Zastřihovač vlasů Xiaomi enchen boost

Xiaomi Enchen Boost recenze

Nevýhody:Tryska, pokud řežete více než 13 mm. Sečení je špatné, hodně se vynechává (zanechává antény). Musíte projít stejným místem 3-4krát.

Skvělý zastřihovač na trávu a perfektní zastřihovač vlasůJsem spokojen jak s kvalitou, tak s balenímA keramickou čepelí a výsledkem stříháníJe to prostě skvělá volba v dvoubarevném řešení od Xiaomi

Výhody:nízká hmotnost, praktický, velmi tichý! Lze dobíjet a používat na cestách!

Slabiny: Jediná nevýhoda: slabá hlava, při stlačení se drolí

Komentář: Doporučuji tento stroj.

Výhody: Dobře řeže, mám ho za 700₽

zastřihovač, vlasů, xiaomi, enchen

Nevýhody:Čepel se otupila po 2 měsících a stojí 1500₽

Výhody:Mobilní, drží náboj, dobře řeže

Výhody:malé rozměry, bezdrátový, design, cena.

Komentář:Stříhám na pleš, stříhá dobře na jeden průchod, baterie vydrží dlouho, nemohla se vybít při prvním stříhání, snadno se rozebírá, dobře se čistí, není místo, kde by se vlasy ucpaly a nebylo možné je vyčistit.

Komentáře:protože stroj je lehký, při práci bez trysky vezměte v úvahu tlak. ostré čepele. lemování je ostré. doporučit.

Výhody:Vydrží dlouho nabitý. Dobře stříhá.

Výhody:Za tu cenu to není špatné. pohodlný v ruce, nehlučný.

Nevýhody: Musel jsem si ostříhat vlasy dočista

Komentáře:Lze jej upravit doma

Výhody: Skvělý poměr ceny a kvality.

Nevýhody: Hřeben (regulátor délky vlasů) je velmi křehký. Po čtyřech měsících používání se rozbil.

Výhody: Snadno se drží, rychle se nabíjí, dlouho vydrží nabitá, zástrčky jsou standardní. Dobrá keramická čepel, velmi lehká a ergonomická.

Nevýhody: Střihací hlavu lze upevnit pouze pomocí ráčny, nastavenou délku můžete zkrátit o tři nebo čtyři milimetry na polovině hlavy a nevšimnete si toho. Má standardní zástrčku, ale při použití bez nástavců se zastřižené vlasy dostanou dovnitř otvory pro nástavce.

Poznámky: Výrobek je určen k okamžitému použití, nevyžaduje žádnou přípravu ani důkladné opláchnutí. Pohodlné.

Nevýhody:Za tuto cenu nevidím žádné nevýhody

Komentáře: Stříhá vlasy téměř na 2 palce od nuly.

Komentář:Koupil jsem si ho, abych se pokusil ořezat dítě. Rozhodl jsem se pro tento model, protože má.к. umožňuje prodloužení o 2 cm. S touto hlavou se vlasy stříhají opravdu velmi těžko, ale pokud nastavíte kratší délku, funguje to dobře. dobré.

Komentáře:pěkná lehká hlava.dává skvělý účes doporučuji

Nevýhody:Minimální délka 3 mm je ve skutečnosti spíše 4-5 mm. Pro vaše vlasy to možná nebude mít velký význam, ale pro vaše vousy ano.

Lehký, dobře vypadající, dobře řeže. Je to můj první, není moc s čím srovnávat. Velmi snadné použití. Podíval jsem se na pár klipů na internetu a ostříhal tátovi vlasy, líbilo se mi to. Dostatečně nabít.

Nevýhody:Zatím mě a mého syna nepostřihl

Komentář:Za tuto cenu je to dobrý stroj!

Dobré stránky:výdrž baterie, bezdrátové připojení.

Nevýhody:Po častém používání možná přidám, ale zatím ne

Zastřihovač vlasů Xiaomi enchen boost

Vytvořením účtu budete moci nakupovat rychleji, budete mít aktuální informace o stavu objednávek a budete mít přehled o dříve provedených objednávkách.

Péče o vlasy. Skutečná řemeslná zručnost a jisté ruce, zejména při práci s elektrickým vyžínačem. Dodat sobě nebo někomu, koho máte rádi, odvahu k novému účesu vám může pomoci cítit se o něco lépe.

SNADNÁ PÉČE O VLASY PRO CELOU RODINU

Dětské vlasy jsou tenčí než u dospělých a nemohou vždy dlouho sedět na jednom místě. Vlasy teenagerů rostou rychleji a často není čas na kadeřníka. Starší lidi je velmi těžké potěšit. Stačí jedna kompaktní sekačka na trávu, která se postará o všechny nepříjemnosti a pomůže vám naučit se nové dovednosti.

ŽÁDNÉ POTÍŽE. CO NEJJEDNODUŠŠÍ PÉČE

Zastřihovač trávy Enchen je vybaven posuvným regulátorem pracovní zóny, který umožňuje nastavit délku vlasů v rozmezí 0 až 0,5 cm.7-21 mm. Snadné nastavení nevyžaduje žádné speciální dovednosti ani nástroje, zvládne ho i nezkušený uživatel. Po nastavení pracovní délky můžete ihned začít stříhat.

READ  Jak sbírat fanoušek Scarlett sc sf111b06

Keramický nůž s 1 nanovrstvou.6krát tvrdší než běžný nůž z nerezové oceli, s povrchem mnohem méně náchylným ke tření, takže se sotva zahřívá a při vysokých otáčkách pracuje mnohem tišeji. Hladina hluku pouhých 55 dB je výrazně nižší než stanovená národní norma 70 dB.

Strunová sekačka Enchen využívá spolehlivou technologii frekvenčního měniče, která naplno využívá potenciál výkonného motoru. Pro úpravu různých typů vlasů má zastřihovač dvě rychlosti: normální rychlost 4500 otáček za minutu je vhodná pro normální vlasy, zatímco rychlost dlouhého stisku 5800 otáček za minutu je určena pro hrubé a husté vlasy.

Systém ESM (Energy Smart Manager) je mozkem vyžínače plevele Enchen. Skládá se z řídicího modulu napájení a řídicího modulu motoru, které společně dokáží udržovat vysoké otáčky motoru, i když je energie z baterie nízká. Systém ESM poskytuje během nabíjení potřebnou ochranu, která zaručuje bezpečnost baterie a její dlouhou životnost. Indikátor LED vždy informuje uživatele o stavu strunové sekačky Enchen. nízké nabití, nabití a plné nabití.

Vodicí lišta a nůž strunové sekačky Enchen mají speciálně zaoblené rohy pro bezpečné a pohodlné stříhání. Pracovní část strunové sekačky se skládá z pohyblivého nože a pevného nože, které prošly nejpřísnější kontrolou kvality a přesnosti, takže je lze bezpečně ovládat z jakéhokoli úhlu.

strunová sekačka Enchen je vybavena technologií rychlého nabíjení, díky které se baterie nabije až na 90 % za pouhou 1 hodinu. Díky chytrému systému řízení spotřeby energie je baterie v 1.Za pouhých 5 hodin dosáhne plného nabití, což stačí na 90 minut používání. A i když budete trávu stříhat každý měsíc půl hodiny, nemusíte na nabíjení strunové sekačky myslet dříve než jednou za tři měsíce.

I když se vyžínač Enchen vybije, lze jej používat po připojení přímo k napájecímu akumulátoru. Široký port USB-C umožňuje nabíjet vyžínač trávy z externí baterie, počítače, zásuvky USB nebo jiného zařízení.

Snadné nastavení délky vlasů

Strunová sekačka Enchen je vybavena posuvným regulátorem pracovní plochy, který umožňuje nastavit délku vlasů v rozmezí 0 až 0,5 cm.7-21 mm. Pro snadné nastavení nejsou potřeba žádné speciální dovednosti ani nástroje. zvládnou ho i nezkušení uživatelé. Po nastavení pracovní délky můžete okamžitě začít pracovat.

Tiché a plynulé řezání. Keramický nůž s nanovrstvou v 1 kusu.6krát tvrdší než běžná nerezová ocel a její povrch je mnohem méně náchylný ke tření, takže se při vysokých otáčkách téměř nezahřívá a pracuje mnohem tišeji. Hladina hluku je pouze 55 dB, což je výrazně méně než vládní limit 70 dB.

Zastřihovač vlasů Xiaomi Echen Boost USB Elektrický zastřihovač vlasů Dvourychlostní keramický zastřihovač Rychlé nabíjení. zpětná vazba

Dlouho jsem chodila ke kadeřníkovi pravidelně, jednou za 1 rok.5-2 měsíce. Když jsem viděl, že v Číně je obrovské množství strojků na stříhání vlasů, rozhodl jsem se s manželkou, že si zkusíme stříhat vlasy sami.

Dobrý den,! Svého syna stříhám od jeho téměř jednoho roku, takže strojek na vlasy je jednou z nejdůležitějších věcí v domácnosti. Můj manžel má svůj vlastní zastřihovač a já jsem koupila jednodušší, ale roztomilý pro dítě. V současné době jsou mému synovi tři roky, takže Xiaomi ENCHEN Boost White nám slouží celou tu dobu.

Ahoj všichni! Náš starý zastřihovač vlasů už potřeboval vyměnit a s příchodem dítěte se kritéria pro výběr nového doplnila o takový, který je vhodný pro stříhání vlasů malých dětí.к. Po roce jsme chtěli syna ostříhat.

Koupeno v internetovém obchodě Dobrý. Balení: malá krabička, nezabírá mnoho místa ve skříni.Balení:. stroj s tryskou. štětec. olej. drát typu C.Tryska je poměrně pohodlně výškově nastavitelná: stisknete a posunete ji na správnou značku.V případě potřeby je lze zcela odstranit.

Dobrý den a přeji vám všem hezký den! V létě jsem si koupil zastřihovač vlasů: Enchen Boost (podznačka Xiaomi): Kde koupit : lesní plody Výroba : Čína Moje zkušenost : jedním slovem „tragická“. Tak jsem si koupil 14.07.2021.

READ  Jak brousit zrnko kávy bez mlýnek na kávu

Nikoho nepřekvapím tím, že si během sebeizolace koupím zastřihovač vlasů. Můj syn vyrostl a můj manžel také. Sám jsem syna několikrát stříhal nůžkami, ale je to utrpení. Rozhodl jsem se koupit psací stroj. Doručeno dnes přepravní společností. Koupeno na AliExpress.

Karanténa a izolace nás naučila starat se o sebe. Nejvíce trpěli zarostlí muži, jejichž manželky a přítelkyně v karanténě se neuměly nebo nechtěly naučit dělat krátké sestřihy. K nim se přidaly otrhané vzdechy vousatých mužů zvyklých na holičství.

Dobrý den všem! Dnes vám povím o tom, co je podle mého názoru pro dítě nezbytné, zejména pokud jste rodiči chlapce. Vlasy mého syna rostou alarmující rychlostí! Je tvrdá, tlustá, pořád trčí nahoru.

Xiaomi Echen Boost USB elektrický zastřihovač vlasů Dvourychlostní keramický zastřihovač Rychlé nabíjení. recenze

Náš starý zastřihovač vlasů jsme již museli vyměnit a od narození dítěte musí být kritéria pro nový zastřihovač vhodná pro stříhání vlasů malých dětí.к. Po roce jsme chtěli syna ostříhat.

Po dlouhou dobu je naše rodina přitahována výrobky od Xiaomi, od této značky jsme si koupili telefon a tonometr a chladný robotický vysavač a zvlhčovač vzduchu s přirozeným zvlhčováním (bez bílého plaku na věcech a emisí páry), mimochodem byl vlhkoměr a teploměr a čistič vzduchu, snadno použitelný (odkaz na vše bude na konci recenze), takže pro nás nebylo otázkou, kde koupit zastřihovač vlasů.

Nabízíme elektrický zastřihovač vlasů Xiaomi Mi Enchen Boost USB:

Součástí stroje je nabíjecí kabel, mazivo, kartáček na čištění.

K dispozici v černé a bílé barvě:

Značka: ENCHEN

zastřihovač, vlasů, xiaomi, enchen

Model: Boost

Materiál: ABS-plast

Barva: černá/bílá

Hmotnost: 142 g

Velikost: 43×164 mm

Jmenovitý výkon: 5 W

Napětí: 5V

Doba nabíjení: 120 minut

Tělo elektrického nářadí je vyrobeno z odolného plastu. Dobře se drží v ruce. Nastavitelná šířka vlasů od 3 mm do 21 mm.

Vysunutou trysku lehce stiskněte dolů a nahoru, můžete ji také zcela vyjmout a použít ji jako strunovou sekačku:

Zařízení Xiaomi Mi Enchen Boost USB v provozu:

Už jsem měla možnost použít ho ke stříhání svého syna (v té době mu byl rok a měsíc), mého manžela. Nízké vibrace, žádné tahání za ruku, žádné vlasy, nízká hladina hluku. Má dvě rychlosti, normální počáteční rychlost je 4500 otáček za minutu pro normální vlasy, pokud stisknete tlačítko spínače déle, aktivuje se režim turbo rychlosti se silným výkonem 5800 otáček za minutu, což usnadňuje stříhání hustých vlasů.

Xiaomi Mi Enchen Boost má nanokeramickou řeznou hlavu, jejíž tvrdost je 1,6krát vyšší než u běžné nerezové oceli. Hladkost povrchu je menší než u nerezové oceli. Když tedy zastřihovač vlasů pracuje vysokou rychlostí, je hluk způsobený keramickou stříhací hlavou nižší. Provozní hluk je nižší než 55 dB.

Můj syn se nechal ostříhat překvapivě snadno a bez výstřelků. Položila jsem ho tatínkovi na klín, před obrazovku s oblíbeným karaoke projektem Dáši a třikrát jsem mu přejela po vlasech, kdybych chtěla, mohla bych i víckrát)

Xiaomi Mi Enchen Boost nás opravdu potěšil. S nákupem jsme spokojeni. Samostatnou výhodou je, že je vhodný pro dospělé i děti. Přiměřená cena. Má dvě rychlosti, keramický nůž, rychlé nabíjení přes USB kabel, funkci vyžínače trávy.

Pokud se vám produkt líbí,

Xiaomi Smartmi Humidifier 2 (neboli teploměr a vlhkoměr a tak trochu i čistička) pouze přírodní zvlhčování vzduchu

Zastřihovač vlasů Xiaomi Enchen Boost Black EC-1001. recenze

Karanténa a sebeizolace nás naučily sloužit sami sobě. Nejvíce trpěli zarostlí muži, jejichž manželky a kamarádky z karantény se neuměly nebo nechtěly naučit krátkým sestřihům. K nim se přidaly otrhané vzdechy vousatých mužů zvyklých na holičství.

Dobrý den. Koupil clipper, chci se podělit o své dojmy. Akumulátorový zastřihovač vlasů. Dobře se drží v ruce, je lehký. Ruka se neunaví. Pracuje tiše. Obsahuje: kartáček, olej, nabíjecí kabel. Je velmi pohodlné nastavit délku střihu.

Koupil jsem si zastřihovač vlasů Xiaomi ENCHEN Boost. Koupil jsem si ho, protože jsem byl podplacen názvem Xiaomi, ale na krabici ani na stroji o tom není žádná zmínka)). Koupil jsem si rozšířený balíček, abych si mohl během karantény sám stříhat vlasy.

READ  Robot vysavač Xiaomi se samočisticí stanicí

Koupil jsem si tento Xiaomi Enchen Boost Black EC-1001, abych si ostříhal vlasy na hlavě, ale poté se ukázalo, že není tak silný, jak bych si přál. Příkon v popisu je trochu mimo, takže když stříhám vlasy, občas se kousne, což není dobré.

Dnes vám chci říct o úspěšném nákupu stříhacího strojku na vlasy značky Xiaomi Enchen. Koupila jsem ho jako dárek pro manžela. protože starý se porouchal. V našem případě se přístroj používá k péči o vousy. Musím si zastřihnout vousy a udělat si pěknou bradu.

Ke kadeřníkovi chodím pravidelně už dlouho, pravidelně, každou 1 hodinu.5-2 měsíce. Vzhledem k obrovskému množství stříhacích strojků v Číně jsme se s manželkou rozhodli vyzkoušet proces stříhání vlastních vlasů.

Stroj je skvělý, je zde již více než 2 roky, není příliš hlučný, ale trochu těžký. Stroj má 2 rychlosti. Dodává se s jednou 1,5mm čepelí, olejem. Téměř všichni moji kolegové ji používají, tak jsem si ji vybral a nikdy nelitoval, zvládá všechny zamotané a všechny.

Před pár měsíci jsem si pořídil profesionální zastřihovač vlasů Mustang MPF-03 Space s keramickými a karbonovými čepelemi, takže o něm mluvím. Přístroj je stylový a dodává se v pouzdře pro skladování nebo přenášení. Včetně nabíjecí stanice, náhradních nožů, trysek a nádobky na olej.

Nabíjení

Enchen Boost podporuje rychlé nabíjení. Za 1 hodinu můžete baterii nabít na 90 %. Pak se přepne na inteligentní streamované nabíjení a trvá 1,5 hodiny, než se nabije na 100 %. Po nabití na 90 % jej můžete používat více než 80 minut. Na plné nabití vydrží až 90 minut.

Zastřihovač vlasů podporuje funkci „on and go“, polovina výkonu je vypnuta a připojena ke zdroji napájení pro další použití. Enchen Boost používá typ intel.C, společné pro většinu mobilních telefonů. Lze připojit k libovolnému zdroji nabíjení přes port USB. napájecí zdroj, externí baterie nebo počítač.

Všestranný nástavec s regulací délky

Speciální řezací nástavec umožňuje nastavit délku řezu v rozsahu 0.7 až 21 mm. Chcete-li nastavit délku, jednoduše otočte řezací hlavou. Keramický blok na nože. Je v 1.6krát tvrdší než nerezová ocel a s výrazně nižším koeficientem tření. Hlučnost keramických lopatek je i při maximálních otáčkách nižší než 55 dB. Už se nemusíte bát, že budete rušit členy rodiny nebo někoho jiného při odpočinku.

Aby si zastřihovač trávy Enchen Boost poradil s různými typy vlasů stejně efektivně, je vybaven výkonným motorem a technologií frekvenční konverze. Možnost nastavení dvou rychlostí najednou. Používám rychlost 4500 otáček za minutu pro normální vlasy a speciální turbo režim 5800 otáček za minutu pro hustší a silnější vlasy. Režimy se pohodlně přepínají dlouhým stisknutím tlačítka.

Dodávka

Kurýrní doručení do Moskvy

  • Náklady na dodání. 300P až 400P
  • objemný náklad (s hmotností nad 10 kg, televizory a elektrické skútry). Dodávka 600P
  • Mimo moskevský okruh (do 10 km) 30R za každý kilometr za okruhem

Dodání v rámci Ruska. SDEK

  • Náklady na dodání. od 300 (v závislosti na způsobu vyzvednutí a hmotnosti).
  • Doručení kurýrem ke dveřím nebo na místo vyzvednutí dle vašeho výběru.
  • Doba dodání 1-7 dní

Ve výchozím nastavení se výpočet provádí do místa doručení ve vašem městě! Dodávka ke dveřím se počítá individuálně!

Všechny produkty v regionech Zasíláme pouze při platbě předem. Odeslání po obdržení platby na účet. Na požádání vám poskytneme číslo pro sledování.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS