžaduje použití výrobků značky Kirby, jejichž nákup by byl pro ženu příliš nákladný.

Znalec potvrdil tvrzení kupujících ohledně hlučnosti a velké hmotnosti stroje. Zkoumání vysavače KIRBY G10E Sentria odhalilo závady technického charakteru:

  • maximální spotřeba energie přibližně 553 W. Ne to, co uvádí výrobce. maximální spotřeba energie 635 W., jmenovitý příkon 580 W.
  • Maximální proudová absorpce cca 2,74 A. Neodpovídá údajům výrobce.3,4А.
  • Hladina akustického výkonu cca 90,7 dB neodpovídá údaji výrobce 79 dB. Jedná se o porušení GOST 10280-83 (ST SEV 4670-84). nejvýše 76 dB, a nemůže být v Ruské federaci certifikováno z hlediska bezpečnosti pro lidské zdraví.
  • Hmotnost celého vysavače, tj. ve stavu, ve kterém jej lze běžně používat, je přibližně 11,4 kg., Hmotnost udávaná výrobcem bez příslušenství a prachového sáčku je 10,5 kg., Který rovněž překračuje maximální přípustnou normu. Podle GOST 10280-83 (ST ST SEV 4670-84) by hmotnost vysavače při daném výkonu 600 W neměla překročit 7,2 kg. Nelze certifikovat na území

Všechny tyto závady jsou považovány za výrobní vady.

Soud konstatoval, že žalovaný porušil požadavky čl.10 zákona „O ochraně práv spotřebitelů“ tím, že neposkytl potřebné a přesné informace o výrobku.

Podle rozhodnutí soudu musí žalobci vrátit stroje prodejci a ten je zase povinen vrátit jim peníze vynaložené na koupi vysavače, penále za pozdní vrácení zaplacených peněz, náhradu morální újmy a pokutu za dobrovolné nesplnění požadavků spotřebitele.

Proč si lidé kupují Kirby nebo jak se prodává?

Kirby

Navzdory nedostatku nesporných zásluh je Kirby zakoupen. Nejsou to milionáři, pro které je cena vysavače srovnatelná s cenou večeře v restauraci. Jsou to lidé se středními příjmy, někdy i důchodci a matky s mnoha dětmi. Půjčku na 10 let může nyní získat každý.

Tajemství prodejního systému spočívá v psychologickém zpracování potenciálního zákazníka. Prodej začíná výslechem na ulici nebo telefonátem. Na ulici se vás ptají na zdraví vaše a vaší rodiny, zda jste slyšeli o světoznámé společnosti Kirby atd. Cílem je získat číslo a poté vás požádat, abyste se dostavili k vám domů na prezentaci. Po telefonu je to téměř stejné. příjemný hlas v trubce vás informuje, že jste číslo obdrželi od svého přítele, známého nebo kolegy a zmíní se o čase, kdy je nejvhodnější předvést schopnosti tohoto technického zázraku. Telefonní číslo ve skutečnosti nemuselo být uvedeno. na to existuje telefonní seznam.

vysavač, kirby, porovnání, vysavači

Ve stanovený čas zazvoní zvonek a objeví se mladý muž v elegantním obchodním obleku s krabicí v ruce. Obchodní oblek není nejlepším oblečením pro uklízečku, má zdůraznit solidnost firmy a autoritu prodejce. Někdy mohou být dva mladí muži. Dívky jsou vzácné. je fyzicky obtížné nosit takové zařízení. Manažer požádá všechny přítomné v bytě o ukázku. Výpočet je jednoduchý. čím více lidí, tím větší je pravděpodobnost, že je mezi nimi sugestibilní osoba. Starší lidé se téměř vždy starají o své zdraví a matky s malými dětmi často přehnaně dbají na čistotu.

