Xiaomi enchen blackstone elektrický holicí strojek

Xiaomi enchen blackstone elektrický holicí strojek

Vytvoření účtu vám pomůže urychlit další nákup (nemusíte znovu zadávat adresu a kontaktní údaje), zjistit stav objednávky a zobrazit dříve zadané objednávky.

Elektrický holicí strojek Xiaomi Enchen BlackStone 3 se třemi pohyblivými holicími hlavami zajistí dokonale hladké oholení. Přístroj má dvojitý superjemný holicí strojek. Výkon motoru 5 W pro výkonné a účinné kartáčování. Pohodlný skládací design, až 90denní výdrž baterie, ochrana proti skřípnutí vlasů. to vše dělá z elektrického holicího strojku Xiaomi Enchen BlackStone 3 jeden z nejlepších přenosných modelů.

Tento model používá tři pohyblivé holicí hlavy s nezávislým zavěšením. Přítomnost tří hlav poskytuje větší plochu kontaktní plochy holicího strojku s pokožkou. Hlavy jsou dostatečně pružné, aby hladce klouzaly po pokožce, kopírovaly kontury obličeje a účinně holily strniště. Snadno zastřihne chloupky i na těžko přístupných místech, takže se nemusíte znovu holit.

5W ELEKTROMOTOR A NÍZKÁ HLUČNOST

Příkon elektrického holicího strojku je 5 wattů. Vybaveno inteligentním systémem ESM, který účinně rozděluje a řídí energii. V kombinaci s vysokým výkonem zajišťuje rychlé a dokonale hladké oholení. Navzdory vysokému výkonu je holicí strojek téměř neslyšný.

Je vybaven systémem proti přiskřípnutí. I při nízkém stavu nabití baterie nedochází ke snížení rychlosti ani točivého momentu.

KOMPAKTNÍ ROZMĚRY A POHODLNÁ SKLÁDACÍ KONSTRUKCE

Zabírá velmi málo místa, takže si jej můžete vzít s sebou na služební cesty a cestování. V případě potřeby lze zařízení snadno a rychle rozebrat a hlavy opláchnout pod tekoucí vodou.

VYSOCE KVALITNÍ JAPONSKÁ OCEL A AUTOMATICKY OSTŘENÉ ČEPELE

Holicí břity a holicí fólie z vysoce kvalitní japonské oceli. Po holení zůstávají řezné prvky díky systému automatického ostření ostré po delší dobu.

Pokud používáte elektrický holicí strojek každý den po dobu minuty a půl, pak nabití baterie vystačí na 90 dní životnosti. Plné nabití baterie trvá pouhou 1 hodinu. NABÍJECÍ KONEKTOR TYPU C.

OCHRANA PROTI PŘEPĚTÍ A PŘEBITÍ

Na těle elektrického holicího strojku Enchen BlackStone 3 je speciální indikátor, podle kterého můžete zjistit stav nabití baterie.

Xiaomi Enchen BlackStone recenze

Nevýhody:Příliš lehký, plast klouže v ruce.Pomalá rychlost holení.

Komentář:Ve srovnání s více slavné značky (B-n) obecně, jako hračka, takže se nenechte zmást těmi, kteří jsou zvyklí na současné kvalitní holení. Pokud jde o mě, tak mu chybí rychlost, pro rychlejší a účinnější oholení.

Výhody: Holicí strojek je v provozu již 3 měsíce. Udržuje náboj.

Nevýhody:Nestříhá jemnější chloupky, t.к. holí se každý den.

Komentář:Koupila jsem to tátovi k narozeninám. Ještě jsem nenapsal recenzi, abych zjistil, co se stane s holicím strojkem. Holicí strojek pracuje již 3 měsíce. Poplatek stále platí. Ale nedávno mi táta řekl, že to nestříhá jemné chloupky, t.к. Holí se každý den.

Výhody:Cena samotného holicího strojku a jeho součástí

Nevýhody:Sada. Není dodáván s blokem a olejem. Není kritické.

Komentáře:Použil jsem holicí strojek a gel. Ceny této sady jsou nyní opravdu vysoké. Změnil zaměření ve prospěch elektrického holicího strojku. Nejste zklamáni. Skvělé oholení, žádné tření. Dochází k mírnému podráždění, poprvé je to normální. Cena hlavy holicího strojku 650. Je poměrně cenově výhodný.

READ  Jaký je maximální sací výkon vysavačů?

Výhody:lehký, bezdrátový. tichý

Komentáře:dobře řeže, nože jsou ostré. Usnadňuje stříhání vlasů i nezkušeným holicím strojkům, jako jsem já

Výhody:Od dospívajícího měkkého vousu

Komentář:Koupeno pro mého syna 17, vousy a nádrže rostou silně. Společnost Razor odvádí skvělou práci

Výhody:Hladké oholení, dlouhá výdrž baterie

Klady:Pěkné oholení, testováno pouze na suché holení. S pěnou by to mělo být ještě lepší!))CenaNabíjecí schopnost baterieČitelnost přes USB

xiaomi, enchen, blackstone, elektrický

Nevýhody:Zatím jsem nenašel, zejména za tuto cenu)

Komentář:Proti šílenému zdražování kazet Gillete nabízí tento holicí strojek možnost nepřeplácet za holení)

kvalita holení

Enchen Blackstone 3 má tu výhodu, že se při výrobě hlavic používá japonská ocel. Plovoucí lopatky přesně kopírují kontury vašeho obličeje, aby co nejlépe přiléhaly k obličeji.

Inteligentní systém ESM zabraňuje jakémukoli skřípnutí pokožky, čímž zaručuje atraumatické používání.

Pouze 5 wattů spotřeby energie. Motor je velmi tichý, jeho maximální hlučnost je 67 dB.

Po stisknutí speciálního tlačítka se otevře horní kryt a zpřístupní se čepele. Jsou snadno odnímatelné spolu s podložkou, která je drží pohromadě s mřížkou. To umožňuje rychlé a pohodlné čištění vnitřních částí od vlasů a jiných nečistot.

Životnost baterie

Kapacita baterie je 1400 mAh. Jedno nabití vystačí na 1,5 hodiny provozu. Pokud se budete holit každý den minutu a půl, budete muset přístroj nabíjet pouze jednou za 2 měsíce.

Port typu C slouží k připojení k síti. Indikátor LED na krytu. Pokud svítí modře, znamená to, že je holicí strojek Xiaomi připraven k použití a má dostatečnou úroveň nabití. Pokud se zobrazí červená kontrolka baterie, znamená to, že je třeba doplnit kapacitu baterie.

Elektrický holicí strojek Enchen BlackStone 3 (Xiaomi)

Tělo je ve spodní části zúžené. Přesně pod palcem je jediný ovládací prvek, který nejen plní funkci zapnutí, ale také zapíná kartáček. Malá segmentovaná obrazovka v dolní části zobrazující procenta baterie a systémové ikony. Technické údaje a výklopná sekačka na posečenou trávu jsou na spodní straně. Na spodní straně rukojeti konektor typuC pro nabíjení. Doba plného nabití přibližně 1,5 hodiny. Na horní straně je standardní jednotka se 3 hlavami. Ochranný kryt je také přítomen. Hlavní jednotka je standardní a příliš se neliší od většiny zařízení ve své třídě. Hlavy jsou plovoucí, otáčení je nezávislé, počet lopatek 3. Údržba a čištění jsou jednoduché: otevřete horní víko, vyjměte středový držák a vyjměte nože v mřížce. Tvrdí, že ocel v čepeli, nějaký japonský, samoostřící se. Holicí strojek používám od konce srpna a ještě se nenaostřil. Pohony lopatek z plastu. Stejný systém se používá i u dražších holicích strojků, např. SOOCAS S5. Dobře padne do ruky, neklouže ani za mokra. Sbírá však otisky prstů a rychle ztrácí svůj původní vzhled. Demontáž je poměrně složitá. Horní část je připevněna pomocí spon, ale není jasné, jak je připevněna střední část. Nakonec půl hodiny ladil a točil a stále žádný výsledek. Ale poprvé jsem viděl tento způsob připojení nabíjecího portu. Všechny možné ikony jsou zřetelně zobrazeny: úroveň nabití, zámek tlačítka napájení (lze aktivovat stisknutím a podržením tlačítka napájení během používání nebo při přepravě) a alarm čištění. Pravdou je, že po celou dobu, kdy fungoval, se nikdy nerozsvítil. Nyní k mechanice a mým pocitům. Již několik let používám elektrický holicí strojek a chtěl jsem s ním porovnat hlavně Enchen BlackStone 3. Holicí strojky jsou ± identické, ale ten nový má levně vypadající plast. A starý holicí strojek nemá žádnou indikaci stavu nabití baterie, když jej dáte nabíjet (kontrolka zůstává červená). Ale není to velký rozdíl, protože BlackStone 3 má 5W motor oproti 2W u starého holicího strojku. Z toho plyne pocit lepšího výkonu a lepšího čištění. Holení rotačním holicím strojkem se nijak neliší od holení rotačním holicím strojkem. Až na to, že doba holení je o něco kratší.

xiaomi, enchen, blackstone, elektrický

Jasný příklad výkonu ElectroBirtwa (a sponzorem štíhlejšího obličeje je covid19): Verdikt. Můj první Povos tehdy začínal na cca 25, dnešní Enchen BlackStone 3 stojí cca 22. Je na stejné úrovni jako cena. Co se týče kvality oholení, je model BlackStone 3 o něco lepší díky vyššímu výkonu motoru. Kvalita plastu Povos bude lepší, ale jeho design nechává hodně žádoucí, zatímco s BlackStone 3 se snažili něco udělat. Takže těžko říct, který z nich je lepší, ale jedno vím jistě, po vyzkoušení holicích strojků mě táta požádal, abych mu jako dárek pořídila Enchen. A to je ten nejnezávislejší pohled, který jsem mohl prokázat. To je pro mě vše, šťastný pátek všem!

READ  Lze chladničku vypínat každý týden?

SAR. Cena za náhradní hlavu na ali je 8. Tím se řeší problém věčné nedostupnosti náhradních dílů na trhu.

S kupónem BGECBS3P je cena 17 Kč.99

xiaomi, enchen, blackstone, elektrický

Položka poskytnutá obchodem k napsání recenze. Tato recenze je zveřejněna v souladu s p.18 Pravidla webu.

Vnitřní klid

Pro demontáž poddevym tlačítko vyžínač trávy to letí pryč v neznámém směru Pod ním šroub a pod, také šroub A zadní kryt je odstraněn Zde je pohled na konektor TypeC Můžete vidět, že napájení z konektoru do baterie se přenáší přes speciální kolíky „nohy“ odtrhnout přední kryt je obtížné, je na tvrdé západky a pevně sedí v drážkách v hlavě. A pod víkem je průhledná plastová zástěna pro elektroniku Je přišroubovaná a drží na místě pomocí těsnění Pod ní je řídicí deska s displejem. Na displeji se zobrazuje ikona kohoutku (to je asi v případě, že chcete holicí strojek umýt) a ikona nehody. Nejsem si jistý, co to znamená, je to čínská příručka. Odšroubujeme několik šroubů a zvedneme desku. Nebudu ji úplně vyndávat, protože deska je připájena k motoru a je pevně přitisknutá k horní části holicího strojku. a nejde to tak snadno. Ale podívat se a vidět baterii (a vyměnit ji) může být Razor je napájen 18500 1400 mAh baterie Na motoru viditelné některé symboly, ale sotva viditelné. Motor jsem nemohl vyndat.

Vůbec jsem se nerozhodl, že se budu holit břitvou, protože mám v plánu se s ní přece jen oholit. Tak se pusťme do holení

Xiaomi enchen blackstone elektrický holicí strojek

Vytvoření účtu vám pomůže příště nakupovat rychleji (nebudete muset znovu zadávat adresu a kontaktní údaje), zjistíte stav své objednávky a uvidíte své předchozí objednávky.

POCÍTÍTE ZCELA NOVOU ÚROVEŇ HLADKOSTI

READ  V mrazničku chladničky letí ledu

Brzy ráno stačí pouhá 1 minuta, abyste se dostali do kondice a začali se s jistotou holit po celý den. Elektrický holicí strojek BlackStone klade důraz na pohodlí a snadné používání, aby si každý muž mohl vychutnat důkladné a hladké oholení, které zanechá pozitivní dojem na všechny kolem něj.

TĚSNÉ UCHYCENÍ A ČISTÉ OHOLENÍ

Elektrický holicí strojek BlackStone má tři nezávisle zavěšené holicí hlavy. Poskytují větší kontaktní plochu s pokožkou než dvojité hlavy a holicí hlavy se přizpůsobí křivkám obličeje, takže se můžete oholit i na těžko přístupných místech hned napoprvé, aniž byste se museli holit znovu.

Dvojitá kruhová síťka na holicí hlavy. Mají velkou kontaktní plochu s pokožkou a díky jejich tenkosti je holení mnohem efektivnější, a to i ručním holicím strojkem, který odstraní strniště i jednotlivé chloupky najednou.

Čím větší výkon holicí strojek má, tím silněji dokáže zpracovat vaše strniště. Pokročilý inteligentní holicí systém ESM plně řídí spotřebu a distribuci energie a zajišťuje rychlé a čisté oholení při příkonu 5 W. Nízká hladina hluku 67 dB, což je výrazně méně než mezinárodní norma IEC 75 dB, abyste se při holení cítili pohodlně.

Funkce proti přiskřípnutí. je jednou ze součástí systému ESM. I při vybití baterie si břity udržují vysokou rychlost a točivý moment, aby se chloupky při holení nezasekávaly.

Holicí strojek BlackStone lze plně nabít za pouhou 1 hodinu a plné nabití trvá až 90 minut. Při průměrném denním holení 1.5 minut na jedno nabití, což vystačí na 2 měsíce používání. V případě neočekávaného výpadku proudu lze holicí strojek používat i během nabíjení.

Modul holicí hlavy lze z elektrického holicího strojku BlackStone vyjmout, opláchnout jej přímo pod tekoucí vodou a poté jej znovu nasadit. jednoduché a snadné.

Moduly fólie i holicích čepelí jsou vyrobeny z vysoce kvalitní japonské oceli s nejvyšší úrovní přesnosti. Automatický mechanismus ostření břitů udržuje břity holicího strojku ostré po delší dobu používání.

Výkon 5W

Vybaven 5W elektromotorem. Díky tomu si holicí strojek poradí i s tím nejtvrdším strništěm. Systém řízení baterie ESM zajišťuje vysoké otáčky motoru, i když je baterie slabá.

Také viděno

Klasická teleskopická tyč z uhlíkových vláken. Má vysokou odolnost, vynikající ohybové schopnosti a nízkou hmotnost. Vyrobeno patentovanou technologií na bázi vyztužené oceli. Byl by to skvělý dárek pro rybáře.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS