Vysavač Tefal se nepřipojí k síti Wi-Fi

Vysávací roboti

Nastavte vysavač Tefal X-plorer Serie 50 přímo z chytrého telefonu. Nainstalujte si oficiální aplikaci Tefal Robots. Při prvním spuštění vyberte model vysávacího robota a postupujte podle pokynů v chytrém telefonu. Zapněte robotický vysavač, aby jej aplikace mohla identifikovat. tlačítko pro spuštění se nachází nahoře na přední straně vysavače. Zapněte Wi-Fi ve smartphonu. Přiložte chytrý telefon k vysavači; stiskněte a podržte tlačítko Start na vysavači po dobu 5 sekund. kontrolka LED tlačítka začne blikat. Vyberte síť Wi-Fi, ke které se má robotický vysavač připojit z vašeho smartphonu. Navázání spojení mezi aplikací a robotickým vysavačem může trvat několik minut. Jakmile je vysavač připojen k síti Wi-Fi a k účtu Tefal, můžete zahájit úklid, nastavit plán robotického vysavače a sledovat jeho pohyb pomocí chytrého telefonu.

Více informací o produktu se dozvíte v našem oficiálním internetovém obchodě

Jsme na sociálních sítích: Instagram: :

Tefal je jednou z nejznámějších světových značek, která byla založena v roce 1956 ve Francii. Spotřebitelé po celém světě volí výrobky značky Tefal: výkonné žehličky a parní generátory, spolehlivé napařovače, chytré grily, elegantní a robustní nádobí, nepřilnavé pánve. Tefal nabízí také moderní rychlovarné konvice, tiché vysavače, multifunkční vařiče a mnoho dalšího. Hlavním posláním společnosti Tefal je učinit váš domov lepším místem na světě.

Tato recenze se zabývá robotickým vysavačem Tefal X-Plorer Serie 75. Byl uveden na trh současně s vlajkovou lodí Tefal X-Plorer Serie 95, recenze Čtěte více

Tefal X-plorer Serie 95 je navržen tak, aby udržoval celou vaši domácnost v dokonalé čistotě. Výkonný bezkartáčový motor generuje sací výkon Více informací

Váš nový robotický vysavač Tefal X-plorer Serie 75 lze snadno ovládat pomocí chytrého telefonu. Připojení zařízení: 1. Nainstalujte si aplikaci Tefal X-plorer Více informací

Chytrý robotický vysavač X-plorer Serie 75 od společnosti Tefal zná váš domov jako své boty. Inteligentní navigační systém skenuje každou místnost Více informací

Připojení robotického vysavače k internetu

Řada Miele Scout RX2 má integrovaný modul Wi-Fi. Tento modul je ve výchozím nastavení vypnut. Připojení aktivujte jedním z následujících způsobů:

Na displeji se rozsvítí indikátor „Wi-Fi“. Nyní můžete vidět vše ze svého telefonu s nainstalovanou aplikací „Scout RX2“ na svém počítači, tabletu a zařízení domácí sítě.

Připojení ke cloudu

Po připojení k síti Wi-Fi robotický vysavač automaticky ukládá data do cloudového úložiště. Jedná se o údaje, jako jsou:

Seznam závisí na modelu a může být nepřesný. Podrobnosti získáte u místního prodejce. Pokud se zařízení nepřipojuje ke cloudu:

 • Zkontrolujte připojení k internetu;
 • Restartujte směrovač Wi-Fi, zkontrolujte nastavení sítě;
 • Odpojte robotický vysavač od sítě, znovu jej připojte.

V případě problémů s přístupem ke cloudovému úložišti se obraťte na místní servisní službu Miele.

Připojení ke směrovači

Chcete-li robotický vysavač Scout RX2 připojit ke směrovači Wi-Fi, musíte nakonfigurovat připojení, pokud žádné není:

Chcete-li se připojit prostřednictvím aplikace „Scout RX2“, vyberte svou síť. Zadejte heslo.

Nastavení aplikace pro různé výrobce

Funkce a algoritmus nastavení aplikace pro ovládání robotického vysavače se u jednotlivých výrobců mírně liší.

ODKAZ NA! Roboti všech výrobců mohou pracovat i v režimu offline, tj. bez synchronizace se smartphonem. Jeho funkčnost však bude v tomto případě značně omezená. Uživatel může v podstatě pouze zapnout vysavač a určit režim (suchý nebo mokrý). Všechna ostatní nastavení budou nedostupná, včetně aktualizací firmwaru.

Xiaomi

Pokud chcete vysavač ovládat, můžete si stáhnout aplikaci MiHome z GooglePlay nebo AppStore (k dispozici v ruštině).

Po spuštění zaregistrujte svůj osobní účet Xiaomi. Poté v hlavním okně aplikace vyberte zástupce se znakem „“ a v seznamu zařízení uveďte „robotický vysavač“. Poté robota zapněte. Aplikace automaticky začne vyhledávat spotřebiče, stačí pouze vybrat ze zobrazeného seznamu detekovaných zařízení.

Pokud je k dispozici aktualizace softwaru, nainstaluje se automaticky (trvá 4 až 5 minut). Uživatel pak bude mít přístup ke všem nastavením vysavače.

Aplikaci můžete používat:

 • Změna nastavení hlasového ovládání;
 • nastavit plán automatického úklidu místnosti;
 • zadat označení „virtuální zdi“
 • zkontrolujte aktuální úroveň nabití;
 • přijímat servisní údaje (aktuální naplnění zásobníku, pokud model tuto funkci podporuje).

Ecovacs

Pro stažení oficiální aplikace je nutné pomocí chytrého telefonu naskenovat QR-kód z návodu k použití (je k dispozici také na obalu robotického vysavače).

Obchod s aplikacemi se otevře automaticky a je třeba nainstalovat aplikaci Ecovacs Home (k dispozici jsou verze pro chytré telefony se systémy Android a iOS; podporován je také režim pro tablety). Je také nutné zaregistrovat si osobní účet Ecovacs (robotický vysavač podporuje ukládání nastavení do cloudu).

Při prvním připojení k technice můžete zvolit režim synchronizace: přes Wi-Fi nebo Bluetooth (k dispozici pouze u modelů s modulem Bluetooth).

Aplikaci lze použít také k aktualizaci firmwaru vysavače.

Eufy (RoboVac)

Chcete-li robotický vysavač synchronizovat se svým chytrým telefonem, přejděte na GooglePlay nebo AppStore a nainstalujte si aplikaci EufyHome.

V aplikaci si nemusíte vytvářet nový účet, robota můžete ovládat i off-line. Chcete-li synchronizovat přes Wi-Fi, musíte zadat také heslo pro domácí síť Wi-Fi.

ILife

Při prvním spuštění aplikace automaticky vyhledá kompatibilní zařízení. Čistič musí být v tomto okamžiku zapnutý, zůstaňte v jeho blízkosti. Po synchronizaci si musíte vytvořit účet iLife.

První čištění

Aby robot správně zmapoval váš domov, je třeba provést první úklid. Ještě než to udělám, dovolte mi, abych vám dal několik doporučení. Téměř všichni výrobci doporučují nejprve vysát na sucho. Pokud je váš model vybaven nádržkou na vodu, vyjměte ji.

READ  Vysavač Kirby a porovnání s jinými vysavači

Stiskněte prostřední tlačítko a přitáhněte jednotku k sobě.

Poté robota nainstalujte na dokovací stanici. Než začneme, doporučuji odstranit z podlahy všechny nepotřebné předměty, včetně kabelů, oblečení a tenkých předmětů, na které se robot může dostat. Pro důkladnější úklid můžete také odstranit židle a zabalit závěsy. Jakmile se tam dostanete, stiskněte tlačítko „Power“ na samotném zařízení nebo v aplikaci stiskněte tlačítko „Clean“. Robot nyní zahájí své první chemické čištění.

Po dokončení prvního úklidu se v aplikaci zobrazí kompletní mapa vašeho pokoje. Tím se také zobrazí přesná dráha, po které se robot vydá.

Nyní se podíváme, jak si poradí s mokrým vytíráním. Otevřete ventil na nádrži a naplňte ji tekoucí vodou.

POZNÁMKA! Mnoho výrobců zakazuje používání jakýchkoli chemických čisticích prostředků, takže stačí použít obyčejnou vodu z kohoutku.

Umístěte držák s hadrem na horní část nádrže na vodu. Poté celou jednotku namontujte zpět na robota. A spusťte další cyklus čištění.

Připojení robotického vysavače Xiaomi

Před nastavením připojení Wi-Fi pro Xiaomi byste měli nejprve zapnout robotický vysavač. Stačí stisknout velké tlačítko na předním panelu. Zkontrolujte také, zda je aktivován bezdrátový modul. nejnovější modely Xiaomi mají pro tento účel speciální indikátor na předním krytu.

Pro telefony se systémem Android a iOS

Bez ohledu na operační systém telefonu je pro synchronizaci s vysavačem nutné stáhnout mobilní aplikaci Mi Home: pro iOS je k dispozici v AppStore, pro Android v Play-marketu.

Poté postupujte podle následujících kroků:

 • Otevřete aplikaci a povolte přístup ke všem požadovaným možnostem.
 • Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke stávajícímu účtu.
 • Podle toho, pro kterou zemi je vysavač vyroben, vyberte oblast připojení. Určit cílovou zemi je snadné. stačí se podívat na nápis na krabici: pokud jsou na ní hieroglyfy. vyberte Čínu, pokud je nápis v angličtině. vyberte jakoukoli evropskou zemi, pokud je v ruštině. Rusko. Pokud vybraná oblast není vhodná pro konkrétní zařízení, většina (nebo všechny) možností ovládání bude zakázána a software vás vyzve ke změně nastavení.
 • Na hlavní kartě aplikace stiskněte tlačítko se znakem “ “ nebo nápis: „Přidat zařízení“ a poté najděte robotický vysavač v seznamu dostupných zařízení (dokud není synchronizace dokončena, robot vysílá Wi-Fi jako router). Pokud konkrétní model Xiaomi v seznamu nenajdete, musíte jeho název zadat do vyhledávacího pole ručně.
 • Klikněte na ikonu požadovaného zařízení v seznamu, počkejte, až se otevře nová karta, a poté resetujte nastavení bezdrátové sítě robotického vysavače. Za tímto účelem stiskněte na několik sekund současně dvě tlačítka na předním panelu: „Start“ a „Home“ (v závislosti na modelu jsou možné různé kombinace tlačítek).
 • Otevřete další kartu v aplikaci („Další“) a vyberte domácí síť ze seznamu dostupných sítí Wi-Fi, zadejte heslo.
 • Zpět na mobilní aplikaci.

Na hlavní obrazovce je nyní viditelná ikona zařízení, pomocí které lze spustit podrobné nastavení robotického vysavače. přepínání režimů, nastavení časového plánu, nastavení průtoku vody při mokrém drhnutí podlahy a práce s interaktivní mapou místnosti.

Speciální funkce

Při připojení k iPhonu může nastat situace, kdy telefon tvrdošíjně nevidí robotické zařízení, přestože opakovaně restartuje síťové připojení. V tomto případě bude možná nutné změnit nastavenou oblast na Indii nebo Čínu. Nastavení můžete změnit na adrese: Profil/Nastavení/Region.

Další vlastností služby Mi Home je, že servery, přes které se připojení uskutečňuje, jsou často nedostupné. V takovém případě je vhodné to zkusit znovu po několika hodinách nebo následující den.

Chyby v zapojení

Pokud jsou servery Xiaomi 12-24 hodin po prvním pokusu stále nedostupné a aplikace vám neumožňuje přihlásit se k registrovanému účtu, můžete se zkusit připojit k serveru přes VPN. Algoritmus připojení je následující:

 • Stáhněte si do telefonu aplikaci VPN Master, Express VPN nebo Nord VPN;
 • zapněte nainstalovanou aplikaci a vyberte zemi, ze které se chcete připojit (nejlépe Německo nebo Singapur);
 • Otevřete aplikaci Mi Home a pokuste se znovu autorizovat nebo přihlásit k účtu.

Po úspěšném přihlášení do služby Mi Home můžete deaktivovat aplikaci VPN a vrátit se k obvyklému připojení.

Další častou technickou chybou je, že se robotický vysavač nemůže připojit k existující síti Wi-Fi. Řešením tohoto problému je změna nastavení DNS. Za tímto účelem otevřete „Vlastnosti sítě“ a na zobrazené kartě přejděte na: „Změnit síť/Pokročilé/Uživatel“. Zkopírujte čísla z pole DNS do poznámkového bloku. stará adresa připojení se může hodit v případě, že roboticky řízený vysavač později najde vaši domácí síť. Poté vymažte všechna čísla v poli DNS a na jejich místo napište nová: 114.114.114.114. Robotický vysavač se pak většinou bez problémů připojí k síti Wi-Fi.

Je mi 29 let, posledních 8 let pracuji jako prodejce technologií ve velkém maloobchodním řetězci mvideo. Rozsáhlé zkušenosti s výběrem produktů a poradenstvím zákazníkům. Před dvěma lety jsem narazil na robotické vysavače a tento trend se mi opravdu líbil. Jednoho dne jsem si uvědomil, že chci vytvořit osobní webové stránky, kde bych čtenářům pomáhal s výběrem robotických vysavačů. Je to můj koníček. Veškerý obsah na těchto webových stránkách jsem napsala já osobně. Více informací najdete na mé ové stránce.

Počítačoví průvodci. Robotický vysavač a multifunkční tiskárna se nespojí, hádejte, kdo za to může?))

O technické podpoře, která nechce porozumět problémům zákazníků.

Klient se přestěhoval do nového bytu, připojil se k internetu jako AKADO a dali mu router jako TP-LINK ARCHER A5 nebo C5

Internet v telefonu a Macbook létá na 200Mbit, ale robot vysavač a all-in-one tiskárna, připojit k síti, kategoricky nechtějí, aby se. Poskytovatel říká, že to není náš problém, ale může poslat placený master, a upřímně varoval, že průměrná kontrola pro odjezd 4,5-5 t.р., Respekt a úcta k jejich poctivosti.

READ  Jak připojit Wi-Fi v chladničce LG

Přijdu provést diagnostiku a moje teorie je 100% potvrzena.

Asi tušíte, v čem byl problém??

Problém je na povrchu, router je dvoupásmový, telefony a macbook byly připojeny k síti 5Ghz wifi, která byla v pořádku. A zde je síť 2.4Ghz, který se snažil připojit all-in-one tiskárnu a vysavač, pracoval nestabilně, jak se ukázalo, vadný vysílač směrovače.

Naštěstí klient našel starý dobrý Asus RT-AC56U ze svého starého bytu

Cirkus ze strany poskytovatele nebyl ušetřen, bylo použito statické připojení IP, a když jsem předepsal adresy, internet v novém směrovači se neobjevil, volám technickou podporu.Zeptal jsem se: „Jste si jistý, že nemáte žádnou mac adresu??“Přesně ne“ říká moje technická podpora, vše by mělo fungovat, zkontrolujte čísla. „musel to zadat špatně.“

A teprve při třetím hovoru se objevil znalý zaměstnanec, který řekl: „Neexistuje žádná vazba na mac, ale existuje vazba na relaci a aby stará relace skončila, před připojením nového směrovače musíte odpojit kabel na 30 minut nebo zavolat technikovi.podporu a my relaci ručně obnovíme“

První instalátor nezkontroloval Wi-Fi 2.4 a druhý a třetí si nebyli vědomi nutnosti násilně obnovit relaci při výměně zařízení

Otázka na autora: Proč bylo nutné přerušit zasedání?? No, nechat TP-Link (nemluvím o noci) jako router (NAT, PAT, DHCP a AP 5Ghz), a kaskádové Asus do něj jako samostatný AP 2,4 GHz. A sítě by se rozšířily a MAC by se nezměnil. 5 GHz. je to dobrý rozsah, zdarma, nezanedbávejte to, pokud je to možné. Je pravda, že je otázkou, kdo má rychlejší a stabilnější směrovací platformu. Asus nebo Tupolink? Pravděpodobně Archer (bez podložky si nepamatuju) je hardwarově lepší.

Takže je možné vyhodit všechny tyto nesmysly a za cenu návštěvy jejich mistrovské zástrčky dvoupásmový gigabitový Mikrotik (nyní stojí 4 rublů každý, 4-jádro, vše v úvahu, kdo to potřebuje? google), je pravda, technosex s úpravou IPTV přichází v kompletní sadě, ale Archer se může hrdě vrátit k poskytovateli.

Který Asus RT-AC56U je starý? Má eso, takže není starý. Starý model je DIR-320

K tématu složitého nastavení Microticu: http://demo.mt.lv/. Zde je ukázka routeru hAP lite (velmi jednoduchá). Přihlášení s prázdným heslem. Stránka není rychlá, trpělivě čekáme. Pohled do pravého horního rohu: „Quick SET“, „WebFig“, „Terminal“.

QuickSet. je to jen webový průvodce pro rychlé a snadné nastavení bez zbytečných keců. Pokud se trochu vyznáte v síti. zjistit to. Ne? No, minimum Google. Ve skutečnosti je to mnohem přehlednější, protože v ukázce jsou údaje o síti WAN již nastaveny a nelze je změnit. Vše ostatní je zcela jasné: heslo správce, konfigurace bezdrátového připojení, DHCP a obnovení výchozího nastavení. je tam všechno.

vysavač, tefal, síti, wi-fi

WebFig. je rozhraní, které uvidíme při připojení přes nástroj WinBox (ano, WinBox bude muset být stažen samostatně, i když se zdá, že i 951 microtic to dával jako souborový server). Tam jsou všechna nastavení, ale bez půllitru a younetu nebo staršího a zkušenějšího síťového baviče jim nerozumíte. Ale pomocí myši ano, můžete kliknout na tlačítka a otevřít konzolu. Můžete tam dokonce najít analyzátor rádiových vln, zjistit, jak hlučné jsou vaše rádiové vlny, a vybrat nejvolnější rozsah pro „wifi“.

Terminál. také mikrotickou svorku. Textová konzola. Pro ty, kteří vědí, jak ji používat.

Vyznáte se v hromadě odkazů XXX? Přejděte na Rychlé nastavení. to zvládnete)

Řekněte mi, jak přesně jste zjistili, že modul 2.4 je vadný?

Otázka pro mistra, je možné použít DSL modem jako router pro běžný internet?? (Ne dsl)

Т.е. připojit kabel do portu LAN s internetem a dále jej rozvádět. (Internet z mostu)

Kdybych byl autorem, nechal bych tplink (na obrázku s c5) a nastavil Asus jako druhý router, zesilovač Wi-Fi. Proboha, změňte směrovač, který nastavuje relaci? Co je to za tamburínu? Router se připojí jako ipoe kabel k tplinku a vydává 2.4, ke kterému tato zařízení připojujeme.

„Díky bohu, že je tu starý Asus.“ Kurva, vždyť mu to fungovalo dřív než tobě, tak proč se s tím kurva vůbec trápíš?

Tato Wi-Fi v bytovém domě je katastrofa. Všechny kanály jsou zarušené. Síť 5 GHz je nějak nakopnutá, ale Connect na 2,4 je velmi pomalý. Videa na YouTube nelze sledovat ani ve 144p, jejich stahování trvá půl hodiny jako v roce 2007. Router změnil mnohokrát, s nastavením fiddled, automatická změna kanálu v závislosti na obsazenosti. A nic

A co dělat, když router přes Wi-Fi notebook a telefon-Android létat, a na iPhonech brzdí obě aplikace a internet. Nezkoušel jsem 5 g, pouze 2.4?

Nejde o statický seznam, ale o whitelisting. Změnil tři poskytovatele, dokud relace nebude dát další síťové zařízení.

Můžete mi poradit? V domě se svíčkami je Wi-Fi WIRELESS TL-WR740N, 6 bytů na každém patře. Přes den je Wi-Fi v provozu. Večer je tu nepořádek. Vybrané volné kanály, přetížené. Nepomáhá to. Co mohu udělat, kde si s tím mám pohrát??

Přítel měl starobylý počítač, Cheta úroveň K2d, seděl hru, síť fungovala, ale rychlost prohlašoval 200, speedtest byl asi 10-12bs. Je to extrémní člověk, který se rozhodl získat levný počítač na Xeon E5 z Alibaby (pomohl jsem mu ho postavit na vlastní nebezpečí). Přišel jsem k němu sestavil vše, sroloval windup (pokud je důležité 10 64 pro, sestava si nepamatuje, myslím, že 1607) (pokud existují šprti, přes starý počítač flash disk), běží počítač, vše je skvělé, čínský SSD běží, Hard visuha, sroloval ovladač na matku z disku. Zapojuji kabel do routeru. 0 emocí. píše indefecation a sloučení, tam a zpět, stáhl nové ovladače (Realtek 667), nainstalován. 0, kabel je vložen do starého PC, internet je k dispozici, v novém PC? NE! Volání do igts zhypon na dívku nefungovalo (standardní reset, nastavit auto-ip a dns), převeden na technopod adekvátní. je to za chodu, drát je kurva krimpovaný! stále máte drát od routeru, který byl součástí dodávky? Ano, zapojte ho a hle, všech 200 se vrátilo na čínský počítač a byla podána žádost o přepojení? ano!

READ  Jakou teplotu nastavit v mrazicím oddíle

Nastavení před připojením

Před připojením k síti Wi-Fi se nejprve ujistěte, že je robotický vysavač správně nastaven. Tím se nejen vyhnete chybám v komunikaci se smartphonem, ale také zlepšíte výkon zařízení jako celku.

Nejprve se ujistěte, že je kolem stanice vysavače dostatek místa. Měla by být opřená o zeď. Vpředu musí být volný prostor nejméně 100 cm. 50 cm vlevo a 50 cm vpravo. Při tomto nastavení je méně pravděpodobné, že se zařízení zasekne při pokusu o opuštění stanice nebo při návratu do stanice.

Po připojení robota k základně byste měli věnovat pozornost kontrolce na horní straně základny:

 • Blikající kontrolka. instalace byla správně dokončena a jednotka se nabíjí;
 • trvale svítí kontrolka. baterie je plná a vysavač může začít pracovat;
 • bílé světlo. baterie je dostatečně nabitá, žluté. poloviční nabití, červené světlo. kritická úroveň nabití je nižší než 20 % a je třeba ji dobít.

Povrch podlahy by měl být také připraven odstraněním objemných nečistot, hraček, drobných předmětů a kabelů.

Ujistěte se také, že je v místě, kde má být robot nainstalován, dobré pokrytí Wi-Fi. Pokud je signál nedostatečný, vysavač nebude správně fungovat.

V místě instalace, pokud možno mimo dosah přímého slunečního světla během dne. To je důležité zejména v horkých oblastech. Zařízení se může přehřát a přestat fungovat, v horším případě může dojít k požáru baterie.

Vysávací roboti

Váš nový robotický vysavač Tefal X-plorer Serie 75 lze snadno ovládat pomocí chytrého telefonu. Připojení zařízení: 1. Stáhněte si aplikaci Tefal X-plorer Serie 7595 a vytvořte si účet podle pokynů na obrazovce. 2. Přidejte svůj model robotického vysavače. 3. Robotický vysavač zapněte stisknutím tlačítka ON na 3 sekundy. Počkejte přibližně 15 sekund, než LED přestane blikat. 4. Stisknutím a podržením obou tlačítek na robotickém vysavači spárujete zařízení s chytrým telefonem. 5. Připojte zařízení k síti Smartlife v nastavení Wi-Fi a vraťte se do aplikace. Počkejte na dokončení automatického nastavení. Gratulujeme, váš robotický vysavač Tefal X-plorer Serie 75 je zapojen! Nyní si můžete přizpůsobit jeho výkon a užívat si čistou domácnost, aniž byste museli vynaložit jakékoli úsilí.

Více informací o produktu najdete v našem oficiálním online obchodě

Jsme na sociálních sítích: Instagram: :

Tefal je jednou z nejznámějších světových značek, která byla založena v roce 1956 ve Francii. Spotřebitelé po celém světě volí výrobky značky Tefal: výkonné žehličky a parní generátory, spolehlivé napařovače, chytré grily, elegantní a odolné nádobí, nepřilnavé pánve a mnoho dalšího. Tefal nabízí také nejmodernější rychlovarné konvice, tiché vysavače, multifunkční vařiče a mnoho dalšího. Hlavním posláním společnosti Tefal je učinit váš domov tím nejlepším místem na světě.

V této recenzi se podíváme na robotický vysavač Tefal X-Plorer Serie 75. Byl uveden na trh současně s vlajkovou lodí Tefal X-Plorer Serie 95, recenze Čtěte více

Tefal X-plorer Serie 95 je robotický vysavač navržený tak, aby udržoval celou vaši domácnost v bezvadné čistotě. Výkonný bezkartáčový motor vytváří sací výkon Více informací

Robotický vysavač Tefal X-plorer Serie 50 můžete nastavit přímo ze svého chytrého telefonu. Nainstalujte si oficiální aplikaci Tefal Robots. Při prvním spuštění Číst dál

Chytrý robotický vysavač X-plorer Serie 75 od společnosti Tefal zná váš domov jako své boty. Chytrý navigační systém skenuje každou místnost

Roboti pro vysávání

Nový Tefal X-plorer Serie 95 lze snadno ovládat pomocí chytrého telefonu. Připojení zařízení: 1. Stáhněte si aplikaci Tefal X-plorer Serie 7595 a vytvořte si účet, stačí postupovat podle pokynů na obrazovce. 2. Přidejte svůj model robotického vysavače. 3. Zapněte zařízení X-plorer stisknutím tlačítka ON na 3 sekundy. Počkejte přibližně 15 sekund, než kontrolka LED přestane blikat. 4. Stisknutím a podržením obou tlačítek na vysavači jej spárujete s chytrým telefonem. 5. Připojte spotřebič k síti Smartlife v nastavení Wi-Fi a vraťte se do aplikace. Počkejte na dokončení automatického nastavení. Gratulujeme, váš robotický vysavač Tefal X-plorer Serie 95 je zapojen! Nyní si ji můžete nastavit a užívat si čistý domov bez námahy.

Více informací o tomto produktu najdete v našem oficiálním internetovém obchodě

Jsme na sociálních sítích: Instagram: :

Tefal je jednou z nejznámějších světových značek, která byla založena v roce 1956 ve Francii. Spotřebitelé po celém světě volí výrobky značky Tefal: výkonné žehličky a parní generátory, spolehlivé napařovače, chytré grily, elegantní a odolné nádobí, nepřilnavé pánve a grilovací desky. Tefal nabízí také nejmodernější rychlovarné konvice, tiché vysavače, multifunkční vařiče a další. Hlavním posláním společnosti Tefal je učinit váš domov tím nejlepším místem na světě.

V této recenzi se podíváme na robotický vysavač Tefal X-Plorer Serie 75. Byl uveden na trh současně s vlajkovou lodí Tefal X-Plorer Serie 95, recenze Čtěte více

vysavač, tefal, síti, wi-fi

Vysavač Tefal X-plorer Serie 95 je navržen tak, aby udržoval celou vaši domácnost v dokonalé čistotě. Výkonný bezkartáčový motor vytváří sací výkon ve velmi krátkém čase

Váš nový robotický vysavač Tefal X-plorer Serie 75 lze snadno ovládat pomocí chytrého telefonu. Připojení zařízení: 1. Nainstalujte si aplikaci Tefal X-plorer Více informací

Pohodlné nastavení vysavače Tefal X-plorer Serie 50 pomocí chytrého telefonu. Nainstalujte si oficiální aplikaci Tefal Robots. Při prvním spuštění Číst dál

| Denial of responsibility | Contacts |RSS