Následuje barvité vyprávění o stoleté historii společnosti, tisících patentů a vesmírných technologiích. Manažer si pak vyžádá váš vysavač a desetkrát vysaje určitou část koberce. Bez ohledu na to, jaký vysavač máte, bude se na něj manažer dívat jako na něco docela nechutného, protože neexistuje nic, co by se Kirbymu byť jen přiblížilo. Pak si slavnostně nasadí průhlednou kuklu Kirby s bílým filtrem a několikrát přejede kartáčem po koberci. Ke zděšení všech se na sněhobílém filtru skutečně objeví hromada odpadků. Odkud se vzal?? Je téměř stoprocentní pravděpodobnost, že váš vysavač není zcela prázdný nebo že jste v poslední době nevyměnili filtr. V tomto případě se část prachu skutečně ponechává. Kromě toho nečistoty na filtru obsahují částečky žmolků, které turbokartáč vytrhává z vašeho koberce. Následuje výměna filtru, střídavé utírání prachu z podlahy, křesla, pohovky, ukázka nečistot. To vše je doplněno přednáškou o nejrůznějších onemocněních způsobených prachem, od astmatu až po rakovinu plic.

Pak začíná akce, která má každého neodvolatelně přesvědčit, aby si koupil Kirbyho. Bílý filtr je nahrazen černým. Lůžko se vyčistí a na černém filtru se objeví bílý povlak. Manažer vysvětluje, že se jedná o šupiny z odumřelé kůže, saprofytické roztoče, kteří se jimi živí, a saprofytické výkaly. Příběh je určen pro slabé povahy a snadno ovlivnitelné. Tito roztoči, správně nazývaní „synantropi“, se živí odumřelými kousky kůže a žádný vysavač, dokonce ani Kirby, je nedokáže zcela porazit.

READ  Instalace Split System Klimatizace pro domácnost

Poté následuje dlouhá ukázka všech 45 trysek a vysvětlení nejnovější technologie čištění vzduchu HEPA (popsané výše). Pokud stále váháte, manažer zavolá do kanceláře a „sotva“ vám vyrazí osobní slevu, takže 500-900 dolarů. Kouzelné slůvko „sleva“ by mělo být posledním krokem k potlačení odporu. Je pravda, že ceník bez slev prostě nemá, ale na to se nikdo neptá. Ukázka by měla trvat 2 až 4 hodiny. Po celou dobu je manažerův projev přerušován pouze hukotem vysavače. Na konci představení může člověk vnímat věci neadekvátně a je zcela schopen podepsat smlouvu, i když nemá takové peníze. Abyste nemuseli volat na Sdružení na ochranu spotřebitelů, obracet se na právníka, na soud a provádět další úkony k získání peněz zpět, stačí smlouvu nepodepsat. Existuje mnoho způsobů, jak se zbavit otravných prodejců:. Nejradikálnější je říci na začátku rozhovoru, na ulici nebo po telefonu, rozhodně: „Nemám zájem“. Opakované volání však nelze vyloučit. Zdvořile zákazníkovi sdělte, že jste si Kirby již zakoupili a rádi jej použijete. Vaše číslo bude zařazeno na černou listinu a tato společnost vám určitě nezavolá Můžete říct, že jste sami pracovali ve společnosti Kirby a přesně víte, jak fungují Pokud vás prezentace zaujme, po jejím skončení ukažte manažerovi stránky eBay a zeptejte se, kde vzali takovou cenu. Pokud začne mluvit o drahém doručení a poprodejním servisu, mějte se na pozoru: doručení pošty do Ruska z USA stojí kolem 300 dolarů a servisní středisko se obvykle nachází ve sklepě bytového domu. Pokud máte Kirbyho opravdu rádi, podpisy dokumentů stejně na chvíli odložte. V souladu s podmínkami smlouvy je záloha nevratná. Pokud dáte správci nějaké peníze, můžete na to zapomenout, i když se vám podaří stroj vrátit společnosti.

Kirby Avalir

Avalir. Speciální model, který byl uveden na trh u příležitosti stého výročí založení společnosti. Tento čistič je v mnoha ohledech revoluční, má zásadně změněný design a některé aspekty byly „vynalezeny“ znovu. Zejména systém chemického čištění byl výrazně modernizován. Tryska pro chemické čištění: nyní má uzavřený zásobník na čisticí pěnu a jiný systém kartáčových nástavců, jejichž počet byl zvýšen. Pro Avalir je k dispozici zcela nový nástavec. tryska „leštidlo na dlaždice“, která v nabídce volitelného příslušenství nahradila trysku „leštidlo na parkety“. která byla ukončena).

Úspěch společnosti Avalir na světovém trhu. Výsledek více než stoletého úsilí společnosti Kirby o vytvoření dokonalého čisticího systému.

Zvláštnosti nákupu vysavačů Kirby

Jak vidíte, klíčové vlastnosti všech vysavačů Kirby, které lze zakoupit, se od sebe prakticky neliší. Rozmanitost funkcí, konstrukce a designu.

Proto byste měli nejprve zvážit cenu zařízení v porovnání s jeho možnostmi. U zařízení této značky jsou schopnosti zařízení výrobci zjevně nadhodnoceny. A distributoři, kteří chtějí zbohatnout, své ceny mnohonásobně přehánějí.

Velký počet trysek, trubek a seznam všech provozních režimů skutečně zaujme mnoho zákazníků. A přehledný výkon vysavače se samočinným testováním vás vybízí ke koupi

Před nákupem byste proto měli věnovat pozornost následujícím bodům:

Mnoho autorizovaných zástupců nabízí možnost nákupu těchto produktů na úvěr. Pokud je taková transakce plánována, je třeba pečlivě prozkoumat přiložené dokumenty, zejména bod o ceně zařízení včetně nákladů na úvěr a úroků ze zůstatku dluhu.

Tyto dokumenty je vhodné vyplnit s pomocí právníka nebo odborníka na finanční odvětví. Vzhledem k tomu, že je lepší utratit několik tisíc dolarů za řádné papírování.

Vzhledem k tomu, že většinu jednotek této značky prodávají prodejci, je třeba vzít v úvahu několik výhrad. Prodej obvykle provádějí zkušení lidé. K propagaci svých výrobků používají různé metody. Zvláště účinné jsou agresivní techniky.

Tito prodejci neustále tlačí na kupujícího, aby posoudil vlastnosti zařízení a účelnost investice.

Čistička a její sada nástavců vypadají reprezentativně. Abyste se rozhodli správně, vyplatí se před nákupem klimatizace zhodnotit její účinnost. Nezapomeňte si také prostudovat dokumentaci

Je známo, že tito distributoři předvádějí celé hodiny. Kvůli jejich jednání dali lidé poslední peníze za produkt, který za to nestojí. Zvláštní pozornost si zaslouží starší lidé, dospívající, těhotné ženy a osoby s duševním onemocněním.

Vzhledem k tomu, že tito lidé jsou většinu času doma, jsou potenciálními zákazníky distributorů. Prodejci, kteří chtějí z prodaného zařízení získat dividendy, mohou značně přehánět možnosti zařízení a emotivně naléhat na koupi.

Abyste se vyhnuli nepřiměřeným investicím, měli byste provést následující kroky

  • Distributory pouštějte do svého domova pouze v přítomnosti ostatních členů rodiny;
  • požádat o oficiální doklad o existenci;
  • Ptejte se co nejvíce na technické vlastnosti spotřebiče a vyžádejte si potvrzení toho, co říkají, z dokumentace spotřebiče.

Je také třeba mít na paměti, že předvedení schopností vysavače v domácnosti vás nezavazuje ke koupi domácího spotřebiče.

Výrobky Kirby jsou vhodné pro použití v domácnosti. Z navrhovaného hodnocení může každý najít zařízení pro čištění. Čistící technika nevypadá špatně a má propracovaný design pouzdra.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS