Zastřihovač vlasů Xiaomi mitu

Xiaomi MiTU Baby Hair Clipper White

Xiaomi MiTU Baby Hair Clipper. zastřihovač vlasů. Tento přístroj se doporučuje pro děti od 0 do 12 let. Keramická kulová hlava, vysoká bezpečnost a nízká hlučnost. Sada 3 různých nástavců umožňuje stříhat vlasy různých délek. Zapuštěné tlačítko zabraňuje náhodnému spuštění.

Přístroj lze snadno umýt díky odnímatelné hlavě. Pěnová houba zabraňuje zachycení většiny vlasů v těle fénu. Miniaplikace běží 2 hodiny samostatně a lze ji nabíjet pomocí přenosné baterie nebo adaptéru. Má indikátor nabití.

Tento praktický přístroj se skvěle hodí pro použití doma i u kadeřníka.

Před nákupem si prosím ověřte omezení pro tento zastřihovač u našich operátorů.

5 důvodů, proč si koupit Xiaomi MiTU Baby Hair Clipper

 • BezpečnéTěsné umístění čepele zajišťuje bezpečný řez. Čepele nesvírají jednotlivé chloupky. Jejich zaoblené konce zabraňují poškrábání pokožky.
 • KomfortPosuvná část je vyrobena z keramiky. Plíživé klouzání díky nízkému tření. Běží velmi tiše, takže se děti nebudou bát.
 • PřenosnéMalá a kompaktní jednotka se snadno čistí pod tekoucí vodou. Baterii lze nabíjet prostřednictvím zásuvky Micro-USB. Tento mobilní gadget si můžete snadno vzít s sebou.
 • PraktickéKeramické čepele nejsou náchylné ke korozi. Pevná ocelová čepel zachytí chloupky bez rizika poškození pokožky.
 • ÚčinnostMaloběžný motor vyvíjí vysoký točivý moment. Vysoký výkon a příjemná hladina hluku.

Specifikace:

Čistá hmotnost: 266 g Velikost: 47 x 45 x 182 mm Barva: černá Doba nabíjení: 2,5 hodiny Jmenovité napětí: 3.7V Jmenovitý výkon: 3W Nabíjecí kapacita: 5V / 1A

Speciální funkce:

 • Keramický nůž s titanovým povrchem. Vysoká účinnost stříhání, udržuje ostrost po dlouhou dobu
 • Vícevrstvý krátký střih vlasů, 0.5 mm-1,7 mm
 • 14 možností řezání s pevnou délkou, nastavitelná délka 3-41 mm
 • Regulace rychlosti
 • Vhodné pro všechny typy vlasů
 • Nízká hladina hluku
 • Vysoký výkon
 • Ochrana těla IPX7

Xiaomi MiTU Baby Hair Clipper recenze

Komentář:Vzal dítě na stříhání, protože nůžky jsou nebezpečné pro stříhání, dítě nesedí v klidu. trimmer uspěl. Dítě se nebálo, a to je hlavní!

Klady: Skvělý strojek pro první vlásky dítěte! Tichý provoz, skvěle stříhá, dítěti se líbil i konec stříhání!

Poznámky: Balení je pěkné, je tam ramenní podložka, tři trysky pro různé délky vlasů!

Hlavní výhody:Praktické nástavce, dobře padnou do ruky

Nevýhody:Asi tři minuty po zapnutí se vlasy delší než 5 cm trochu špatně stříhají

Výhody:Skvělý strojek, šetrně holí

Komentář:Dítě bylo bez problémů rozřezáno. Nejmenší délka 1 mm

Komentář:Pěkné auto, dobře řeže, dítě je tiché při řezání je tiché, vyrobené z kvality

Komentář: Doporučuji. Objednáno pro dítě, 1.8. Byl to úspěch!Tichý, čistý. Skvělý produkt!

Výhody:je tichý, dobře řeže, je lehký, malý, ergonomický a dobře vypadající

Komentář:funguje dobře. docela tichý. dítě obvykle nevyšiluje. Ale záleží na dítěti. také osvěžil konečky mých vlasů.

Výhody:Poradí si s tuhými psími a kočičími chlupy. Ideální pro redukci žmolků

Výhody:Tichý, nelepí se na vlasy

Nevýhody:Při zapojení do zásuvky se neseká

Komentář:Roční dítě, stříhání vlasů bez problémů, sedělo tiše, nebálo se. Součástí balení je několik trysek, kartáček na čištění, houbička, pláštěnka na suchý zip (jako v kadeřnictví), nabíjecí kabel.

Komentář: po 1,5 měsíci se přestal nabíjet. po 2 použitích.

Pozitivní stránka: snadné použití.

Výhody:Není příliš hlučný, snadno seká malé dítě

Komentář:Bezhlučné, snadno sekající dítě od jednoho roku věku

Komentář: Používám ho jako vyžínač trávy. Neuvědomil jsem si, že je to pro řezání dětí, když jsem si to objednal. Ale zvládne štětiny. Jsem s ním velmi spokojen.

Výhody: vynikající! lehké, vysoce kvalitní

Výhody:Odpovídá popisu

Komentáře:Vyrobeno v dobré kvalitě, krásné, pohodlné. Koupeno pro sebe. čepel je keramická, stejně jako u všech ostatních strojů. je vodotěsná a lze ji čistit pod kohoutkem, což je obrovské plus, protože ne každý ji má

Výhody: Mnoho hlav. Pohodlné stříhání. Tichý chod. Malý kluk se nebál.

Výhody:Prakticky bezhlučné.

Výhody:Je tichý, jemně řeže a necuká

Nevýhody:Nehodí se jako zastřihovač, zanechává mnoho dlouhých vlasů

Komentář: dobrá věc pro svůj účel

Nevýhody: Po pár týdnech se rozbil. Sečení je průměrné.

Výhody: Používám ho dva měsíce. Jednou týdně jej použijte jako vyžínač trávy. má stále dobrou baterii. prakticky žádný hluk, minimální vibrace. Pohodlně se drží v ruce, což jsem si přál už dlouho ! Pro mě nejlepší zařízení na trhu)

Nevýhody: Selhání po 1 pokusu

Komentáře: Koupil jsem ho v internetovém obchodě, ostříhal jsem své dítě je čas na druhé stříhání, strojek se nezapíná, ale spodní kontrolka bliká. Nabíjení přes počítač, zásuvku nulová odezva (a více než 90 minut). cokoli). Čtení recenzí. všichni jsou takoví! Otázka: neexistuje žádný manuál v ruštině, možná.Takto to neděláme. Co se však může pokazit ? Pokud je sada dodávána se strojem, nabíjecím kabelem a nástavci. Nenabíjí se ze slunce. Pokud někdo ví, jestli to není rozbité prosím, napište komentář?!Nedoporučujeme kupovat jako. je zlomený hemoroid!

READ  Sada pro domácí depilaci

Přinášíme vám. Stroj je v provozu. Nabíjení. Indikátor, že se stroj nabíjí, funguje. Stroj se však už nikdy nezapnul. bez ohledu na dobu nabíjení. Vraťte ji přes Yandex Market. to je nesmysl. Vytiskněte si žádost. write send/wait atd.п. právě skóroval. Zařízení je lepší koupit v obchodě. Snadnější vrácení v případě závady

Výhody:Téměř tichý, dobře se drží v ruce

Komentáře:Vzal si roční dítě, aby se jeho vlasy stříhají, spokojený s ním. Dítě se nůžek nebojí, nechte ho v klidu ostříhat

Nevýhody: vydržel jen asi šest měsíců, už se nenabíjíStrojek je inzerován jako tichý pro stříhání vlasů, ale dítě se zpočátku stále bálo

Skvělý zastřihovač vlasů. Malé. Není hlučný. Poprvé se mi podařilo ostříhat dítě. předtím se snažil rok v kadeřnictví. Dodává se s nabíjecím kabelem, tryskami a malým pouzdrem.

Srovnání se zařízením Philips HC3420.

Zastřihovače vlasů Philips používáme doma již několik let. Za posledních 7 let HC3420. Anatomický, jak proudí do ruky, trochu těžší než recenzované, ale to není cítit vůbec, předtím, než byl QC5000, se jí líbilo více, a tam tryska trochu jinak, ale zásadní rozdíly osobně nemohu přidělit, řezy, kvalita průměr (ve srovnání s profesionální). Bez trysky lepší, s tryskou přeskočit, ale trochu, záleží na vlasech, ale obecně docela dobré stroje, každý člověk může snížit pod 2-3 trysky. A proces řezání bude jednodušší a příjemnější než ty samé Vitek, Domotec, Aurora (ty jsem měl, jsou hodnoceny jako podprůměrné, některé dokonce velmi nekvalitní, neustále se koušou a je třeba čistit nože). Philips se velmi dobře drží v ruce pracovní část strojů Jak jsem napsal výše, zub je zlomený, lepený, vyztužený termoprvky, vypadá velmi kolohozny, ale samotný proces je téměř neovlivněn. Nebudu říkat, že je Philips lepší nebo horší, jen trochu jiný. V operaci není velký rozdíl. Jediný rozdíl je v tom, že Phillips je dražší a nabíječka je „proprietární“ (DC 15V, s konektorem podobným C8), ale tento model je vhodný pro jakýkoli kabel USB typu C.

Sundejte záhlaví, odklopte nože a pomocí plastové karty je opatrně odpojte. Všechno je docela dobře namontováno, západky jsou pevné, dvě z nich se zlomily. Otevřeno pouze 1-1,5 cm. Dále se zevnitř musíme pomocí velmi tenkého šroubováku dostat k západce, která drží koncovou krytku (na které je konektor USB pro nabíjení). Zatlačte na něj šroubovákem. Poté vypáčíme tuto koncovku z vnější strany. Pod krytem je šroub, který drží obě poloviny krytu. Nyní jej zcela rozeberte. Označení na motoru BL-280PA-2397V DC 3.7V 201113-06, na internetu jsem nic nenašel. Označení na desce je ZJ-004_V1.8, YX106860, také nelze nic najít. 4056A Řadič nabíjení Li-Ion akumulátoru 14500 I-ion ICR akumulátor 3,7V 22.2Wh 600mAh (odpovídající) Sestavení zpět stejným způsobem, malé stopy po trhání, myslel jsem, že to bude horší, hodně to praskalo.

Mandát. Jak jsem se zmínil výše, v domově jsou tři klienti. S průměrnými náklady na mužský střih od 3 subsazh je splacen za 1,5 hodiny, a pak solidní zisk ve formě úspor do rodinného rozpočtu. S tchánem se necháváme stříhat velmi jednoduše.е. nanejvýš tři délky, nebo dokonce dvě, pokud jsem příliš líný. Můj chlapec mě žádá, abych ho ostříhala trochu „tvarovaněji“. Každých 1,5 až 2 týdny si také nechávám ostříhat vousy na „0“ nebo 3 až 6 mm, někdy jako na obrázku. Za deset si můžu dovolit holičství.

zastřihovač, vlasů, xiaomi, mitu

Takže je tu mírně zarostlý klient. Nejdříve si upravíme vousy: bez nástavců si projdeme krk a bradu, spodní ret Podívejte se, kdo se stal jako moje žena říká, že o tom pak tryska 6mm vousy manželka podíval na tak zajímavě, říká, že to nechat takhle, bude role-playing večer v komentářích na toto téma byl spor „umýt nebo ne umýt“ je otázka ©. Myslím, že by si každý měl dělat, co chce, zejména na vlastní nebezpečí. Já raději jen kartáčuju, lehce naolejuju, zapnu na 10 sekund a utřu do sucha toaletním papírem. Dělám to už 20 let, nože fungují dobře. Oproti tomu u Philipsu je to trochu obráceně, a pokud byste montovali „ze zvyku“, mohli byste se pokusit zlomit spojovací prvky. Včera jsem se rozhodla ostříhat si vlasy. přejděte na 6 mm a projděte si celou hlavu sami před zrcadlem. Trvalo to 10 minut (měřeno)

Pak zavolejte své ženě a požádejte ji, aby prošla boky a záda bez přídavných zařízení. Vlevo. celá hlava pod 6 mm, vpravo. ladění bez trysky V komentářích k tomuto vláknu napsal, že je také zcela normální účes načechraný ocasy. Foto kočičího sestřihu s laskavým svolením Tov. Harius, za což děkuje originálu zde mysku.club/blog/slevy/87569.html#comment3907598

READ  Skládací konvice Xiaomi hl skládací rychlovarná konvice

Krytí IPX7

Pohyblivé nože stroje jsou odolné proti korozi a snadno se čistí. Hlava nože je odnímatelná a má stupeň krytí IPX7 (ochrana proti krátkodobé vlhkosti), což znamená, že nože můžete po řezání opatrně opláchnout pod tekoucí vodou.

Xiaomi YueLi Elektrický zastřihovač vlasů

Dobrý den všem. Dnes recenzujeme plnohodnotný, vysoce kvalitní zastřihovač od společnosti Xiaomi Yueli. Zakoupeno zde. A je to tady.

Je lehký a dobře se drží v ruce. Odolnost proti povětrnostním vlivům IPX7 umožňuje mytí pod tekoucí vodou, což je velmi vhodné pro čištění.

Výrobce také instaloval nikl-metal hydridovou baterii, která poskytuje stabilní proud a vysokou kapacitu. Na těle přístroje je indikátor nabití, který je velmi praktický jak při používání, tak při nabíjení.Když je zastřihovač zapnutý, kontrolka svítí zeleně. Když je baterie téměř vybitá, kontrolka začne svítit červeně, když je stroj v provozu a je třeba jej dobít. Když je baterie nabitá, kontrolka se rozsvítí zeleně.

Keramická čepel umožňuje dobré a rychlé stříhání vlasů, zvyšuje rychlost stříhání a poskytuje kadeřníkovi pohodlí.

Řezací nástavec je bezpečný. Poškrábání nebo poškození kůže je téměř nemožné. Stříhací nástavec dokáže stříhat vlasy dopředu i dozadu.

Krabice je robustní, úhledná. Otevřete ji a podívejte se, co je v sadě.

Výrobce do sady vložil vše, co potřebujete, a ještě více! Kromě stroje, bitů a nabíječky je k dispozici speciální měkká houba a kartáč na čištění stroje, dokonce i olej na mazání řezného nože! Jsem také rád, že Xiaomi vždy dává šedé pouzdro s odpovídajícím logem, ať už jde o sluchátka nebo něco jiného. Jediné, co mohu říci o návodu, je, že si ho můžete přečíst pomocí překladače Google v režimu fotoaparátu. Není na tom nic zvláštního, ale četl jsem, že výrobce doporučuje před prvním řezem namazat čepel malým množstvím oleje. Ilustrace jsou intuitivní. Zde je několik úryvků:

Trysky jsou vyrobeny z kvalitního plastu a jsou poměrně pevné.

Podívejme se nyní na Xiaomi Yueli blíže.

Vyrobeno z vysoce lesklého plastu. Barva je pěkná. Zařízení je vyrobeno kvalitně, nevrzá, má hladké mezery.

Na zadní straně je několik informací.

Stojí za zmínku, že strojek umožňuje stříhat vlasy i bez nástavců. Zuby nejsou ostré, takže nejsou nepříjemné, ani neškrábou kůži.

A nyní k aplikaci.

Koupila jsem nůžky pro svou matku, aby nahradily nůžky. Usoudila jsem, že stříhat vlasy strojkem je snazší než nůžkami a s hřebenem se pracuje mnohem méně často, a měla jsem pravdu. Rozhodl jsem se stroj vyzkoušet na svém mladším bratrovi, ten byl samozřejmě proti, protože jsem neměl žádné kadeřnické zkušenosti, ale přesto se mi ho podařilo přemluvit. Po zhlédnutí několika instruktážních videí na YouTube jsem po držení zastřihovače v rukou a zvážení svých záměrů posunul posuvník do polohy „ON“. Elektrický zastřihovač vlasů Xiaomi Yueli vydával bzučivý zvuk a mírně vibroval. Byl překvapivě tichý, vibrace nerušily provoz a já se pustil do práce. Jelikož je to můj první sestřih, nesuďte mě příliš přísně)

Zde je obrázek před a po (zleva doprava). Po 15 minutách jsem se stříháním hotová. Snadnou manipulací se strojkem a obratnou výměnou nástavců se mi podařilo ostříhat bratra. Na to, že to bylo poprvé, to bylo docela dobré. Stroj odvedl svou práci dokonale! Můj bratr říkal, že necítil žádné potíže a tichý bzučivý zvuk ho téměř uspal.

Trochu opracování v kombinaci s hřebenem, abyste získali konečný vzhled stěžně. Skončilo to takto.

Mám to hotové, samozřejmě jsem to mohl rozřezat na polovinu krabice, ale neriskoval jsem to, protože jsem to dostal poprvé. Mimochodem, můj bratr s ním byl spokojen)

Mohu ji doporučit jak začínajícím, tak zkušeným uživatelům. Je lehký, snadno se používá a je velmi tichý. Moje maminka si ho také velmi oblíbila, při řezání se neunavují ruce, vibrace nezpůsobují žádné nepohodlí. Překonává všechna očekávání, pokud jde o autonomii! Práce trvá celkem asi hodinu. Žádné stížnosti na čepel, nezanechává za sebou žádné „odřezky“. Snadno a jednoduše se čistí, kartáček a ochrana proti vlhkosti, která umožňuje opláchnutí pod tekoucí vodou, velmi pomáhají.

Zdůrazněné klady: kvalita, hmotnost, voděodolnost, sada, baterie. Nenašel jsem žádné nevýhody!

Zastřihovač vlasů Xiaomi Mitu White

Možnosti platby:

Zastřihovač vlasů Xiaomi Mitu

Speciální zastřihovač Xiaomi Mitu pro děti má pohodlný design a nevytváří velký hluk. Vaše dítě se nebude bát vzhledu ani zvuku stroje. Hlava nože je odnímatelná a omyvatelná pod tekoucí vodou, takže použití zastřihovače je hygienické.

Tři bity 9/12 mm, 3/6 mm, 1 mm. Na výběr je 5 délek řezu. Zařízení je napájeno baterií, která vydrží v provozu bez dobíjení přibližně 2 hodiny. Díky rychlému nabíjení je doba obnovy energie 90 minut. Indikátory nabití na těle baterie ukazují stav nabití baterie.

READ  Jak rozebrat vysoušeč vlasů Rovent kartáč si aktivum

Textilní model dětské chůvičky splňuje specifikace GB 31791, takže je vhodný pro kojence a děti.

 • Typ: Zastřihovač vlasů
 • Pohotovostní doba 2 hodiny
 • Doba nabíjení 1,5 hodiny
 • Tři trysky: 9/12 mm, 3/6 mm, 1 mm
 • Vodotěsnost: IPX 7
 • Tři trysky: 9/12 mm, 3/6 mm, 1 mm
 • Barva: bílá

Tento produkt je také známý jako: 36.55 CN, 36911-bílá

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat recenze.Pokud máte co napsat. zaregistrujte se, prosím.Pokud jste již zaregistrováni. Přihlaste se, prosím.

Varování! Vzhled, vybavení a specifikace výrobku mohou být výrobcem změněny bez předchozího upozornění. Tyto webové stránky slouží pouze pro informační účely a v žádném případě nejsou veřejnou nabídkou ve smyslu článku 437 odst. 2 občanského zákoníku Ruské federace.

Zastřihovače vlasů Xiaomi

Určení: ke stříhání vlasů, typ: zastřihovač, napájení: AC, minimální délka střihu: 3 mm, maximální délka střihu: 12 mm, materiál čepele: nerezová ocel, způsob nastavení délky: výměna hrotů, součástí balení: nůžky, počet hrotů: 4

Sekačka na trávu ShowSee upustila od obvyklého systému pevných držáků a vyměnitelných nástavců a je vybavena novým posuvným nastavením délky s aretací. Nástavec je integrován přímo v těle, takže délku řezu lze nastavit jednoduchým pohybem. 6 п.

Určení: pro stříhání vlasů, typ: vyžínač trávy, napájení: AC, typ baterie: AA, maximální délka střihu: 40 mm

Typ: zastřihovač vlasů, minimální délka střihu: 0.50 mm, maximální délka řezu: 0.75 mm, napájení z baterie: samostatné, výdrž baterie: 240 min

určení: ke stříhání vlasů, na vousy a knír, typ: zastřihovač vlasů, napájení: bateriové, typ baterie: dobíjecí baterie, minimální délka střihu: 0.50 mm, max. délka řezu: 41 mm, materiál čepele: keramika, nastavitelná délka: s.

Určení: zastřihovač vlasů, zastřihovač těla, zastřihovač vousů a kníru, zastřihovač nosu a uší, typ: zastřihovač trávy, bateriový / akumulátorový, typ baterie: dobíjecí baterie, minimální délka střihu: 0.10 mm, maximální délka střihu: 9 mm, materiál čepele: nerezová ocel.

Určení: zastřihovač vlasů, zastřihovač těla, zastřihovač vousů a kníru, zastřihovač nosu a uší, typ: sada na stříhání vlasů, napájení: akumulátorové/napájené, typ baterie: dobíjecí baterie, minimální délka střihu: 0.10 mm, maximální délka řezu: 7 mm, materiál čepele.

Zastřihovač vlasů stříhá vlasy úhledně a zvládnou ho i nezkušení rodiče. Textilní výrobek pro péči o kojence a děti, splňuje technické bezpečnostní předpisy GB 31791. Čepele dobře přiléhají k tělu.

Určení: ke stříhání vlasů, typ: zastřihovač vlasů, napájení: samostatné, typ baterie: dobíjecí baterie

S holicím strojkem Xiaomi Pawbby Pet Shaver je úklid srsti vašich domácích mazlíčků snadný. Téměř tichý a tichý vibrační design vašeho mazlíčka nevyděsí a vy můžete snadno obnovit stříhání. Bezpečnost Řezací hlava je vybavena speciálním.

Určení: zastřihovač vlasů, zastřihovač těla, zastřihovač roztřepených konečků, zastřihovač vousů a kníru, typ: zastřihovač trávy, napájení baterií, typ baterie: dobíjecí, maximální délka střihu: 4 mm, materiál čepele: nerezová ocel, nastavitelná délka střihu: změna elektrického proudu, hrot čepele.

Bezpečný a spolehlivý materiál čepeleKeramická čepel stroje je 10krát pevnější než ocel. Extrémně tvrdé, vysoce odolné proti oděru a korozi.Holicí strojek je speciálně navržen pro stříhání dětských vlasů. Stříhá vlasy dvakrát rychleji a odstraňuje zbytečný odpad za poloviční dobu.

Typ: zastřihovač vlasů, materiál čepele: nerezová ocel, minimální délka střihu: 1 mm, maximální délka střihu: 12 mm

Typ: zastřihovač vlasů, materiál čepele: nerezová ocel, minimální délka střihu: 1 mm, maximální délka střihu: 12 mm

Bezpečný a odolný materiál čepele Keramická čepel je 10krát pevnější než ocel. Je velmi tvrdý, má vysokou odolnost proti oděru a korozi. Zastřihovač vlasů je určen speciálně pro dětské vlasy. Je dvakrát rychlejší odstraňuje ne.

Multifunkční zastřihovač trávy Wellskins má mnohostranné využití, můžete se s ním zbavit přebytečných chloupků v nose, v ušních boltcích a zdokonalit své vousy, knír a obočí. Navíc samotná strunová sekačka vypadá velmi dobře a její používání nevyžaduje žádné zvláštní dovednosti.

Typ: zastřihovač vlasů, určení: ke stříhání vlasů

Určení: ke stříhání vlasů, typ: zastřihovač, výkon: samostatný, minimální délka střihu: 1 mm, maximální délka střihu: 20 mm, způsob nastavení délky: výměna nástavců a nastavení, vlastnosti: zaoblené čepele, indikátor nabíjení, pogumované celé tělo.

Zastřihovač Xiaomi

v Moskvě

v Moskvě

v Moskvě

v Moskvě

v Moskvě

v Moskvě

v Moskvě

v Moskvě

v Moskvě

v Moskvě

v Moskvě

v Moskvě

Zastřihovač vlasů Xiaomi Automatický zastřihovač nehtů Seemagic Electric SMNC01, bílý

v Moskvě

v Moskvě

v Moskvě

v Moskvě

Zastřihovač vlasů Xiaomi Zastřihovač vlasů ENCHEN Boost USB Elektrický zastřihovač vlasů Bílá/bílá

v Moskvě

Zastřihovač vlasů Xiaomi Automatic Hair Clipper Seemagic Electric SMNC01, bílý

v Moskvě

Zastřihovač vlasů Xiaomi Multifunkční elektrický holicí strojek Smate Eyebrow Mini Smooth Shaver, modrý

| Denial of responsibility | Contacts |RSS